Şimdi Ara

!..:TBL NBA 2K11 Türkiye Sim Ligi:..! [Where Amazing Happens!] (21. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.517
Cevap
1
Favori
76.880
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1920212223
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Tek maç yapmadığım takım San Antonio onu yakalarsam Cumartesi kota sıfırlanınca maçlarım bitmiş olur :)
    35 çok Emin daha 20 li maçlara ulaşamayanlar varki senin benim 35 yapmam olmaz.
    Ama dersinki FA alımı öncesi 32 olsun.Birşey diyemem Oguz hocam kurallara bağlı kalınması taraftarı ve onun düşüncesi senden benden daha önemli.
  • Cok fazla altta kalmayalım çok iyi gidiyoruz :)
  • 30 maç kotasını doldurduk beklemekten başka çaremiz yok ki :) Acele ettik hacı biz :D
  • Beyler şu top 10'da nasıl oy veriyoruz bilen var mı ?
  • Selam

DH başlığınızı okudum oldukça seviyeli,saygılı ve konuya çok iyi hakim kişilersiniz okudukça imrendim açıkçası.

Sizlere bir şey söylemek istiyorum 2k yı 09 sersinden beri alıyorum ama bir türlü ısınamadım sebebi ise oyunun bazı
    dinamiklerine fena halde takıldım . Örneğin rakip oyuncu potaya giderken 2-3 kişi blok koymamız halinde bile sanki
    bu kesinlikle sayı olacak sen 4 kişi blok koysan bile sayı olacak, bazende tek adamla blok koyunca sayı olmayacak
    gibi bir % hesabı var gibi geldi.

Yani takımın durumuna göre şu takım bir maçta %40 smaç ları sayı olacak %60 ı sayı olmayacak gibi bir programlama
    var gibi geldi.

Sizinde bu konu hakkında görüşleriniz nedir?
  • quote:

Orijinalden alıntı: labraxx

Selam

DH başlığınızı okudum oldukça seviyeli,saygılı ve konuya çok iyi hakim kişilersiniz okudukça imrendim açıkçası.

Sizlere bir şey söylemek istiyorum 2k yı 09 sersinden beri alıyorum ama bir türlü ısınamadım sebebi ise oyunun bazı
    dinamiklerine fena halde takıldım . Örneğin rakip oyuncu potaya giderken 2-3 kişi blok koymamız halinde bile sanki
    bu kesinlikle sayı olacak sen 4 kişi blok koysan bile sayı olacak, bazende tek adamla blok koyunca sayı olmayacak
    gibi bir % hesabı var gibi geldi.

Yani takımın durumuna göre şu takım bir maçta %40 smaç ları sayı olacak %60 ı sayı olmayacak gibi bir programlama
    var gibi geldi.

Sizinde bu konu hakkında görüşleriniz nedir?

kardeş sana sadece şunu diyorum bu oyun için söyleyebilecegin en son şeylerden birini söylemişsin eger ki hayatının en gerçekçi spor oyununu oynamak istiyosan 2k11 i oynıcaksın çünkü nba live oynadıgım zamanlar sadece smaçlarla maç bitrdigimiz oluyodu tonlarca saçmalık vardı bu oyunda gerçekte neyse oyunda aynısı her anlamıyla her ayrıntısıyla sana laf atmak gibi olmasın yanlış anlama ama bazı insanlar bu oyunu arcade oynamaya çalışıp beceremeyince kötülüyolar herşeyi gerçekçi oynamalısın hep lebronu alıp smaçlayamazsın arada bosh ın post up özelligini kullancan mike miller la dışardan skora katkı yapcan haslemle orta mesafe atcan gibi

• TBL NBA 2K11 TÜRKİYE SİM LİG TOP 10 2. HAFTASI (Smaç Özel)

Tam bir yüksekten uçma haftası oldu ve karşınızda TOP 10 styled by ataman5!

