Şimdi Ara

TAYLAND BİLİNMEYEN YÖNLERİ, SORULARINIZ, MERAK ETTİKLERİNİZ BU BAŞLIKTA TOPLANIYOR (153. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
16.223
Cevap
276
Favori
813.111
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
52 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 151152153154155
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • arkadaslar simdi adeta fikirlerimi yuzde 90 degistirdiniz :) evet arkadaslarla gitmenin avantajı var ama nereye gittigininde onemi var phuketle pattayayı kefeye koyarsan phuket pattayayı bi guzel dover lakin kafamı tek kurcalayan phuketteki hava. denizin videosunu attı arkadas manyak dalgalar var ruzgar yagmu vs ama pattayda da durum pek farklı olmuycak gibi hani 1 haftalık kacamak dusunuyordum ama sanırım yaz ayında 2 hafta yerine 10 gun gitsem en ideali olacak 1 hafta icin de gitmeye degmez bence tarih olarakta bayrama denk getirip o arada herkes bayramla mesgulken gidip gelmeyi dusunuyorum 25 ceheckin temmuz 4 agustos checkout 10 gun sanırım en ideali 2 tane hafta sonunu icine alıyor :)
    bu arada 26 hazirana ait oldugunu soylediginiz goruntuler cok moral verdi umarım adamlar 26 haziran diye 26 ocagın goruntulerini atmamıslardır web e :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: kambochian

Yahu arkadaslar var dediginiz tay bayan arkadaslar miydi? :)
    direkt phukete gecin o halde :) bilet de dedigim gibi 2000 baht gidis gelis yani kurla birlikte 135 tl yapar.

135 liraya taylanda gidip geliniyor mu

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: VictorMature

quote:

direkt phukete gecin o halde :) bilet de dedigim gibi 2000 baht gidis gelis yani kurla birlikte 135 tl yapar.

bangkok phuket arası.
    bu arada skyscanner de tai airwaysi goremiyorum neden ?
    thy ile svurnabami ye inince ordan sadece bangkok airways gornuyor
    25 temmuz 4 agustos ucuslarına bakabilirmisiniz en ucuz ne kadar?
  • quote:

Orijinalden alıntı: teacher47

quote:

quote:

bangkok phuket arası.
    bu arada skyscanner de tai airwaysi goremiyorum neden ?
    thy ile svurnabami ye inince ordan sadece bangkok airways gornuyor
    25 temmuz 4 agustos ucuslarına bakabilirmisiniz en ucuz ne kadar?

Don muang havaalanina bakacaksiniz ic hatlar icin. Ben nok airden aldim. Programim soyle.
    25 temmuz aksam 8 kalkis 26 temmuz sabah varis. 2 gece bangkok sukhumvit soi 2de kalis sonra phukete yolculuk 5 gece phuket sonra bangkoka donus. 1 gece bangkok ve istanbula donus.
    tay arkadaslardan ogrendigim kadariyla her gun yagiyormus :)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • bu arada bilet bakarken suvarnabami den bakın cunku direk oraya inecegim. indigim yerden binmek daha rahat
  • quote:

Orijinalden alıntı: serkanertekin

quote:

Orijinalden alıntı: la1ent

Arkadaşlar kasım ayında pattaya phuket 10 günlük tatil planlıyoruz otel önerisine ihtiyacımız var otelden beklentilerimiz :
    1-Temiz, günlük çarşaf ve havlu değişimi olsun
    2-Güvenli,şifreli kasası olsun
    3-Merkeze çok uzak olmassa iyi olur tuktukla falan ulaşım olsun
    4-Gecelik max. 100 110 tl ve daha altı sadece konaklama lüxle işimiz yok
    5-Ve tabii joiner free
    agoda ve booking gibi sitelerde açıklamalar kafa karıştıran cinsten çok farklı yorumlar var aynı otel için mesela x otele ben çok temiz derken başka arkadaş pis diyebiliyor.o yüzden isteklerde göz önünde bulundurularak daha önce kaldığı oteli tavsiye edecek arkadaşların mesajlarını bekliyoruz. Saygılar

