Şimdi Ara

TCL Sweeva 6500 Siyah Robot Süpürge 5450TL (Bedava)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
27
Cevap
3
Favori
4.744
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • dünde aynı fiyattan indirime girmişti aldım bir tane.

TCL Sweeva 6500 Siyah Robot Süpürge 5450TL (Bedava)trendyol.com
    TCL Sweeva 6500 Siyah Robot Süpürge ( Türkiye Garantili) Fiyatı, Yorumları - TRENDYOL
    https://www.trendyol.com/tcl/sweeva-6500-siyah-robot-supurge-turkiye-garantili-p-304298697?boutiqueId=589022&merchantId=968

• Devre dışı kalma özelliği su püskürtmeyi kesiyor. Islak ve pis bez halıyı siliyor su puskurmese bile. En iyi robot süpürge 2mm paspasi yükseltiyor halıya gelince. 2 mm yeterli olmuyor çoğu halı için. Özetle halı varsa paspas işi yaş. Benim süpürgede var mop. Aylardır kullanmadım. Sadece süpürme yeterli.
  • Gelince haber ver
  • En yakın fiyat 8100tl. Keşke yeniden stoğa girse de alsak
  • 5490 mı 5450 mi, geçen gün 5490dan aldım da pek yorum yok

• paspas yok

• Şunu bi denk getiremedim yahu gelmez de zaten artık

• rocky_balbao kullanıcısına yanıt

tek olmayan özelliği o ve mop yani paspas çekebilmesi için hiçbiryerde halı olmaması lazım,istasyonlu makinelere hiç baktınızmı hocam,bu fiyata bu bedava ve onu fişe takıp unutuyorsunuz makineyi, o kendi şarj oluyor ve kendi boşaltıyor haznesini baya baya kolaylık yani.

• hsndnc kullanıcısına yanıt

5490a düştü hep 5450ye düşmedi galiba,evet pek yorum yok ama tek olmayan özelliği mop-paspas özelliği bütün herşey var bunda.

• djoguzhan55 kullanıcısına yanıt

Yanlışınız var, bir çok modelde halıya gelince paspas devre dışı kalıyor. Sensör var.

• Wampire^^ kullanıcısına yanıt
    Devre dışı kalma özelliği su püskürtmeyi kesiyor. Islak ve pis bez halıyı siliyor su puskurmese bile. En iyi robot süpürge 2mm paspasi yükseltiyor halıya gelince. 2 mm yeterli olmuyor çoğu halı için. Özetle halı varsa paspas işi yaş. Benim süpürgede var mop. Aylardır kullanmadım. Sadece süpürme yeterli.
  • Wampire^^ kullanıcısına yanıt

Öneriniz var mı hocam istasyonlu halıya gelince mopu kaldıracak sıkıntı olusturmayacak bi model, bu ürünü satın aldım aslında ama yorum vs yok bakalım belki de duruma göre kutuyu açmadan iade ederim

• QRX kullanıcısına yanıt

Hocam hangi ürün var sizde, çöp istasyonu çok önemli mi sizce

• BEnde de ecovacs 950 var moplu.

1 kere mop yaptırdım sonra mop bezi kısmını söktüm bir daha takmadım bile. Çok gereksiz bi özellik. Sürekli olarak süpürge özelliğini kullanıyorum 3 günde bir falan evde yokken çalıştırıyorum.

İstasyon bu yüzden çok önemli. sürekli içini boşaltmak çok zor geliyor artık.

• TCL Sweeva 6500 Siyah Robot Süpürge 5450TL (Bedava)

ürün biraz önce teslim edildi,şuanlık evi tanıyor,uygulamasını indirdim haritalaması gayet güzel,bir kere kendi gidip boşalttı onu niye yaptı anlam veremedim,vacum modunda yani en yüksek çekişte öyle bir sesli çalışma olayı yok gayet normal çalışıyor orta ses denebilir,gelişmeleri yazacağım editlerim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi djoguzhan55 -- 17 Ekim 2022; 20:6:29 >

• Tekrar aynı fiyattan satılsın diye pusudayim ama nafile :(
  • evde bayan varsa istasyon özelliğinin çok espirisi kalmıyor bir müddet sonra alttaki fırça komple saç kılı oluyor. Fiyat güzelmiş ama

hocam kısa bir video yükleseniz çok güzel olur halılara çıkabiliyor mu takılma var mı, engellere çarpmadan ilerliyor mu?

• hsndnc kullanıcısına yanıt

Ben bu modeli takipteyim. Ama bu tarz dört dörtlük robotlar için 12-13k bütçe ayırmak şart. Şuan robot piyasasında en çok satan kuşkusuz Roborock markasıdır. Bu yüzden parça bulmak konusunda orijinal ve muadil sıkıntısı çekmeyiz. Ama her ne kadar bahsettiğimiz halıya gelince mop kaldırma özelliği olsa da her evde farklı farklı türden halılar olduğundan illa ki ıslak mop temas ediyormuş. Bence mop olmazsa olmaz diyorsanız yanına "sadece mop" yapan robot alıp halılara sanal duvar oluşturabilirsiniz.

TCL Sweeva 6500 Siyah Robot Süpürge 5450TL (Bedava)akakce.com
    Roborock Q7 Max Plus Akıllı Çöp İstasyonlu Robot Süpürge ve Paspas Fiyatları, Özellikleri ve Yorumları | En Ucuzu Akakçe
    https://www.akakce.com/robot-supurge/en-ucuz-roborock-q7-max-akilli-cop-istasyonlu-ve-paspas-fiyati,1781558719.html

En önemlisi haritalandırma yaptığı alanda ertesi gün terlik falan olduğunda anlıyor mu yoksa takılıp aptallaşıyor mu? TCL Sweeva 6500 Siyah Robot Süpürge 5450TL (Bedava) 

• DOĞA_AŞKI kullanıcısına yanıt

Hocam her temizlikten sonra alttaki büyük fırçanın temizlenmesi lazım. Bende 360 s10 var. Cihazın kendi içinde kıl kesme bıçağı var. Bayan olsun olmasın elbet bir şeyler dolanıyor. Zaman zaman o fırça temizlenmeli.

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.