Şimdi Ara

TARTARİNİ MOTOR ISININCA BENZİNE GEÇİYOR

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1
Cevap
0
Favori
944
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    benim problem araç seyir halindeyken motor ısısı tam olarak derecesini bilemiyorum ama hararet göstergesinde belli bir noktaya gelince gazdan benzine geçiyor. Hararet göstergesindeki o belli bir nokta dediğim araç için normal ısı değerleridir. hararetin yüksek olduğu bir nokta değil. motor o ısıya gelinceye kadar normal gazda kullanıyorum. ama motor o ısıya gelince gaz göstergesinde sadece benzin ışığı yanıp sönüyor bip bip ötüyor. stop edip geri çalıştırıyorum tabi 1 dk geçmeden yine bip bip bip. motor soğuyup çalıştırırsam aynı dereceye kadar yine sorun yok.

bu sorundan hemen öncesinde yine araç giderken kendi kendine benzine geçip sonra yine kendi kendine gaza geçiyordu. buradaki servis beyni değiştirdim sorun tamam dedi ama şimdi de hemen ardına bu problemi yaşıyorum. sordum peki bu nedir diye ısı sensörü hatasıymış, o kaç paradır dedim 250 deyince şüphelendim sensör için 250 tl ?? Sizce sorun bu sensördenmidir yoksa değiştirdim dediği beyinden midir, ne yapmalıyım? Bulunduğum şehirde 1 tane tartarini servis var başka yok

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.