Hocam merhabalar;
    öncelikle tatilinizin iyi geçmesi dileklerimle...
    Kasım ayı... güzelbir ay orada bulundum fakat kasım başı ile sonu arasında inanılmaz farklar var diyebilirim... yagmur vs gibi açıdan mevsımsel geçiş ayı çunku... örnek veriyorum sonbahardan bahar ayına geçiş gibi..
    Herneyse sanırım 5 pattaya 5 phuketmı yapıcaksınız.. yada dönüşünüz phuketten olursa oradan bangkoka geciş ordan tr ye donus zaman kaybı olabılır...
    ilk phuket yapın oradan bangkoka gecersınız ordan pattaya... donusunuz daha kolay olur tr ye zaman kaybı olmaz.. sormamıstınız yazmadan edemedim
    kasım ayında 100 110 tl ye çok güzel ve luks ıstemesenızde son derece luks otel bulabılırsınız..
    simdi size bir kaç otel yazıcam...
    bu yazdıklarımın hepsı favori hoteller.. bu arada yorumlara dikkat edin.. ama cokda itibar etmeyin derler ya fala inanma falsız da kalma onun gibi
    bir otelin yorumlarına bakmadan önce.. pattaya da yada phukette hangı bolgede otel secıceksenız... ılk basta yazarlar taylandda 34584 otel içinde bu x otel 456 .cı sırada vs.. bu onemlı bir etken buna dıkkat edın zirvelere yakın hotel secin..
    ıkıncısı genel degerlendırmelere bakın.. 10 uzerınden 7.5 almıs otel.. oralara göre size sorun cıkarmıycak bir oteldir.. hiç bir tatilimde yeni acılan hoteller haric.. 7.5 altı puan alan otelde kalmam... buna dikkat..
    birde otelın prof resımlerı vardır cekımler güzel... aldanmayın trip****or un sitesine otel adını yazın seyahatseverlerin cektigi resimleri inceleyin... yorum derecelerinde.. iyi orta mukemmel berbatları tek tek okuyun..
    az çok fıkır sahibi olursunuz.. bu siz ve sizin gibi otel arıyanlar ııcn onemlı notlardır.. herkes faydalansın..
    geçelim otellere sizin istedigine yakın otelleri sıralıyorum...
    ilk basta favorim phuket.. lütfen not edin...
    1.crib patong bu hotel 3 yıldızlı fakat 4 yıldız standartında catısında havuz olan icindekı cafesi uygun ve amerıkan ve orien kahvaltı veren. bir yer. damak tadınıza uygun.. fresh markete yakın meyve marketi banzaan.. jungceylon alısveris merkezi dibinde... yemek yemek ıstedınız degılmı taksıye tuktukga bınmeyın yuruyun sadece...
    dicoya gittiniz gece dans ettiniz ve yoruldunuz yannızda arkadasınızda var.. taksiye bınmeyin sadece 2 sokak arkanızda otelınız var.. yatın uyuyun... öyle diyim.. gecelık fıyatı..
    tarihi 10 kasım olarak baz aldım.. hocam mesela bu hotel 119 tl ama kalite ve kasım ayında 119 tl civarı degermi inanın deger yok arkadas içime sinmedi başka hotel dersen bu otelın bir ön sokagında banglaya biraz daha yakın....
    Acca patong hotel var.. crib hotel ile iş ortagı bu hotel o kadar içlerine girdim.. yani araştırmıştım şaka bir yana facebooktakı arkadaşım orada çalışıyor.. temiz kaliteli güvenli bir hotel.. acca ve crib.. accanın fiyatına bakalım hocam... aaa 116 tl neden aynı fıyat ortaklar hocam ... sahibi aynı.. ben olsam crib de kalırdım.. ama başka alternatifler de var.. joiner free olmasın dersen pımnara hotel var o hotel e gittim 250 tl lık bir hotel senin zaman dılımınde 110 tl odaları bir harıka.. kalıte hotelş alısverıs merkezinin içinde burdakı residance lar olurya alısverıs merkezinde aynı öyle bir havası var... ama gust frıendly degıl onu gecıyoruz...
    başka.. acca nın hemen karsısında aynı sokakta.. yani Soi Sansabai, Phangmuang Sai Kor Road yolunda.. bangkok residance var.. bu da benim çok takıldıgım tiger disco nun yani tiger group un bir hoteli... bu hoteller ortalama fiyatları aynı orta kalıtede hotellerdir.. ama çinli japon firmalarla calıstıklarından fiyatları yuksektır..
    tiger complex.. chang hotel vs hepsi onlarındır.. bu bangkok residance hotelde... banglanın dibinde.. ses var biraz dusunursen.. 75 tl burası guzel hotel...
    yıne baska bir hotel sea cono hotel aynı sokak da guzel kalıtelı bır hotel 123 tl ..
    bu yazdıgım hotellerin hepsi tertemiz sıkıntı 0 hızmet yuksek... verdıgın paranın sonuna kadar hakeden hoteller...
    ama daha uygun ıstersen.. biraz daha uygun hoteller var.. ama bunlarda taksi tuktuk parası vermıyceksınız..
    ------------
    gelelim pattaya ya..
    pattaya walkıng e yakın kalırsan gurultu vs. kafam kaldırır dersen...
    The Ambiance Hotel walkıng street e 200 mt denıze 100 m yüzebilirsen orada... 118 tl
    The Golden Ville Boutique Hotel aynı yakınlıkta 92tl...
    Star Residency Hotel 250m walkıng e ... 90 tl
    gelelim benim favorime.. 600m walkınge ama harıka ferah hotel fıyatıda uygun.. ama ıstedıgınız hepsı o hotel de var.. Apple Inn hemde 49 tl...
    bunun harıcınde citin loft ve mind mansion gibi 2 hotel daha var.. ama biraz uzaklar citin loftun odaları ev gibi villa gibi genıs güzel mind de onun yanında yenı acıldı daha uygun daha yenı bır hotel odaları ufak.. ama ...
    bu yukarıdakı yazdıgım butun hoteller tecrube ile sabittir diyebilirim eleme usulu secılmıs hoteller.. kafanıza takılan birsey olursa yardımcı olmaya calısırım saygılar..
    bu arada crib hotelın goruntusu manzarası karşısında thaı box stadyumu onun solunda tiger complex hotel oradada klamıstım onun solunda jung ceylon avm alısverıs merkezi..
    cekılen yerın hemen solundada banzzann fresh market.. meyve marketi konum lokasyon 10 uzerınden 10 .. cafesındekı fıyatlar da gayet normal.. hotel cafesi dusunun... :)

