Şimdi Ara

Tayland, Filipinler ve Uzakdoğu

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
674
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba arkadaşlar, siteyi çok uzun süredir takip etmeme rağmen eski hesabım kapanmıştı uzun süre girmeyince bende yeni bir hesap açtım, , kısaca kendimden bahsedeyim, İzmir'de Yüksek Lisans öğrencisiyim, 32 yaşındayım, Macerayı, eğlenceyi, seyahatleri, yeni kültürler tanımayı da seven birisiyim, Yaklaşık 10-15 yıldır aktif şekilde kullandığım çok iyi bir İngilizceye ve bir miktar İspanyolcaya sahibim, Bu yaz bazı ufak ve kısa süreli gezilerim olacak ama asıl gezimi 15 Eylülden sonra yapmayı planlıyorum yani, Eylül sonları yada Ekim başı gibi en geç, daha sonraya bırakamam çünkü tez için Üniversiteye dönmem lazım. Asıl isteğim Tayland yada Filipinler idi hem gece hayatını yaşamak hem eğlenmek hemde yeni kültürler tanımak için. kafamdaki süre uzun soluklu bir gezi yani yaklaşık 15 gün belki az daha uzun. Siz değerli arkadaşların da önerilerine açığım, Ülke, coğrafya olarak, maddi olarak durumum iyi, çok aksi bir durumda da hiç kimseyi de yurtdışında zor durumda bırakmam. Sizde eğer hem yeni kültürler tanımak, hem eğlenmek , hem uzun bir tatil yapmak ve bu dünyadan çok çok uzaklaşıp kafa dinlemek istiyorsanız beraberce plan yapabiliriz nasılsa zamanımız var önümüzde, Bay yada Bayan fark etmez, düzgün, anlayışlı, mizah anlayışı olan birbirimize sonuna kadar güvenebileceğimiz arkadaş yada arkadaşlar olması kafi

• hocam ben 6 senedir uzakdoğuda yaşıyorum. şuan taylandın güneyinde malezya sınırına yakın bir şehirde kalıyorum 24 eylülden sonra bangkoka geçeceğim. eğer yolunuz düşerse yardımcı olmaya çalışırım. iyi forumlar.
  • Ben kimim Sizce; Hocam sevgiler, saygılar, merhaba, Çok teşekkür ederim nezaketiniz için, muhtemelen gelebilirsem 20 Eylül sonrası olur diye düşünüyorum, Uzak Doğu hakkında çok bilgim var yıllardır araştırdığım için, Filipinlerden, Singapura, Malezyadan, Tayland a yada vietnama kadar fakat herhalde olursa bu sene kısmet olucak, Henüz yanıma arkadaş bulamadım, Asıl isteğim Tayland a gelip yaklaşık 15 gün kalmak, muhtemelen Phuket yada Pattaya tarafı olur Bangkok hava alanına indikten sonra, Hem Gece hayatı hem eğlence hem yeni kültürler tanıma amacındayım, Eğer durum kesinleşirse mutlaka size ulaşırım Hocam birşekilde, bende size yemek ısmarlamak, kahve ısmarlamak , birkaç jest yapmak isterim, maddiyat ile ilgili hiçbir sıkıntım yok işte tek sorun yanlız olmak istemiyorum, en azından alışana kadar ,
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.