Şimdi Ara

Tarihin bitişi : download artık olmayacak mı ??

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
87
Cevap
0
Favori
4.363
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • arkadaşlar bu gerçek mi ? eğer gerçek ise film/oyun downloadları diye birşey kalmayacak o halde. Eve net alacaktım sınırsız ama hevesim kaçtı

http://www.milliyet.com.tr/korsan-muzik-indirene-adsl-iptali-cezasi/ekonomi/sondakika/20.01.2010/1188361/default.htm?ver=26

• yasa uygulanmaya basladıgı an batacak şirket

TTNET

neden

5 milyon kullanıcının %20 si sınırsız olsa ve ortalama 50 tl verseler aylık 50.000.000 tl parasından olur senede 600.000.000 tl kaybeder
    Bana bugun film indirme kapa desinler anında 1mbit kotasıza gecer sadece kitap cekerim. İNADINA ne sinemaya gidere ne cd alırım.
    Bir memlekette PROTESTOLAR olmadıkca sonuc cıkmaz. Bu yasa cıkınca türk gencligi milyonlarca dvd yi meydanlarda yakıp cd dvd alımını
    durdursun bakalım o MÜYAP ne yapcak o zaman. Ama nerde bizde o kafa.
  • quote:

Orijinalden alıntı: KingDwa®F

yasa uygulanmaya basladıgı an batacak şirket

TTNET

neden

5 milyon kullanıcının %20 si sınırsız olsa ve ortalama 50 tl verseler aylık 50.000.000 tl parasından olur senede 600.000.000 tl kaybeder
    Bana bugun film indirme kapa desinler anında 1mbit kotasıza gecer sadece kitap cekerim. İNADINA ne sinemaya gidere ne cd alırım.
    Bir memlekette PROTESTOLAR olmadıkca sonuc cıkmaz. Bu yasa cıkınca türk gencligi milyonlarca dvd yi meydanlarda yakıp cd dvd alımını
    arkadaşım bu yasaklar en iyi nerde uygulanıyor abd ve avrupa ülkelerinde değilmi peki malum programlarla biz film ve oyunları kimden indiriyoruz tabikide onlardan yani boş işler bunlar abd yasaklayamadılarsa burda çok zor

• quote:

Orijinalden alıntı: emo5313

arkadaşım bu yasaklar en iyi nerde uygulanıyor abd ve avrupa ülkelerinde değilmi peki malum programlarla biz film ve oyunları kimden indiriyoruz tabikide onlardan yani boş işler bunlar abd yasaklayamadılarsa burda çok zor

Alıntıları Göster
    TTnet biter download bitmez

• Tarihin bitişi? Kıyamet mi kopuyormuş

quote:

yasa uygulanmaya basladıgı an batacak şirket

TTNET

neden

Önce imzalardan başlıyorlarmış Dwarf'cım. Ona göre.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi TRQX -- 20 Ocak 2010; 13:08:03 >

• quote:

Orijinalden alıntı: ccandan

Bu mesaj silindi.

Alıntıları Göster
    anam avradım başım üstüne ne sinemaya ne cd lere TEK kuruş vermem ve DOMAIN alır sanatcılar aleyhine kampanya baslatmazsam
    ne olayım ne olayım. TTNET başına başkan olayım . 3 kuruş zevki var milletin, 3 kuruş parası var cebinde birileride SANAT yapıyorum
    ayagına GU.... marka çantaya bilmem kac bin tl versin diye milete ceza kessinler. Almam anasını almam o cd leride filmleride.
    Ama ben almasam ne olacak geriye kalan 5 milyon adsl kullanıcısı toplu şekilde tepki vermedikden sonra 3-5 bini kim takar

• quote:

anam avradım başım üstüne ne sinemaya ne cd lere TEK kuruş vermem ve DOMAIN alır sanatcılar aleyhine kampanya baslatmazsam
    ne olayım ne olayım. TTNET başına başkan olayım . 3 kuruş zevki var milletin, 3 kuruş parası var cebinde birileride SANAT yapıyorum
    ayagına GU.... marka çantaya bilmem kac bin tl versin diye milete ceza kessinler. Almam anasını almam o cd leride filmleride.
    Ama ben almasam ne olacak geriye kalan 5 milyon adsl kullanıcısı toplu şekilde tepki vermedikden sonra 3-5 bini kim takar

Alıntıları Göster
    TRQX içine ne koydugumu ne biliyorlar belkide cektigim doga fotograflarını koyacam yada wc de duş yaparken doldurdugum albumü ve facebook a koydugum kliplerimi koyacam. Maksat hediye olsun

• quote:

TRQX içine ne koydugumu ne biliyorlar belkide cektigim doga fotograflarını koyacam yada wc de duş yaparken doldurdugum albumü ve facebook a koydugum kliplerimi koyacam. Maksat hediye olsun

Alıntıları Göster
    P2P'cilere olur olan, benim Rapid'den ne indirdiğimi nereden bilecekler senin dediğin gibi. Dosya isminde it.might.get.loud.2008.limited.720p.bluray.x264-amiable. yazmasın yeter.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi TRQX -- 20 Ocak 2010; 13:16:09 >

• quote:

Bu mesaj silindi.