serkan abi çok sağol bence bu forumda çok kişi sayende tayland tatilinde pratik bilgilere sahip oluyor pattayada sıkıntı yok geçen yıl nova platinumda kaldık belki yine kalırız ama phuket ilk olacak o yüzden iyi araştırmamız lazım senin tatilin phuket olacak yazılarından okuduğum kadar bu yazdığın otellerde sen kaldın mı yoksa araştırma sonucumu dediğin gibi fotolara bakarsak güzel temiz yerler daha gitmeden sana yine sorularımız olacak bu konuyla alakalı forumda senden daha detaylı bilgi veren pek yok bize yardımcı olursan farklı konularla(ada turları yeme içme vs.) alakalı memnun oluruz şimdiden teşekkürler iyi günler
  • quote:

Orijinalden alıntı: teacher47

arkadaslar simdi adeta fikirlerimi yuzde 90 degistirdiniz :) evet arkadaslarla gitmenin avantajı var ama nereye gittigininde onemi var phuketle pattayayı kefeye koyarsan phuket pattayayı bi guzel dover lakin kafamı tek kurcalayan phuketteki hava. denizin videosunu attı arkadas manyak dalgalar var ruzgar yagmu vs ama pattayda da durum pek farklı olmuycak gibi hani 1 haftalık kacamak dusunuyordum ama sanırım yaz ayında 2 hafta yerine 10 gun gitsem en ideali olacak 1 hafta icin de gitmeye degmez bence tarih olarakta bayrama denk getirip o arada herkes bayramla mesgulken gidip gelmeyi dusunuyorum 25 ceheckin temmuz 4 agustos checkout 10 gun sanırım en ideali 2 tane hafta sonunu icine alıyor :)
    bu arada 26 hazirana ait oldugunu soylediginiz goruntuler cok moral verdi umarım adamlar 26 haziran diye 26 ocagın goruntulerini atmamıslardır web e :)

