Şimdi Ara

<<< Team Reputation >>>

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
868
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar bu başlık altında Team Reputation (takım itibarı ) konusunu ele alacağız. İlk öncelikle çoğumuzun bildiği gibi takım itibarı iyi oyuncuların sizi seçmesini sağlar. Biliyorsunuz veya bilmeyenleriniz görmüş olmalı ki takım itibarı gösterimi 1'den 5'e kadar olan yıldızlar ile belirtilmiştir ve bunlar gizli bir puanlama sistemi ile belirlenmiştir. Şimdi ilk öncelikle bu sistemin nasıl işlediğine bir bakalım;

<<< Team Reputation >>>
    = 1-1999 puan

<<< Team Reputation >>>
    = 2000-2999 puan

<<< Team Reputation >>>
    = 3000-3999 puan

<<< Team Reputation >>>
    = 4000-4999 puan

<<< Team Reputation >>>
    = 5000-5999 puan

<<< Team Reputation >>>
    = 6000-6999 puan

<<< Team Reputation >>>
    = 7000-7999 puan

<<< Team Reputation >>>
    = 8000-8999 puan

<<< Team Reputation >>>
    = 9000-9999 puan

<<< Team Reputation >>>
    = 10000 puan

Evet arkadaşlar o gördüğünüz yıldızlar bu puanlara denk geliyor ve takımınızın bu itibarlık puanlarını arttırması için karşımız da bir çok seçenek var. Şimdi ne yapar isek puan hatta ne kadar puan kazanabileceğimize bir bakalım;

- Lig de Rep puanı sizden yüksek olanlara kazanmanız halinde aldığınız puan 1-8 arası eğer kupa da filan bir üst lig takımları nı yenmeniz halinde ise bu puan 15'e kadar çıkıyor... Size yakın olan kulüpleri yenmeniz halinde puan alamıyorsunuz. Lig de Rep puanı bakımından sizden düşük olan takımlara karşı aldığınız mağlubiyetler sonrasında 1-8 puan arası düşüş yaşanıyor eğer kupa da filan alt liglerdeki takımlara yenilmeniz halinde 15'e kadar düşüyor.

- Eğer alt liglerde oynayıp Türkiye kupası sıfatında ki kupaları kazanırsanız ne kadar alt ligde olduğunuza bakılarak katlamalı bir puanlama sistemi vardır. Mesela 2. Ligde iken kazanırsanız 500-600 arası, 1. Lig de iken kazanırsanız 200-300 puan arası, Premier ligde iken kazanırsanız puan alamıyorsunuz.

- Eğer alt liglerden bir üst lige çıkmanız halinde kazanacağınız Rep puanı 400-600 arasında değişmektedir.

- Avrupa da oynadığınız maçlarda tur atlamalar da puan verilmiyor sadece lig usulü sizden rep bakımından üstün olan takımları yener iseniz 1-15 puan alıyorsunuz. Eğer Şampiyonlar Ligini kazanırsanız 600-700 puan arası Rep puanı kazanıyorsunuz.

- Bir feeder club ile anlaşırsanız (oynadığınız ligin dışında bir ülkeden) 0-5 arası rep puanı kazanırsınız.

- Eğer takım olarak yılın fair-play ödülünü kazanırsanız 100 rep puanı kazanırsınız.

Devamı da gelecektir

Kaynak: bilgisayaroyunlar.blogspot.com

• Saolun hocam yararlı bir calışma olmuş...
  • emin değilim ancak bir eklemede bulunayım,
    fm 2011 de genie scout kullanırken repime sık sık bakıyordum. neymarı transfer ettikten sonra rep sıralamasında 8-10 takımı geçmiştim sanırım 500 civarı puan almıştım. dünya çapında tanınan futbolcuları transfer etmekte etkiliyor olabilir.
  • faydalı bi konu olmuş sağol
  • hiç dikkat etmediğim bir konu ilk defa burada gördum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: [uA]Gokhius

emin değilim ancak bir eklemede bulunayım,
    fm 2011 de genie scout kullanırken repime sık sık bakıyordum. neymarı transfer ettikten sonra rep sıralamasında 8-10 takımı geçmiştim sanırım 500 civarı puan almıştım. dünya çapında tanınan futbolcuları transfer etmekte etkiliyor olabilir.

Bende tahmin ediyorum rep bakımından iyi oyuncular gelir ise takım Repinin artacağını. Ama bir türlü getiremiyordum iyi oyuncuları takıma. Oyuncular kabul etmiyordu editör de ayarlama yapmalarıma rağmen Şu anda da devam ediyorum yeni maddeler eklenebilir ilerde teşekkürler

Teşekkürler arkadaşlar

• kim bilir daha neler var oyunda
  • quote:

Orijinalden alıntı: The Hobbit

kim bilir daha neler var oyunda

Bilinmedik bir şey yok imzamda ki bloğu takip eder isen bir çok şeyin açıklamasını bulursun. Aklınıza herhangi bir şey takılır ise de paylaşın çözelim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi High Dragon -- 14 Şubat 2012; 13:01:17 >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.