Şimdi Ara

TAVSİYENİZ HANGİSİ

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
17
Cevap
0
Favori
1.244
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    CEP TELEFONUNDAN ANLADIĞIM SÖYLENEMEZ.BU TELEFONLARDAN EN İYİSİ SİZCE HANGİSİ.BEN SAMSUNG X650 DE KARAR KILDIM.

TAVSİYENİZ HANGİSİ

TAVSİYENİZ HANGİSİ

TAVSİYENİZ HANGİSİ

TAVSİYENİZ HANGİSİ

TAVSİYENİZ HANGİSİ

TAVSİYENİZ HANGİSİ

TAVSİYENİZ HANGİSİ

TAVSİYENİZ HANGİSİ

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kyilmaztr -- 11 Aralık 2006; 15:39:55 >

• Bence x650 al
  • over dostuma katılıyorum.
    quote:

Orjinalden alıntı: over and under

Bence x650 al
  • para azsa X210 para warsa X650
  • niye samsung ???
  • quote:

Orjinalden alıntı: Eliminator

niye samsung ???

• Samsung X650 daha iyi bir seçim olacaktır.

• quote:

Orjinalden alıntı: erhaninho_cArsi

quote:

Orjinalden alıntı: Eliminator

niye samsung ???

çok mantıklı bir soru
    kapaklı teller çok çabuk bozuluyor o bir yana kullanışsız oluyor ekranları hep küçük oluyor hoparlör mikrofon arızaları çok oluyor çizilmeleri bükülüp kırılmaları kolay oluyor açılıp kapanırken mekanizmada çok sarsılma oluyor...görünüş olarakta hoş değiller servis güvenceleride memnun etmez..ayrıca samsung dozer markası değil mi bir klima reklamı vardı hatırlayan varsa biz bilmemde kaç yıldır sadece klima üretiyoruz sadece o yüzden çok ileri kalite ve düzeyde oluyor cihazları..

şaka bi yana..

samsung motorola siemens tipi cihazlar çoğunlukla bir süre sonra kullanıcısını üzer..
    ilerde bir gün değiştirmek istersen satılacak bi cihaz olarak nokia sonyericsson ve her yönden..

nokiada ve sonyericssonda ihtiyaçlarını karşılayabilecek bir çok çeşit vardır tekrar bakmanı tavsiye ederim.. x650 dediğin telin benzerlerine bakabilirsin..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Chotanaq -- 14 Aralık 2006; 21:19:38 >

• Kapağında dijital ekranı olmayan model alma.
    Kimin aradığını açana kadar bilmiyorsun.
  • bence eğer maddi durumun varsa x820 al mükemmel bi telefon ince şık zarif ses kaliteside iyi ve karizma bi telefon bence x820 pişman olmazsın
  • x650
  • o para x650 ye werilmez bence hiç birini alma kuzende war x650 sadece radyo war hafızası bayaa az diye biliyorum
  • x650 derim ama neden ısrarla samsung diyede ekliyorum
    se ve nokiadan bikaç seçenek ekle derim
  • Ben de arkadaslara katiliyorum..aralarinda en iyi secim kesinlikle X650 olacaktir..ancak baska alternatif dusunursen siemens CF75, benq-siemens CF71, sony ericsson Z530i gibi modeller f/p acisindan daha uygun ve basarili secimler olacaktir..
  • yaa kullanıyorum arkadaşın parası boşa mı gitsin valla almadıysan sakın x650 alma hiç ama hiç bir işe yaramaz saçma sapan bir telefon nasıl kandım aldım anlamadım 3mb hafıza var kamera yarım yamalak kızılötesi ile gelen resimleri taşıyamıyoruz sonra klasör açamıyoruz albümlere isim veremiyoruz türkçe karakter sorunu var yani çok kötü bir program kesinlikle alma

başka seçeneklere bak çünkü o para bu telefona verilmez ama nasıl verdim salağım ben yaaa
  • x650 güzel görünüyor
  • ucuz ve ekonomik modellerde favorim sırasıyla:

motorola c168
    motorola w220
    nokya 2310

samsung dışında senin dediklerine de bakalım yada neden motorola c168 ilk sırada dersen buyur;

http://resim.donanimhaber.com/m_9759289/mpage_1/key_c168//tm.htm#10923604

http://resim.donanimhaber.com/m_9639852/mpage_1/key_2310//tm.htm#9759036

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.