eger eglenmeyi biliyorsan phuket sana göre dediklerimi uygularsan hocam.. oradan memnun ayrılırsın.. denızı kafana takma.. suanda denıze gırılmıycek yerler.. kata noi ve surin ve kamala beach.. mesela oralarda dalga boyu siddeti fazla rüzgarı daha fazla alan yerler... zaten kırmızı bayrak asılı...denize girmek tehlıkelı ve yasak...
    10 güne çıkar mis gibi tatil yap gel.. senin için yayınladıgım görüntüler eş zamanlı görüntüler...bizzat oranın dj inden elde ettigim görüntüler.. bu arada orada belki gurur verici bir olay bizler için benim için öyle.. orada bir arkadaş edindim turk dj senelerce yurtdısında yasamıs ama o bir türk bizleri temsıl edıyor koh samui ve.. seductıon da calıyor... bir sonraki tatilimde cok ılgınc ve orjjinal resımlerı sizlerle paylasıcam... emın olun o resımlerden sonra phuket number one olur herhalde...
    teacher sen cok stres yapıyorsun inan böyle yazıyorsun..ya bizlerde stres oluyoruz.. sakın ol azıcık.. daha onceden gıtmedın mi.. pattaya ile phuket arasındakı farkı bılırsın... phukette fırtına var dıyorsun evt dogru sımdı arkadasla skypeden konustum yatıyorum dedı ac su pencereyı bakıyım dedim.. açtı sakır sakır yagmur suan...
    19:15 itibariyle yani.. ama sen phukettekı yagmurdan denıze girememkten bahsedıyorsun pattayaya git.. oranın denızı cok guzel degıl kı sen orada denızemı gırıceksın..? ben pattayada ayagımı bile sokmadım denize... dogru adalara gittim samed vb... sen sen ol phuket e bak.. bu arada svurnabmhı den direk ucuz air asia nın olması lazım.. ona bir bak bulursun ındıgın gibi .. ama ındıgın saat ile ucus arasında en az 2 saato lmasına özen göster.. pasaport cıkısı vs.. herhangi bir püruzde.. sıkıntı yaşama hadi kal saglıcakla...
  • quote:

quote:

merhaba arkadasım hoşgeldin..
    135 tl ye taylanda taıbıkı gıdıp gelınemıyor malum uzak 9000km civarı.. en uygun 1200tl ve ustu gıdebılıyorsun..arkadaslarımın bahsettigi bangkokdan phuket vb civarla olan iç hat ucuşları... bizim ist .. ankara.. anltalya gbi iç hat yani.. 135 tl fıyat o ucusların fiyatı..
  • quote:

quote:

quote:

Arkadaşlar kasım ayında pattaya phuket 10 günlük tatil planlıyoruz otel önerisine ihtiyacımız var otelden beklentilerimiz :
    5-Ve tabii joiner free
    agoda ve booking gibi sitelerde açıklamalar kafa karıştıran cinsten çok farklı yorumlar var aynı otel için mesela x otele ben çok temiz derken başka arkadaş pis diyebiliyor.o yüzden isteklerde göz önünde bulundurularak daha önce kaldığı oteli tavsiye edecek arkadaşların mesajlarını bekliyoruz. Saygılar

