Şimdi Ara

tam ekranda sabit 60 fps alıyorum pencerelide 300+

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
25
Cevap
0
Favori
12.023
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • bu sorunun çözümü nedir arkadaşlar dediğim gibi tam ekranda oynarken 60 fps alıyorum değiştiremiyorum ve mouseda lag var gibi oluyor pencereli mod yapınca düzeliyor gerçek fps değerimi alıyorum aynı şey cs go içinde geçerli bilen varsa yardımcı olsun formattan sonra böyle oldu....

• dikey senkronizasyonu kapat düzelir.
  • requaizen R kullanıcısına yanıt
    kapalı :(
  • windows 10 mu kullanıyorsun
    evet yeni formatladım eskiden yoktu böyle sorun
  • win 10 da o tarz problemler var cs:go da aynı şekilde fps düşüşü ve mouse lag oluyordu o yüzden sordum, sonuç olarak çözüm bulamayıp 8 e geri dönmüştüm.
    en son bende öyle yapcam
  • çerçeve moduna almayı denesene kaç fps alıyorsun?
  • Hakkaten benimde öyle. Ping 48 sabit fps 60 sabit ikisinde de değişme olmuyor

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Game DVR'ı kapatın. Teorik olarak FRAPS video kaydederkenki FPS düşüşü gibi bir düşüş yaşanıyor. Redstone'dan (Build 14393) önce LoL oyun olarak Windows 10 tarafından algılanmıyordu. Belki sorununuz düzelebilir. Ben de Redstone'a güncellediğimden beri benzer bir sorun yaşıyorum. 960M ile boşta 180 FPS almak sıkıntı veriyor. Henüz oyun içi denemedim. Denersem haber veririm.
     tam ekranda sabit 60 fps alıyorum pencerelide 300+
    Edit: Tamamen düzeldi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi exiledFromBadmen -- 6 Ağustos 2016; 18:52:33 >

• Whituryd kullanıcısına yanıt
    aynı sabit 60 fps düzelmiyor kafayı yicem ya
  • quote:

Orijinalden alıntı: Crystal Castles.

Ben Game DVR'ı kapattığımda düzeldi. FPS'im boşta 200'den 325'e kadar çıktı. Teamfightlarda 150+ FPS alıyorum.

Bu arada ekran kartınız nedir?
  • exiledFromBadmen kullanıcısına yanıt
    gtx 950m var benim dediğim olayla seninkinin pek alakası yok tam ekran yapınca sabit 60 fps alıyorum pencereli yapınca normal fps değerimi alıyorum lol un uyumluluk ayarlarından windows 7 yaptım düzeldi
  • quote:

Orijinalden alıntı: exiledFromBadmen

quote:

Ben Game DVR'ı kapattığımda düzeldi. FPS'im boşta 200'den 325'e kadar çıktı. Teamfightlarda 150+ FPS alıyorum.

kanka bendede 960m var minyonlar gelmeden oyun başında 150 civarı fps alıyorum oyun içinde 90 ve fightlarda 40-30a kadar düşüyor nasıl aşabilirim bunu?
  • quote:

Orijinalden alıntı: hi im Hellsing

quote:

Orijinalden alıntı: exiledFromBadmen

quote:

kanka bendede 960m var minyonlar gelmeden oyun başında 150 civarı fps alıyorum oyun içinde 90 ve fightlarda 40-30a kadar düşüyor nasıl aşabilirim bunu?

Güç seçeneklerine gel, yüksek performans veya dengeli yap düzelir.

• Dostum bu sorun bende de var. Biraz araştırınca buldum. Masaüstündeki lol kısayoluna ters tık yapıp özelliklere tıklıyoruz. Uyumluluk sekmesini açıp Tam ekran iyileştirmelerini devre dışı bırak kutucuğunu işaretliyoruz ve tamam diyoruz. Muhtemelen sorunun çözülecektir.
  • Snnfgvn S kullanıcısına yanıt
    Çok sağol dostum hemen deneyeceğim

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Snnfgvn S kullanıcısına yanıt
    Bu başka oyunlarda da işe yarıyor.

Windows 10'un saçma sapan bi açığı. İyileştirme yapacam diye tam tersine oynatmaz ediyor.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Verilen önerilerin hepsini denedim hayla 60 FPS kitleniyor.Ayriyeten pencereli yapsam bile yüksek FPS alamıyorum.(gtx 1050)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Msaniyamac -- 27 Kasım 2017; 17:5:13 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • gtx960m var ben de aynı şekilde minyonlar gelmeden önce 150 civarı minyonlar gelince 100 fightlarda 45-50

uyumluluk game dvr güç seçenekleri vesaire hepsini yaptım hala aynı. Csgoda 200fps lolde 45-50
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.