Şimdi Ara

Talon Update

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
27
Cevap
0
Favori
982
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • En son paylaşılan bilgilere göre bu ara sezondaki suikastçi güncellemesinde talon hakkında bir kaç bilgi vermişler.

1-)Big 6 dediğimiz büyük güncelleme de olacak.
    2-)Efektlere "havalı" bir şeyler katılacakmış.
    3-)YENİ PASİFİ OLACAK.
    4-)E yeteğine kaldırılan sustur yerine başka bir efekt eklenecekmiş
    5-)Oyundaki en mobil şampiyon olacağı sözü var.

• Duyuyozzz
  • Ollley beeee katarina gibi olsa e si keşke. Aldığım gün SSW talon aldım öyle duruyo şampiyon. Manayı kaldırsalar çok güzel olur.
  • quote:

Orijinalden alıntı: deniz1076

Ollley beeee katarina gibi olsa e si keşke. Aldığım gün SSW talon aldım öyle duruyo şampiyon. Manayı kaldırsalar çok güzel olur.
    ejder bıçak hain talon felan çıktı hep kutulardan sonra topalladı zaten çar en mobil nasıl olucak merak ettim aur sol gibi duvarlardan mı geçicek taliyah duvar kenarındayken çalışan pasifi quinn in ultili hali :d yoksa valor quinni satıp talona mı gidicek :D
  • quote:

Orijinalden alıntı: InsignAce

ejder bıçak hain talon felan çıktı hep kutulardan sonra topalladı zaten çar en mobil nasıl olucak merak ettim aur sol gibi duvarlardan mı geçicek taliyah duvar kenarındayken çalışan pasifi quinn in ultili hali :d yoksa valor quinni satıp talona mı gidicek :D

Alıntıları Göster
    off umarım çoook aşırı güçlü bir şey olmaz. bi de bence vu da gelmesi lazım çar çok kötü yürüyüşü falan

• quote:

Orijinalden alıntı: Grell.

off umarım çoook aşırı güçlü bir şey olmaz. bi de bence vu da gelmesi lazım çar çok kötü yürüyüşü falan

Alıntıları Göster
    Oley be yeni pasif
  • quote:

Orijinalden alıntı: srcn13579

Oley be yeni pasif

Alıntıları Göster
    en mobilse eski mainime geri dönebilirimtalon reworkten sonra free lp
  • quote:

Orijinalden alıntı: MrCleanse

en mobilse eski mainime geri dönebilirimtalon reworkten sonra free lp

Alıntıları Göster
    Severek oynarım hep, kostümde çıktı. Güzel olacak gibi bu değişiklikler
  • Free elo olacak kısaca

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi PagRyze -- 5 Ağustos 2016; 13:29:54 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: InsignAce

Hocam belki ejderha falan gelir belki uzun süren görünmezlik ve hız ne biliyim
  • Repliklerini severim. Onlar değişmesin.
  • 11_serhat_11 kullanıcısına yanıt
    oldu khalesiyide oyuna katak mı? :D
  • Baya bi zevkli olacak bence oynaması şampiyonda var öyle bi potansiyel
  • InsignAce kullanıcısına yanıt
    Anaları olmadan olmaz tabi :D
  • quote:

Orijinalden alıntı: 11_serhat_11

Anaları olmadan olmaz tabi :D
    He will be situationally one of the most mobile champs in the game

En mobili değil, duruma göre en mobillerinden biri olacak. Büyük ihtimal Akali gibi hedef gerektiren bir mobilliğe sahip olacak.
  • Fasmodey kullanıcısına yanıt
    Riot un abartmasını hepimiz biliyoruz gerçek anlamda en mobili olacaktır ve sonra nerf nerf nerf sonra 5 yamada nerf en son gene unutulacak.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ForWinTakeSupport

Riot un abartmasını hepimiz biliyoruz gerçek anlamda en mobili olacaktır ve sonra nerf nerf nerf sonra 5 yamada nerf en son gene unutulacak.
    Pasifi Katarina'nın pasifi ile aynı olsa ve e si toteme veya dost şampiyona da atılabilse yeter bence.
  • Monody kullanıcısına yanıt
    E sini anlarım ama oyunda aynı pasifli 2 tane olunmaz
  • quote:

Orijinalden alıntı: ForWinTakeSupport

E sini anlarım ama oyunda aynı pasifli 2 tane olunmaz
    Talonun şuan yeni pasife , q ile minyon kesince mana ve süre iadesine bide e sine işlevsel bişeyler lazımdı . Eğer çok karıştırırlarsa önce herkes oynadığı için her el banlanır , sonra da hunharca nerf yer yine oynanmaz anca benim gibileri oynar .
  • Rengar da değişecek herolar arasında. Nerf yeyince oyunu bıraktım belki tekrar eski haline döner.
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.