Hocam merhabalar;
    Kasım ayı... güzelbir ay orada bulundum fakat kasım başı ile sonu arasında inanılmaz farklar var diyebilirim... yagmur vs gibi açıdan mevsımsel geçiş ayı çunku... örnek veriyorum sonbahardan bahar ayına geçiş gibi..
    Herneyse sanırım 5 pattaya 5 phuketmı yapıcaksınız.. yada dönüşünüz phuketten olursa oradan bangkoka geciş ordan tr ye donus zaman kaybı olabılır...
    ilk phuket yapın oradan bangkoka gecersınız ordan pattaya... donusunuz daha kolay olur tr ye zaman kaybı olmaz.. sormamıstınız yazmadan edemedim
    kasım ayında 100 110 tl ye çok güzel ve luks ıstemesenızde son derece luks otel bulabılırsınız..
    bu yazdıklarımın hepsı favori hoteller.. bu arada yorumlara dikkat edin.. ama cokda itibar etmeyin derler ya fala inanma falsız da kalma onun gibi
    bir otelin yorumlarına bakmadan önce.. pattaya da yada phukette hangı bolgede otel secıceksenız... ılk basta yazarlar taylandda 34584 otel içinde bu x otel 456 .cı sırada vs.. bu onemlı bir etken buna dıkkat edın zirvelere yakın hotel secin..
    ıkıncısı genel degerlendırmelere bakın.. 10 uzerınden 7.5 almıs otel.. oralara göre size sorun cıkarmıycak bir oteldir.. hiç bir tatilimde yeni acılan hoteller haric.. 7.5 altı puan alan otelde kalmam... buna dikkat..
    birde otelın prof resımlerı vardır cekımler güzel... aldanmayın trip****or un sitesine otel adını yazın seyahatseverlerin cektigi resimleri inceleyin... yorum derecelerinde.. iyi orta mukemmel berbatları tek tek okuyun..
    az çok fıkır sahibi olursunuz.. bu siz ve sizin gibi otel arıyanlar ııcn onemlı notlardır.. herkes faydalansın..
    1.crib patong bu hotel 3 yıldızlı fakat 4 yıldız standartında catısında havuz olan icindekı cafesi uygun ve amerıkan ve orien kahvaltı veren. bir yer. damak tadınıza uygun.. fresh markete yakın meyve marketi banzaan.. jungceylon alısveris merkezi dibinde... yemek yemek ıstedınız degılmı taksıye tuktukga bınmeyın yuruyun sadece...
    dicoya gittiniz gece dans ettiniz ve yoruldunuz yannızda arkadasınızda var.. taksiye bınmeyin sadece 2 sokak arkanızda otelınız var.. yatın uyuyun... öyle diyim.. gecelık fıyatı..
    tarihi 10 kasım olarak baz aldım.. hocam mesela bu hotel 119 tl ama kalite ve kasım ayında 119 tl civarı degermi inanın deger yok arkadas içime sinmedi başka hotel dersen bu otelın bir ön sokagında banglaya biraz daha yakın....
    Acca patong hotel var.. crib hotel ile iş ortagı bu hotel o kadar içlerine girdim.. yani araştırmıştım şaka bir yana facebooktakı arkadaşım orada çalışıyor.. temiz kaliteli güvenli bir hotel.. acca ve crib.. accanın fiyatına bakalım hocam... aaa 116 tl neden aynı fıyat ortaklar hocam ... sahibi aynı.. ben olsam crib de kalırdım.. ama başka alternatifler de var.. joiner free olmasın dersen pımnara hotel var o hotel e gittim 250 tl lık bir hotel senin zaman dılımınde 110 tl odaları bir harıka.. kalıte hotelş alısverıs merkezinin içinde burdakı residance lar olurya alısverıs merkezinde aynı öyle bir havası var... ama gust frıendly degıl onu gecıyoruz...
    başka.. acca nın hemen karsısında aynı sokakta.. yani Soi Sansabai, Phangmuang Sai Kor Road yolunda.. bangkok residance var.. bu da benim çok takıldıgım tiger disco nun yani tiger group un bir hoteli... bu hoteller ortalama fiyatları aynı orta kalıtede hotellerdir.. ama çinli japon firmalarla calıstıklarından fiyatları yuksektır..
    tiger complex.. chang hotel vs hepsi onlarındır.. bu bangkok residance hotelde... banglanın dibinde.. ses var biraz dusunursen.. 75 tl burası guzel hotel...
    yıne baska bir hotel sea cono hotel aynı sokak da guzel kalıtelı bır hotel 123 tl ..
    bu yazdıgım hotellerin hepsi tertemiz sıkıntı 0 hızmet yuksek... verdıgın paranın sonuna kadar hakeden hoteller...
    ama daha uygun ıstersen.. biraz daha uygun hoteller var.. ama bunlarda taksi tuktuk parası vermıyceksınız..
    ------------
    gelelim pattaya ya..
    The Ambiance Hotel walkıng street e 200 mt denıze 100 m yüzebilirsen orada... 118 tl
    gelelim benim favorime.. 600m walkınge ama harıka ferah hotel fıyatıda uygun.. ama ıstedıgınız hepsı o hotel de var.. Apple Inn hemde 49 tl...
    bunun harıcınde citin loft ve mind mansion gibi 2 hotel daha var.. ama biraz uzaklar citin loftun odaları ev gibi villa gibi genıs güzel mind de onun yanında yenı acıldı daha uygun daha yenı bır hotel odaları ufak.. ama ...
    bu yukarıdakı yazdıgım butun hoteller tecrube ile sabittir diyebilirim eleme usulu secılmıs hoteller.. kafanıza takılan birsey olursa yardımcı olmaya calısırım saygılar..
    bu arada crib hotelın goruntusu manzarası karşısında thaı box stadyumu onun solunda tiger complex hotel oradada klamıstım onun solunda jung ceylon avm alısverıs merkezi..
    cekılen yerın hemen solundada banzzann fresh market.. meyve marketi konum lokasyon 10 uzerınden 10 .. cafesındekı fıyatlar da gayet normal.. hotel cafesi dusunun... :)