Alıntıları Göster
    Pratikte hiç bir zaman uygulamaya geçemez. Teknolojiyi hiç bir devlet yasaklayarak engelleyemez. Halkın legal mp3, film almasını istiyorlarsa halkın gerçek anlamda milli gelirini arttırsınlar. Asgari ücretin 600 Lira olduğu bir ülkede kimse Müzik cd si için 10 TL Dilm dvd si için 20 TL vermez.
  • quote:

Bu mesaj silindi.

Alıntıları Göster
    bizim ülke böyle bir şey yapamaz. korsanı engellemek için para cezası verilebilir ama internet bağlantısını iptal edemezler.....
    çıkar meselesi erkeklerse yapsınlarda görelim.... para para para ........
  • quote:

Orijinalden alıntı: kartalaraz

bizim ülke böyle bir şey yapamaz. korsanı engellemek için para cezası verilebilir ama internet bağlantısını iptal edemezler.....
    çıkar meselesi erkeklerse yapsınlarda görelim.... para para para ........

Alıntıları Göster
    işin komik tarafı internet gazeteleri de bu habere bayılıyor, periyodik olarak çıkıyor, tık sayısı fazla tabi :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: johnclark

işin komik tarafı internet gazeteleri de bu habere bayılıyor, periyodik olarak çıkıyor, tık sayısı fazla tabi :)

İnterneti MSN ve Feyzbuk'tan ibaret sanan güruhun dikkatini çeker, korkudan titretir böyle haberler. Bu haber yayılsın; daha kimse benden mp3, film filan istemez. Aslında iyi olmuş ya.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi TRQX -- 20 Ocak 2010; 14:12:12 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: TRQX

quote:

İnterneti MSN ve Feyzbuk'tan ibaret sanan güruhun dikkatini çeker, korkudan titretir böyle haberler. Bu haber yayılsın; daha kimse benden mp3, film filan istemez. Aslında iyi olmuş ya.

Alıntıları Göster
    Resmen saçmalamışlar TTnet zaten bitmek üzere buda üstüne bal şeker olur.

• quote:

Orijinalden alıntı: LifeisJustaGame

Resmen saçmalamışlar TTnet zaten bitmek üzere buda üstüne bal şeker olur.

Alıntıları Göster
    Her yıl çıkar böyle haberler takmayın kafanıza..
  • quote:

Orijinalden alıntı: Avia

Her yıl çıkar böyle haberler takmayın kafanıza..

Alıntıları Göster
    bu haberler bu sefer gerçek gibi sanki,bu saatten sonra download artık biraz zor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: erkutamca

bu haberler bu sefer gerçek gibi sanki,bu saatten sonra download artık biraz zor.

Alıntıları Göster
    hikaye, adama sormazlarmı yasak olan bir sürü ülke sıralamış.. hangisinden bu iş bitti..boş atıp dolu tutma çalışmaları, müyap işi gücü bırakmış birbirinin aynı zırıltı şarkılar yapan bizim şarkıcıları mı koruyor..
  • quote:

hikaye, adama sormazlarmı yasak olan bir sürü ülke sıralamış.. hangisinden bu iş bitti..boş atıp dolu tutma çalışmaları, müyap işi gücü bırakmış birbirinin aynı zırıltı şarkılar yapan bizim şarkıcıları mı koruyor..

Alıntıları Göster
    dosyaları sıkıştırıp, şifrelerler, içini de gösterme derler, olur biter. 20 karakterli şifre koyalar, çözsünler bakalım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: LaFleur-

Bu mesaj silindi.

Alıntıları Göster
    Arkadaşlar bu telekom evleri falan arıyor bu aralar msn ,telefon numarası ,tc kimlik falan istiyor anket falan yapıcaz diyor bu download işleriyle alakalı olabilirmi bu aramalar?
  • torrent sağolsun
  • quote:

Orijinalden alıntı: muhacir

torrent sağolsun
    böyle birşeyin olması zor ttnet ve diğer internet sağlayıcıları büyük zarar eder herkes en düşük hız ı seçer adam ındıremedıkten sonra 8mbit ne yapayım ben der ordan zarar cıkar ayrıca ip değiştiriyoruz modem acılıp kapanınca ttnet bunu öğrenebilir ama indirdiğimizin içeriğini bilemez rar olur arkadaşın dediği gibi uzunca bir şifre tamamdır indirme işini durdurmak çok zor dünyada bile önünde tam geçilememişken burda nasıl olcak o iş
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.