Şimdi Ara

Tarafsız Böbrekle Bakıyorum

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
4
Cevap
0
Favori
567
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Aykuta haksızlık ediliyor. Adam ne yapsın arkadaş, fener top oynadıda adam mı oynatmadı ?
    Lua lua ı sen bom boş bırakırsan, olacağı budur. Kendisi maçtan önce üstüne basa basa söylemiş adamın tehlikeli olduğunu.
    Bu maçta Aykut Kocaman'ın hiç bir suçu yoktu.
    Derseniz sana mı düştü ?
    Bir futbolsever olarak haksızlık yapıldığını düşündüğüm için yazıyorum.
    Fener şuan şampiyonluğa oynuyor, bizde yenildik karabüke bu kadar acımasız olmayın.
    Bence sezon sonu harici teknik direktörlük değişmesi takıma katkı sağlamaz..

• quote:

Orijinalden alıntı: rh+

Aykuta haksızlık ediliyor. Adam ne yapsın arkadaş, fener top oynadıda adam mı oynatmadı ?
    Lua lua ı sen bom boş bırakırsan, olacağı budur. Kendisi maçtan önce üstüne basa basa söylemiş adamın tehlikeli olduğunu.
    Derseniz sana mı düştü ?
    Fener şuan şampiyonluğa oynuyor, bizde yenildik karabüke bu kadar acımasız olmayın.

En azından sezon sonuna kadar kalsın. Gitse ne olacak devre arası
  • quote:

Orijinalden alıntı: rh+

Aykuta haksızlık ediliyor. Adam ne yapsın arkadaş, fener top oynadıda adam mı oynatmadı ?
    Derseniz sana mı düştü ?

hoca dedi zaten basın toplantısında . skora ,kötü oyuna isyan etmediler dedi.
  • Başlık ne lan değişik
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.