Şimdi Ara

Tavsiye ediyorum..2+1 SilverCrest ses sistemi!!!!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
13
Cevap
1
Favori
3.151
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Dün aldım...10w+10w uydular - 20w woofer- hifi-harici anfisi var-anfi üzerinde mikrofon ve kulaklık girişleri mevcut...toplam 40w RMS... sadece bilgisayar,mp3 player için değil aynı zamanda amfinin arkasında tv,dvd,vcd vb.girişleri mevcut.. 40 $+KDV... KDV dahil Fiyat 58 ytl...6 taksitle aldım...Görünüşü çok güzel ...uzaktan bakınca pahalı bir ürün izlenimi veriyor...Fiyat/performans oranına bakınca kesinlikle pişman olmayacağınız bir ürün..Alman malı ...Ama her markada olduğu gibi üretim yeri çin....

Aldığım yer ve ürünün linki

http://www.polenbilgisayar.com/asp/show_stock.asp?product=18CRES20

Üretici firma bu..

http://www.mysilvercrest.de/

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi nasrettinhoca -- 15 Kasım 2007; 17:37:38 >

• ben bu ürünü biliyorum fiyat performans olarak microlablardan daha iyi sesi x230 dan daha kaliteli çıkıyor bass olarak çok fazla bir fark yok yani baya iyi bir sistem kesinlikle tavsiye ederim fiyatıda çok ucuz sırf subwoofer e özenmişler ama fazla reklamı yapılmadığı için bilinmiyor
  • x-230 dan daha iyi bass ve ses verebilmesi olanaksız..o sistemi test ettim tizleri daha iyi olabilir ama bass konusunda x-230 dan iyi olabilmesi çok zor be dostum...
  • fc 361 çok daha iyi bass ve uydulara sahip bir set iki sistem içinde fc 361 çok daha iyi
  • quote:

Orjinalden alıntı: dost..:)

ben bu ürünü biliyorum fiyat performans olarak microlablardan daha iyi sesi x230 dan daha kaliteli çıkıyor bass olarak çok fazla bir fark yok yani baya iyi bir sistem kesinlikle tavsiye ederim fiyatıda çok ucuz sırf subwoofer e özenmişler ama fazla reklamı yapılmadığı için bilinmiyor

Bass olarak X230 la arasında fark yok mu?Buna ancak gülerim.X230 kullanıyorum arkadaşımdada o silvercrest in seti var.Dinledim bassları x230 un bassının yanına bile yaklaşamaz

Not:Bana göre set fiyatına göre mükemmelAncak x230un bassı ile yarışamaz

• x230 ile kıyaslamasını bilmem ama ürünü çok defa test etme şansım oldu dikkatimi çeken bi özelliği sanırım subwooferın mıknatısını baya güçlü yapmışlar çünkü sesi sonuna kadar açtığımızda bile woofer fazla sallanmıyodu x540da bile sesi açınca önden iyi hava üflüyo ve woofer da iyi gidip geliyo ve unutmadan silvercrest fiyatına göre çok iyi bir sistem

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi superminator -- 17 Kasım 2007; 15:44:05 >
  • quote:

Orjinalden alıntı: superminator

x230 ile kıyaslamasını bilmem ama ürünü çok defa test etme şansım oldu dikkatimi çeken bi özelliği sanırım subwooferın mıknatısını baya güçlü yapmışlar çünkü sesi sonuna kadar açtığımızda bile woofer fazla sallanmıyodu x540da bile sesi açınca önden iyi hava üflüyo ve woofer da iyi gidip geliyo ve unutmadan silvercrest fiyatına göre çok iyi bir sistem

superminator' e katılıyorum...Konu başlığını açmamdaki neden silvercrest in piyasadaki en iyi olması değil...Amacım piyasada kendi kategorisinde kalite ve fiyat olarak yani fiyat/performans oranının çok iyi olması...1 hafta boyunca 2.1 sistem almak için teknosa,gold,aknet vb..mağazaları dolaştım...Amacım ucuz ve kaliteli olanı bulmaktı...Bu seti ilk gördüğümde pahalı olur diyerek dikkat etmedim..Satıcı ürünleri tanıtırken sıra silvercrest e geldi özelliklerini söyledi...Fiyatı söyleyince ilgimi çekti dinledim ve aldım...Basları ve tizleri bana göre piyasada bulunan modellerle karşılaştırdığımda gayet iyi..Alırsanız sizi üzmeyecektir ...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi nasrettinhoca -- 18 Kasım 2007; 11:00:54 >

• En güzeli benim sistem.
    sistemimde el yapımı(kendi yapımım) olan 900w anfi var babam elektronikçi olduğu için en güçlü malzemeleri aldım ve anfimi yaptım soonra anfiye 2 sub woofer 8 uydu çıkışı ve bilgisayar girişi yaptım
    bilgisayarada 120 ytlye 7.1 SES KARTI aldım. herbiri 15w olan uydu kabinlerden koydum ve silvercrest subwooferı ve 30 cm 1100watt sub woofer ekledim bunları odamda duvara gömdüm (bunun için çok uğraştım : usta felan çağırdım duvarı deldi:d:d) herşeyi yapmıştım seskartına bağladım anfiyi girişleri yaptım ve sesi denedim sesi yarıma kadar açabiliyordum yarımda odadaki camlar titremeye başlıyodu önüne geçinde arabada giderken kafayı camdan çıkarmış gibi rüzgar geliyordu ben bu sistemi hala sorunsuz kullanıyorum bikaçkere yüksek sesten anginin entegrelerini yaktım onlardanda vardı taktım süper bi sistem bunun maliyeti bana 2 yıl önce 200tl olmuştu fakat babam elektronikçi olduğu için fazla bişey tutmadı siz bnm gibi bi sesiteme sahip olmak istiyorsanız en az 1000 tl gözden çıkarmalısınız...

• höhh nasıl bir horttur,4. mesajda hemde
  • başta verilen 2 site de ölmüş zaten
  • aynen linkleri bi tazele istersen
  • polen bilgisayar kapandı zaten kaçak xp den darbe yedi 600 milyar ceza .
  • bu 600 milyar 600bin lira mı ?
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.