Şimdi Ara

Tat Domates Rendesi Rezaleti ss'li

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
35
Cevap
0
Favori
2.432
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    "tat pratik domates rendesi" ürününün güvenlik bandı içinde böcekler olması durumu, açmadan fark edip, groseriye gittigimizde kusura bakmayın denildi, raftaki diğer ürünlerde de ayni sıkıntı olduğu gözlendi. raftan toplatıldı, ancak başka bir sorun da groseri'nin bunu fark etmeden raflara dizmesi, biri gözden kaçar, ikisi gözden kaçar.

tat'a mail attım, ancak bir cevap vermeye tenezzül dahi etmediler. 2 haftalık bir süreç geçmiş durumda.

cevap bekledim gelmeyince sizlerle paylaşmak istedim, güvenlik etiketi altında olduğu için fabrikada olduğunu düşünüyorum, alırken dikkatli olmak lazım. imla hatası varsa kusura bakmayın.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Tat gibi bir firmanın böyle bir durumda hiçbir şey yapmaması cevap bile vermeye tenezzül etmemesi güven kaybı yaratır. Bundan dolayı burda paylaşmak istedim.

• Tat Domates Rendesi Rezaleti ss'li

• Görünce aynen öyle oldu.

• markanın yeni adı "tatma" oldu.
  • SudaEriyenAspirin kullanıcısına yanıt
    Veya sıkıyorsa tat

• Hocam canlilarsa bunlari cappy canavariyla kapistirmak lazim. Enteresan bi vs olur

• Rezalet gibi rezalet

• adanayı görünce okumadım

• bir daha almam bunlardan bir şey bu kepazeliktir yav
  • berkwinchester kullanıcısına yanıt
    Bunlar o canavarı yer hocam sayı üstünlükleri var

• Areyouradyo kullanıcısına yanıt
    Adana güzel ülkemizin yine kendisi gibi güzel bir şehridir hocam. babam ve annem anlatır, gençliklerinde kapıları kapatmadan yatarlarmış. son 20 yılda bozuldu Adana, aldığı göçler neticesinde. has Adana insanının karıncaya zararı olmaz.

• Biz de hep salçasını alıyoruz ya rezalet gercekten :((

• platinone kullanıcısına yanıt
    Hocam cappy canavari kapali kutu napicagi , nasil skilleri oldugunu kimse kestiremez.

• quote:

Orijinalden alıntı: platinone

Adana güzel ülkemizin yine kendisi gibi güzel bir şehridir hocam. babam ve annem anlatır, gençliklerinde kapıları kapatmadan yatarlarmış. son 20 yılda bozuldu Adana, aldığı göçler neticesinde. has Adana insanının karıncaya zararı olmaz.

Hep o güneşe sıkanların suçu hocam tarih hocamız anlatırdı neden güneşe ateş ettiklerini birde Hatay lilar hiç sevmezmiş Adanalilari adana kebabı hatayinmis mesela adanalilar çalmış

• berkwinchester kullanıcısına yanıt
    Aduket falan varsa onda bu zavallıların işi zor tabi

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
    Valla hocam üniversiteyi Hatay'da okudum, herkes Hatay'da çok dost canlısı Adanalılara karşı. kebap olayını ilk defa sizden duydum. ama çok mümkün gözükmedi bana, Hatay'da Adana kadar iyi yapamıyorlar çünkü.

• quote:

Orijinalden alıntı: platinone

Valla hocam üniversiteyi Hatay'da okudum, herkes Hatay'da çok dost canlısı Adanalılara karşı. kebap olayını ilk defa sizden duydum. ama çok mümkün gözükmedi bana, Hatay'da Adana kadar iyi yapamıyorlar çünkü.

bilmiyorum hocam bizim burda hatayli bir arkadaş varda o anlatıyor

• Salçaları da çok çabuk bozuluyor tuzlamayınca. güvenilir dedik ama daha ürünlerinin arkasında durmuyorlar.

Size kebap yapmasını isteyin güzel yaparsa kabul çalmış olabiliriz, ama Adana'da 7'den 70'e herkes (gerçek adanalı) kebap yapmayı bilir. Yiğenim daha 2 yaşında değil annem kebabı şişlerken tezgaha oturup izlemek en büyük zevki . İlk öğrendiği kelimelerden biri de şalgam . İşte size Adanalı olmak.

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.