Şimdi Ara

Tchibo %50 İNDİRİM ile Cafissimo Paketi 144,95 TL (STOK 280 ADET)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
129
Cevap
2
Favori
16.823
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Cafissimo Paketi ( Cafissimo Kahve Makinesi + Durgol Kireç Çözücü+ Sütlük) %50 İNDİRİM ile 144,95 TL.

Kampanyamız sadece Tchibo.com.tr'de geçerlidir. SINIRLI STOKLARI olan bu büyük fırsatı kaçırmayın.

Yıllarca Sıcak Fırsatlar'dan faydalanan biri olarak DH ailesinde ilk kez böyle bir fırsat paylaşmak beni mutlu etti

Bu arada fırsata kaçırmayın 100 TL üzeri alışveriş olduğu için KARGO BEDAVA'ya gelecek ve yine 100 TL üzeri alışveriş olduğu için 20 TL HEDİYE ÇEKİ kazanacaksınız. Stok sayısı da 280 olduğunu unutmayın bazı renkler tükenmiş bile.

Normal Şartlarda 250 TL'ye sahip olabileceğiniz Cafissimo Classic Kahve Makinesine 20 TL hediye çekini de hesaba katınca 125 TL'ye sahip olmuş olacaksınız hediyeleri de cabası

https://www.tchibo.com.tr/discount-Kitchen?wbdcd=NNmQ6JrqSz

Tchibo %50 İNDİRİM ile Cafissimo Paketi 144,95 TL (STOK 280 ADET)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi HiperX -- 30 Mart 2013; 10:32:05 >

• kaçırmayın derim. çok çok iyi fyat. hediyeleri de iyi. bi de 20 lik çek var . ben zamanında yakala.co çekiyle amıştım ama kaça aldığımı hatırlmaıyorum ama bu çok iyi bi fiyat
  • quote:

Orijinalden alıntı: yedikeresekiz

kaçırmayın derim. çok çok iyi fyat. hediyeleri de iyi. bi de 20 lik çek var . ben zamanında yakala.co çekiyle amıştım ama kaça aldığımı hatırlmaıyorum ama bu çok iyi bi fiyat
    şu an bazı renkler tükenmiş bile acele etmeyen bence 1-2 saate kadar fırsatı kaçırmış olacak. bu fiyata bu ürün kaçmaz kesinlikle
  • quote:

Orijinalden alıntı: yedikeresekiz

kaçırmayın derim. çok çok iyi fyat. hediyeleri de iyi. bi de 20 lik çek var . ben zamanında yakala.co çekiyle amıştım ama kaça aldığımı hatırlmaıyorum ama bu çok iyi bi fiyat
    geçen my cafe alamadık bununla onu kıyaslarsanız hangisi daha mantıklı kullanan varmıdır bu makineyi yorum bekliyoruz :)
  • çok güzel fırsat. 20 tl hediye çekine de kahve alınır.
  • Kaçırmayın beyler sudan ucuz. Hatta ben su alcaktım vazgeçtim caffisimo aldım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Dark Territory

Kaçırmayın beyler sudan ucuz. Hatta ben su alcaktım vazgeçtim caffisimo aldım.
    bununla yapılan kahvenin bir fincanının maliyeti ne kadar acaba

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ciyomiyo -- 23 Mart 2013; 11:25:41 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: uA006

çok güzel fırsat. 20 tl hediye çekine de kahve alınır.
    %6 avantajix iadesde var.
  • quote:

Orijinalden alıntı: HiperX

şu an bazı renkler tükenmiş bile acele etmeyen bence 1-2 saate kadar fırsatı kaçırmış olacak. bu fiyata bu ürün kaçmaz kesinlikle

Başlığı açmışsınız ancak neden bu kadar ısrarcı olduğunuzu anlamış değilim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi a.arslan -- 23 Mart 2013; 11:27:02 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: elfen_lied

geçen my cafe alamadık bununla onu kıyaslarsanız hangisi daha mantıklı kullanan varmıdır bu makineyi yorum bekliyoruz :)

my cafe bunun yanında çaydanlık kalır
  • quote:

Orijinalden alıntı: KafasıGüzel

quote:

Alıntıları Göster
    teb internet şubesi kahve veriyordu

18 Mart -18 Nisan tarihleri arasında TEB İnternet Şubesi’ne girin, Tchibo.com.tr’den yapacağınız 75 TL ve üzeri alışverişlerde ücretsiz kargo ve 100 g Gold Selection Çözünebilir Hazır Kahve kazanın!

Kampanya kodunuzu TEB İnternet Şubesi, Kampanyalar menüsünün altından Başvuru adımını izleyerek edinebilirsiniz.