http://www.youtube.com/watch?v=ToSrDdm09TE

10 No. Ariza - flying high (Virtinsanity)

9 No. Dwight Howard - spinning.. (Alihan777)

8 No. Pietrus - slamming (Alihan777)

7 No. JR. Smith - up up up (bbeekkoo)

6 No. Oj Mayo - Hedo nooo (yuzi_35)

5 No. Griffin - crashing Amareee (TrGarneTT)

4 No. Price - No mercy and1 (Tronpz)

3 No. Marcus Thornton - ON Soft-ass Bosh! (Virtinsanity)

2 No. CP3 - Winning against a team with 15-0 record @ 0.3 sec (Virtinsanity)

1 No. Wes Wes Wesstbroookk - Sad KG.... (sellaymi)

İyi Eğlenceler,
    TBL

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ataman5 -- 15 Aralık 2010; 13:41:31 >

• Eline sağlık hocam harika olmuş :)
  • Eline sağlık ataman abi.. Russell Westbrook... :)
  • nba tv yetkilileri görmesin süper olmuş
  • Eksikligi dolduralım dedim joshtan bir alley op yükledim,hatta ilk önce yükledim bktm uzun gereksiz kısımları kesip birdaha yükledim bakalım girebilcekmiyiz top 10 e:)
  • quote:

Orijinalden alıntı: .CeM.

Eline sağlık hocam harika olmuş :)

quote:

Orijinalden alıntı: nalsa1

Eline sağlık ataman abi.. Russell Westbrook... :)

quote:

Orijinalden alıntı: bobo013

nba tv yetkilileri görmesin süper olmuş

Beğendiğinize sevindim beyler. Daha güzel pas, şut, top çalma, blok gibi yakalayabildiğiniz videolarıda yüklemenizi bekliyorum.

Bu arada CozbutaTR, aydin144, sekerci9090 ve özellikle de BahirTaha arkadaşlarımıza aktivite arttırmaları yönünde PSN den mesajları atılmıştır. Cozbuta ve aydinarkadaşlarımızdan bu konu hakkında olumlu geri dönüş aldım, ilerleyen günlerde daha aktif olucakları yönünde.

Özellikle ''BahirTaha'' arkadaşımızın son durumu nedir onu merak ediyorum kendisi hala 9 maçta yalnızca ??

Not: 19 maçını bitirmiş ancak FA haklarını hala kullanmamış arkadaşlar haklarını daha sonra kullanma şansına sahiptirler ancak unutmuşlarsa diye yazıyım dedim. 19 maçını bitirenlerin 1e1 takas kuralında olduğu üzere buradan(ya da PSN) özel mesaj yoluyla ulaşıp serbest oyuncularını alabilirler.

2. serbest oyuncu hakkınız 32 maç bitirince elde edilicektir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ataman5 -- 16 Aralık 2010; 11:28:22 >

• herkes smaç koyuyo biraz degişiklik şart gibi
  • haftanın en iyi karelerinide koyabiliriz aslında ben şahsen kobe nin o görüntüsünü koydum devamıda gelcek
  • 2K11'de aktifliğimi tamamen kestim artık eskisi gibi zevk alamıyorum
  • quote:

2K11'de aktifliğimi tamamen kestim artık eskisi gibi zevk alamıyorum

bütün oyunlardan sogurum ama bu oyundan asla ( I LOVE THIS GAME )
  • quote:

Orijinalden alıntı: bobo013

quote:

bütün oyunlardan sogurum ama bu oyundan asla ( I LOVE THIS GAME )

+1
  • quote:

Oynayalım zevkli bir maç ne dersin ?
  • ohh bugun 2 mac yaptim insallah 4 mc daha ypcm bu hfata ok hallederiz
  • quote:

Orijinalden alıntı: xtaha7x

ohh bugun 2 mac yaptim insallah 4 mc daha ypcm bu hfata ok hallederiz

Ben senin daha fazla maç yapmanı bekliyordum ne tarz bir problem var anlamadım
  • 
Sayfa: önceki 1920212223
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.