Şimdi Ara

[Tam SürümKİTKAT Geldi]Ezcool miniPAD İncelemesi [ EN İNCE TABLET 6.8mm / QuadCore / İps / 16-32GB ] (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
302
Cevap
7
Favori
17.516
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: LEON-X

Eline sağlık kardeşim, her zaman ki gibi detaylı ve kaliteli bir inceleme olmuş

Tabletlerin en bilinen sorunu wifi bağlantı kalitesidir, diğer özellikler genellikle aynıdır bu ürün de wifi sorununu aşmışlar görünüyor, bu açıdan iyi duruyor ürün ancak batarya biraz daha güçlü olabilirdi.

Teşekkürler abi , evet wifi konusunda bir sorun yaşamadım ama dediğin gibi bataryası biraz daha güçlü olsa daha iyi olabilirmiş.
  • dehşet bir inceleme olmuş. tabletin özellikleri falan çok ideal. bu kadar ince oluşuda ağırlığınıda etkiler. hafif birşeye benziyor.
    dostum bu tableti almayı düşünüyorum. çünkü incelemen kanıma girmesine neden oldu bayramdan sonra sipariş vereceğim büyük bir ihtimal. ancak herşeyden önce benim bir endişem var. satış sonrası destek konusunda bu marka nasıldır? güvenebilir miyim bu markaya ? bu konuda biraz takıntılıyımda, aydınlatırsanız beni bu konuda, mutlu ve bahtiyar olurum.
  • @adrianix

Teşekkürler,
    Ezcool'a ben satış sonrasında güveniyorum çünkü kendi sitelerinde aynı adı taşıyan bir forum kurmuşlar, burada da aktif olarak kullanıcılar ile ilgileniyorlar. Kullanıcı bir sorun yaşasa karşısında bir muhattap bulabiliyor ve muhattapta ilgili birisi oluyor. Bence bu bir avantaj. Ben bir sorun yaşamadım ama yaşayanlar ile ilgileniyorlar forumda konusunu görmüştüm.

Tablet oldukça hafif 300Gram kadar ağırlığı var. Eğer ihtiyacınızı karşılayacağını düşünüyorsanız bir deneyin derim zarif güzel bir ürün , ben daha incesini görmedim en azından.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Chris Brown

@adrianix

Teşekkürler,
    Ezcool'a ben satış sonrasında güveniyorum çünkü kendi sitelerinde aynı adı taşıyan bir forum kurmuşlar, burada da aktif olarak kullanıcılar ile ilgileniyorlar. Kullanıcı bir sorun yaşasa karşısında bir muhattap bulabiliyor ve muhattapta ilgili birisi oluyor. Bence bu bir avantaj. Ben bir sorun yaşamadım ama yaşayanlar ile ilgileniyorlar forumda konusunu görmüştüm.

Tablet oldukça hafif 300Gram kadar ağırlığı var. Eğer ihtiyacınızı karşılayacağını düşünüyorsanız bir deneyin derim zarif güzel bir ürün , ben daha incesini görmedim en azından.

teşekkürler bu açıklamalarınız için, kendimde bi araştırma yapmam lazım bu marka hakkında. Ayrıca iki sorum daha olacaktı size, başlıkta 16/32 gb demişsiniz . şimdi bu tablet 16gb mı yok sa 32gb mı hafızaya sahip? diğer bir sorum batarya süresi ne alemde?

• Batarya konusunda yukarıda yorum yapmıştım. Bana yeterli geldi ama mükemmel değil tabiki kullanıma göre değişir kişisel bir durum batarya aslında tabi. Tablet 16GB belleğe sahip fakat MicroSD kart ile yükseltilebiliyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Güncelleme alması ya da rom desteği ne durumda hocam?
  • Uzun zamandır 7.9" boyutlarında bir tablet almak istiyordum. Az önce sipariş ettim umarım memnun kalırım. Daha önce Çin malı 7" Ainol tablet kullanmıştım bu yüzden bataryadan korkum var inşallah beni üzmez. (Sipariş iptal şimdilik.)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Nike -- 18 Ekim 2013; 11:28:31 >
  • @skyw@lker

Zaten güncel tablet , ama androidin standart sistemlerini güncelliyordur sanırım. Onunla ilgili çok bir bilgim yok malesef.

@Nike

Hayırlı olsun.
  • quote:

Batarya konusunda yukarıda yorum yapmıştım. Bana yeterli geldi ama mükemmel değil tabiki kullanıma göre değişir kişisel bir durum batarya aslında tabi. Tablet 16GB belleğe sahip fakat MicroSD kart ile yükseltilebiliyor.

ok. sağolun. acaba sipariş versek bu hafta elimizde olur mu? illa bayram bitmesi mi gerekiyor ? kargocular çalışmıyordur değil mi?
  • quote:

Orijinalden alıntı: adrianix

quote:

Batarya konusunda yukarıda yorum yapmıştım. Bana yeterli geldi ama mükemmel değil tabiki kullanıma göre değişir kişisel bir durum batarya aslında tabi. Tablet 16GB belleğe sahip fakat MicroSD kart ile yükseltilebiliyor.

ok. sağolun. acaba sipariş versek bu hafta elimizde olur mu? illa bayram bitmesi mi gerekiyor ? kargocular çalışmıyordur değil mi?

Sanirim 3. Güne gelir kargo tam emin değilim. Most Wanted yukledim bende tablette de oyun oynamak zevkli oluyormuş

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

quote:

quote:

Sanirim 3. Güne gelir kargo tam emin değilim. Most Wanted yukledim bende tablette de oyun oynamak zevkli oluyormuş

most wanted çok sevdiğim bir oyundur. takılma oluyor mu hiç? video eklemeniz mümkün mü?

• quote:

quote:

quote:

quote:

most wanted çok sevdiğim bir oyundur. takılma oluyor mu hiç? video eklemeniz mümkün mü?

?

• @adrianix

Sürekli alıntı yapmanıza gerek yok, Haberdar Et butonunu kullanabilirsiniz. Böylece konuda kirlenmemiş olur.

Most Wanted ' de takılma vb. bir durum yok. Oyun gayet güzel oynanıyor. Tabiki video çekip koyabilirim ama birazdan yola çıkıyorum bayram sonrasına mutlaka koyarım.
  • kızma birader bi daha olmaz. bak şimdi dediğin gibi yaptım. haberdar et dedim.

sana zahmet olmasa birkaç video koyarsan sevindirik olurum. çok merak ettim.
  • En kısa zamanda most wanted oynanış videosu ekleyeceğim

• siparişini verdim, haydi bakalım. umarım güzel bir tablettir.
  • Tableti bende küçük kardeşime almayı düşünüyorum oyun oynasın falan diye yani küçük bir çocuğun oyun ihtiyacını karşılar herhalde zaten basit oyunlar oynayacak gidipte most wanted kurmayacam ama pili bir gün boyunca yeter mi diye tereddütte kaldım.Bide hepsiburada dan başka yerde satılıyor mu teşhir olarak inceleyebileceğimiz bir yer var mı?
  • bende yeni sipariş verdim. sadece hepsiburada.com sitesinde satışı mevcut. başka hiç bir yerde göremedim. inş bugün kargoya verirlerde yarın elimde olur. hepsiburada nın düzenli müşterisiyim . ne aldıysam hep memnun kaldım. umarım bu tablettende memnun kalırım.
  • Tablet elinize geçince inceleyip bana da bilgi verirmisiniz pili konusunda falan.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi DarkPegasus -- 21 Ekim 2013; 17:19:49 >
  • hele bugün elime bi ulaşsın bakarım icabına ben.
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.