serkan abi çok sağol bence bu forumda çok kişi sayende tayland tatilinde pratik bilgilere sahip oluyor pattayada sıkıntı yok geçen yıl nova platinumda kaldık belki yine kalırız ama phuket ilk olacak o yüzden iyi araştırmamız lazım senin tatilin phuket olacak yazılarından okuduğum kadar bu yazdığın otellerde sen kaldın mı yoksa araştırma sonucumu dediğin gibi fotolara bakarsak güzel temiz yerler daha gitmeden sana yine sorularımız olacak bu konuyla alakalı forumda senden daha detaylı bilgi veren pek yok bize yardımcı olursan farklı konularla(ada turları yeme içme vs.) alakalı memnun oluruz şimdiden teşekkürler iyi günler

rica ederim kardeşim sıkıntı yok boş oldugum vakitler bildiklerimi aktarmaya calısıyorum...
    nova platinum da güzeldir ama fiyatları biraz yüksek zincir otellerdir kalıte yuksek yani..
    benim tatilim evet phuket olucak kısmet olursa..
    bu otellerin bazılarında kaldım.. kalmadıklarımıda yogun arastırmalarım neticesinde elde ettim inan bana sıfır hata titizlikle calıstım dıyebılırım her otelın google mapsen harıtalarına baktım. yorumları.. en ıyısını en kotusunu okudum.. ve son gıttıgımde bu otellerın hepsıne girdim cıktım.. sokak sokak dolastım kardesım.. odalarına da baktım crip harıc cunku bn gıtttgımde yenı acılıyordur...
    gidicegini zaman yada ne zaman ıstersen sor kafanda soru ısaretı kalmasın cevaplarım... ada turu olsun uygun yemek olsun (bizim damak tadına göre) masaj salonları olsun vs..bir cok konuda yardımcı olabılırim.. alısveris haftasonu pazarı beachler... vb.. özledim seni phuket..
    herzaman yardıma hazırım... iyi günler iyi pazarlar...
    dedigim gibi otellerde asla sıkıntı yok.. hele hele phukettekıler.. iddialımı olucak bilmiyorum..gittin begenmedın phuketteki oteli.. al parasını benden..
  • Merhaba arkadaşlar

1 şubatta Shanghai'dan Bangkok'a gitmeyi planlıyorum 2 hafta acaba kaba taslak bana ne kadar mal olur? Otel parası ve yeme-içme. Fazla harcamazsam TL olarak ne kadar patlar?
  • quote:

quote:

quote:

quote:

5-Ve tabii joiner free

Hocam merhabalar;
    ------------
    gelelim pattaya ya..

rica ederim kardeşim sıkıntı yok boş oldugum vakitler bildiklerimi aktarmaya calısıyorum...
    nova platinum da güzeldir ama fiyatları biraz yüksek zincir otellerdir kalıte yuksek yani..
    bu otellerin bazılarında kaldım.. kalmadıklarımıda yogun arastırmalarım neticesinde elde ettim inan bana sıfır hata titizlikle calıstım dıyebılırım her otelın google mapsen harıtalarına baktım. yorumları.. en ıyısını en kotusunu okudum.. ve son gıttıgımde bu otellerın hepsıne girdim cıktım.. sokak sokak dolastım kardesım.. odalarına da baktım crip harıc cunku bn gıtttgımde yenı acılıyordur...
    gidicegini zaman yada ne zaman ıstersen sor kafanda soru ısaretı kalmasın cevaplarım... ada turu olsun uygun yemek olsun (bizim damak tadına göre) masaj salonları olsun vs..bir cok konuda yardımcı olabılırim.. alısveris haftasonu pazarı beachler... vb.. özledim seni phuket..
    dedigim gibi otellerde asla sıkıntı yok.. hele hele phukettekıler.. iddialımı olucak bilmiyorum..gittin begenmedın phuketteki oteli.. al parasını benden..