Kampanya Koşulları:

Kampanya 18 Mart - 18 Nisan 2013 tarihleri arasında geçerlidir.
    Müşterilerimiz TEB İnternet Şubesi’ne girip yeni kod alarak, kampanya süresi boyunca, her 75 TL ve üzeri alışverişlerinde yukarıda belirtilen avantajlardan yararlanabilirler.
    Kampanya kodlarının son kullanma tarihi 30 Nisan 2013’tür.
    Kampanyadan yararlanmak için, Tchibo.com.tr’de ödeme adımında, edineceğiniz kampanya kodunu ilgili alana girmeniz gerekmektedir.
    Kampanya kodları tek kullanımlıktır. Kampanyadan birden fazla yararlanmak için TEB İnternet Şubesi’ne girip yeni kampanya kodu almanız gerekmektedir.
    Bir problem yaşanması durumunda haftanın 7 günü 09:00-19:00 saatleri arasında 444 2 826 arayarak yardım alabilirsiniz.
    TEB İnternet Şubesi'nden kazanılan indirim, Tchibo.com.tr'de devam eden başka bir kampanya ile birleştirilemez.
    TEB ve Tchibo.com.tr kampanya koşullarını değiştirme hakkını saklı tutar.

• 20 tl hediye çekinin alt limiti olabilir, bende benzer bir kampanyadan almıştım 100 tl ve üzeri için geçerliydi.

Makineye alışmak biraz zor, çok pratik bir makine değil. Kahveleri nescafeye alışan birine göre değişik gelebilir.

Birde konuyu açan arkadaş kusura bakmasın ama böyle firmaların pazarlama elemanı gibi kaçırmayın, acele edin gibi ifadeler pek hoş olmuyor forum içinde.
  • quote:

Orijinalden alıntı: KafasıGüzel

quote:

Alıntıları Göster
    öyle iyi denk geldiki tamda uygun kahve makinası araştırıyordum süper oldu kaptım bi mor. my cafeyle kıyaslanamaz bile zaten buna istediğiniz kahveyide koyabiliyorsunuz(kullanılmış kapsüllerin içine) hem my cafede kahve ılık oluyor. yanıyooooooor

• Hiç aklımda yokken gümüş renginden aldım 1 adet..

Haber verene teşekkür..
  • quote:

Orijinalden alıntı: çohiyimiş

öyle iyi denk geldiki tamda uygun kahve makinası araştırıyordum süper oldu kaptım bi mor. my cafeyle kıyaslanamaz bile zaten buna istediğiniz kahveyide koyabiliyorsunuz(kullanılmış kapsüllerin içine) hem my cafede kahve ılık oluyor. yanıyooooooor

Alıntıları Göster
    beyler sıcak fırsat olsabilir ama ihtiyacı olan alsın:) benim kahve alışkanlıgım yok işyerinde 4 kişiyiz onlarında yok eşimde sevmiyor(her tür kahveyi).kısaca tüketmek icin tüketmeyin.(bu mesaj benim gibi kararsızlara yazılmıştır:))) )

• quote:

Orijinalden alıntı: jacques1791

beyler sıcak fırsat olsabilir ama ihtiyacı olan alsın:) benim kahve alışkanlıgım yok işyerinde 4 kişiyiz onlarında yok eşimde sevmiyor(her tür kahveyi).kısaca tüketmek icin tüketmeyin.(bu mesaj benim gibi kararsızlara yazılmıştır:))) )

Alıntıları Göster
    bir adet piano black de ben kaptım. bayadır bi kahve makinesi istiyodum ama bi ara alırım diye ilgilenmiyodum. zorla aldırdılar sonunda

• quote:

Alıntıları Göster
    Abartılacak bi kampanya değil.

Geçen sene bile daha iyi fiyattı

http://www.yakala.co/firsat/tum-turkiye/7748/tchibo-dan-cafissimo-paketi-149-95-tl-yakala-co-tum-turkiye-firsati

• quote:

Aynen hocam tam almaya niyetlendim.

Teb in verdiği kahve, 20 liralık çek, sütlük, kireç çözücü, makine, avantajix.

Fiyat çok iyi.

Ancak baktım evde ben hiç kullanmıyorum ki ne gerek var diyip almaktan vazgeçtim.

Bu arada makine sık sık arıza veriyormuş onu da dikkate alsın alacaklar...

Burada da yorumlar var :

http://eksisozluk.com/cafissimo--1728738?p=1

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi realistspary -- 23 Mart 2013; 11:55:56 >

• quote:

Orijinalden alıntı: ChemtraiLs

Hiç aklımda yokken gümüş renginden aldım 1 adet..

Haber verene teşekkür..
    Arkadaşlar bunun ile French Press te yaptığım gibi Filtre kahve yapabiliyor muyum ?

bide bunun benzeri alternatif piyasada ne var ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: realistspary

quote:

Aynen hocam tam almaya niyetlendim.

Teb in verdiği kahve, 20 liralık çek, sütlük, kireç çözücü, makine, avantajix.

Fiyat çok iyi.

Ancak baktım evde ben hiç kullanmıyorum ki ne gerek var diyip almaktan vazgeçtim.

Bu arada makine sık sık arıza veriyormuş onu da dikkate alsın alacaklar...

Burada da yorumlar var :

http://eksisozluk.com/cafissimo--1728738?p=1

Alıntıları Göster
    +1

• 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.