Şimdi Ara

Taşıyamıyorum (QQ)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
509
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Herkese merhaba, ben bu oyunu severek oynayan bir oyuncuyum. Artık oyunu nasıl taşıyacağımı bilmiyorum. Oyunda gayet güzel gidiyorken Ashe Vladimir'in alacağı killi çaldı diye Vladimir Ashe'ye küfür etmeye başladı. Sonra Ashe sinrlenip afk kaldı. 4v5 bu kadar direndik ama olmuyor. Biliyorum başta Vladimir hatalıydı ama Ashe de ona uyunca olmadı. Artık bronzdan nasıl çıkıcam gerçekten bilmiyorum. Bazen kötü oynadığım da oluyor tabi ama genel olarak iyi oynadığımı düşünüyorum.
    Nasıl taşıyacağım?

Taşıyamıyorum (QQ)

Edit: Yanlışlıkla 2 resim ekledim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi zamezan -- 26 Mayıs 2015; 17:09:43 >

• Yardım edecek yok mu? Bıktım artık
  • Buradaki herkes çilingir sen nasıl bronzsun

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Solo hem tanky hemde hasar vuran şampiyonlar al. Eğer karşındakini ezersen oyun gg zaten. adc falan yalan gap closer bi solo alacaksın (bkn: irelia, gnar) oyunu taşıyacaksın.
  • tryndamere alacaksın lanede karşındakinin ağzına verip split push yapacaksın, duruma göre bir veya iki kule aldıktan sonra git tflere zaten farmın da iyiyse build ve level olarak üstün olacaksın. TFde focus adc apc atacaksın late gamede adcye iki atıp maç taşıdığın için sevineceksin.
  • Silver V = 1 gizemli kutu
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.