Alıntıları Göster

Hocam bence sen tavsiye otel listenden ambiance oteli çıkar.. :)
    sen bilirsin tabii de çıkarsan daha iyi, sanırım bilmiyorsun o oteli :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mavera71 -- 29 Haziran 2014; 23:02:42 >
  • 7 Ağustos - 17 Ağustos planlıyoruz 2 kişi ama bir türlü uçak bulamadık iyi fiyata :/ Yardımcı olabilecek arkadaşlar var mı fiyatlar hep 1900₺ civarı.

Otelide oraya gittikten sonra ayarlayacağız.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Musadagli

Tayland ta kadına kimse para vermiyor galiba...

herkes oyle yazmıs dimi .....yok ben hatun a para vermemn falan :):)...yaw herkes antonio banderas:):)

bunların hic birine ınanma kardesım kluplerden cıkartıcaksan ...ornek imsomnia club (pattaya) yada tiger club (phuket)

3000 baht tan kapıyı acarlar.....pazarlıkla 1000 baht a gelirler

soyle bişey yaparsın....10 gun burdayım ....bu zaman zarfında birlikte olalım...5000 baht verebilirim .....gibi

onlar ıcın buyuk para 5000baht
  • Orijinalden alıntı: mavera71

CEVAP:
    merhabalar hocam
    The Ambiance Hotel 10 uzerınden 7.7 almıs bir hotel...
    walkınge 200 m eglencenın dibinde.. 60 tl lık bir hotel 1000 baht yanı ekonomık tatılcının favorisi diyebilirim.. herkes 150 tl vermez neticede arkadasda cok luks olması gerekmıyor dedıgı ıcın.. yazmıstım? sizin tabirinizle benim bilmedigim olaganüstü ne gibi bir durum var listemden çıkarmam için bir sebeb olmalı.. merak ettim açıkcası ne gibi bir olumsuzluk var bu hotelde.. ? eşcinsellik vs.. gibi bir şeyler diyeceksen... tayland degil dunyanın heryerınde var.. o olay.. ki herseyın daha free esnek oldugu bir ülkeye gidiyorsunuz... tayland.. aa bana arkadas sorar mısırda hotel ben bu tarz free bir hotelı yazarım.. o zaman abes kaçar... ama dedigim gibi tatil bölgesi taylandda son derece normal olan bir hotel...bu tarz yerler ve gruplar her yerde..insan niyetini bozmadıgı sürece sıkıntı yok... benim ki sadece szi yazmadıgınızdan dolayı sebebını.. varsayımlardan ibaret.. (neticede butun gun odada kalmıycak gezicek tozucak lana arkadaslar)ama bu konu harici ne gibi olumsuzluk var çözemedim..
    ,bu arada trip****or de bile 369 otel arasında 125.sırada olan bir hotel %75 lık başarı demek oluyor
    dedigim gibi yazdıklarım copy paste tarzı degıldır..arastırmam okumam sonucunda yada deneyımledıklerımın sonucunda acıga cıkanlardır.. saygı sevgılerımle..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi serkanertekin -- 30 Haziran 2014; 9:56:55 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: BenKimimSizce

Merhaba arkadaşlar

1 şubatta Shanghai'dan Bangkok'a gitmeyi planlıyorum 2 hafta acaba kaba taslak bana ne kadar mal olur? Otel parası ve yeme-içme. Fazla harcamazsam TL olarak ne kadar patlar?

ÖNCELIKLE MERHABA vize işini ne yaptın_?
    tekrar diyorum... 2 hafta kalıcaksın...
    nasıl bir otel senin istediklerini karsılar bütcen yanı diyceksinki hocam ben orada kalmak istiyorum ama otele ayıracagım bir günlük bütce 80 tl .. sonra yemek ve içme vs gibi giderleride demen lazım ben günde 3 ögün atlamadan yerim .. yok ben sabah gec kalkıyorum öglenle aksam yerim vs.. abur cubur severım gibi biraz daha bilgi verirsen orada bangkokda kalan yada yakın oturan ınsanlar arkadaslarımız sana en sglıklı bılgıyı verirler_
    şimdi soru 1
    otele 1 gunde en fazla ne kadar verirsin?
    soru 2
    günde ögün olayın nedir
    soru3
    abur cubur harcamaların varmıdır
    soru4
    orada alısveris durumun nedir?
    soru 5
    kultur turları vs gibi gezilere katılıcakmısın
    vize olayını merak ettim bu arada_? iyi günler
  • quote:

Orijinalden alıntı: DagustuN

7 Ağustos - 17 Ağustos planlıyoruz 2 kişi ama bir türlü uçak bulamadık iyi fiyata :/ Yardımcı olabilecek arkadaşlar var mı fiyatlar hep 1900₺ civarı.

hocam phuket mi bangkok mu konuyu açarmısınız ?
    phuket se aktarmalı sekıldeyse kac saat aktarma suresı sizi memnun eder? beraber bakalım nerelere baktınız?
  • quote:

Orijinalden alıntı: DagustuN

7 Ağustos - 17 Ağustos planlıyoruz 2 kişi ama bir türlü uçak bulamadık iyi fiyata :/ Yardımcı olabilecek arkadaşlar var mı fiyatlar hep 1900₺ civarı.

Skyscanner dan aktarmalı uçuşlara bak derim ... onun dışında eğer çok lüks bir uçuş beklentin yoksa Türkmenistan havayolları 630 dolar tabi bu dediğim bangkok için Türkmenistan havayollarının phukete uçuşu yok ... Bir de forumda mil puanlarıyla bilet satışı yapan arkadaşlar var onlar da %20 ile %30 arasında indirimli satış yapıyorlar tabi nakit ödemen lazım onlara ... Kart ile alacaksan dediğim alternatiflere bak .
  • teacher47 kullanıcısına yanıt
    hocam suvarnabhumi havalimanından phukete gidiş dönüş thai airways 426tl bangkok airways 200 tl

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mesutdorf -- 30 Haziran 2014; 10:15:08 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: mesutdorf

hocam suvarnabhumi havalimanından phukete gidiş dönüş thai airways 426tl bangkok airways 200 tl

ya bangkokda 1-2 gun gecirip don muangtan gitcem yada bangkok airways ile direk gecis yapacagım.
    bangkokta 1-2 gun takıl diyenler varmı yoksa bence pek bisey yok bosuna gunlerini harcamamı dersiniz arkadaslar.
  • Orijinalden alıntı: serkanertekin

Orijinalden alıntı: mavera71

CEVAP:
    merhabalar hocam
    The Ambiance Hotel 10 uzerınden 7.7 almıs bir hotel...
    walkınge 200 m eglencenın dibinde.. 60 tl lık bir hotel 1000 baht yanı ekonomık tatılcının favorisi diyebilirim.. herkes 150 tl vermez neticede arkadasda cok luks olması gerekmıyor dedıgı ıcın.. yazmıstım? sizin tabirinizle benim bilmedigim olaganüstü ne gibi bir durum var listemden çıkarmam için bir sebeb olmalı.. merak ettim açıkcası ne gibi bir olumsuzluk var bu hotelde.. ? eşcinsellik vs.. gibi bir şeyler diyeceksen... tayland degil dunyanın heryerınde var.. o olay.. ki herseyın daha free esnek oldugu bir ülkeye gidiyorsunuz... tayland.. aa bana arkadas sorar mısırda hotel ben bu tarz free bir hotelı yazarım.. o zaman abes kaçar... ama dedigim gibi tatil bölgesi taylandda son derece normal olan bir hotel...bu tarz yerler ve gruplar her yerde..insan niyetini bozmadıgı sürece sıkıntı yok... benim ki sadece szi yazmadıgınızdan dolayı sebebını.. varsayımlardan ibaret.. (neticede butun gun odada kalmıycak gezicek tozucak lana arkadaslar)ama bu konu harici ne gibi olumsuzluk var çözemedim..
    ,bu arada trip****or de bile 369 otel arasında 125.sırada olan bir hotel %75 lık başarı demek oluyor
    dedigim gibi yazdıklarım copy paste tarzı degıldır..arastırmam okumam sonucunda yada deneyımledıklerımın sonucunda acıga cıkanlardır.. saygı sevgılerımle..

Hocam orası gay oteli.
    boystown un içinde.
    her tarafında gay gogosu gay barları var. ve otel genelde gaylere çalışıyor.
    elbette kimsenin tercihi bizi ilgilendirmez de, en azından seçecek arkadaş bu detayı bilmeli diye düşünüyorum
  • 
Sayfa: önceki 151152153154155
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.