Şimdi Ara

Taksitle Otomobil Tavsiyesi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
17
Cevap
0
Favori
987
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    Sıfır araba almayı düşünüyorum maaşım gereği peşinatın yüksek olmaması gerek. aylık 800 900 TL civarı bi taksit ödeyebilirim. Bildiğiniz Kampanyalar yada önerileriniz neler?

• Sene sonu indirimler olur. 0 faizli kampanyalar. Bence bekleyin. Dacia larda 0 faizli kredi hala devam ediyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yıl sonu kampanaları ile peşinatı 10 15 bin tl gibi bir ücret ödeyerek ne alabilirim sizce? bu konuda tahmini olanlar var mı?
  • B segment düz vites benzinli baz versiyon araçlara bakmalısın bence.. Clio, polo, i20 vs gibi.. Daha ötesi kredi de çekeceksen bence gereksiz..

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Fiatında sıfır faizli kampanyaları oluyor...

• Dostum 1-2 ay daha sabretmelisin.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • ya arkadaslarin dedigi gibi bekleyeceksiniz ve kampanyada olan firmalari tercih edeceksiniz veya eminoto diye bir sistem var bu eminevim in oto hali oraya yazilarakta faizsiz alabilirsin ama yanilmiyorsam onlarda organizasyon ucretimi ne oyle birseyler aliyormus ama banka ile kiyasladiginda cok ucuza geliyormus forumda konusu vardi bir bak istersen

• secim sonrasi al

• quote:

Orijinalden alıntı: Respectformuslims

Sene sonu indirimler olur. 0 faizli kampanyalar. Bence bekleyin. Dacia larda 0 faizli kredi hala devam ediyor.

Hocam doblo düşünüyor eniştem.arka süspansiyonları makassız olandan.önerir misiniz?

• Peugeot ta bi indirim yada kampanya var diye biliyorum yeni 208 için onada bir bakın bence

• Yıl sonu indirimleri için beklemedeyiz o zaman. VW nin son olaylardan sonra büyük kampanya yapabileceğini düşünüyorum seçim için bir ÖTV indirimi gelse tadından yenmez. Ahh hayaller hayaller

• 0 faizli kampanyaları 15.000 e kadar yapmıyorlar mı yoksa fazlası var mı bilmiyorum ama 15.000 peşinat ile bi arkadaşım sıfır Corsa E aldı aylık 780 TL ödüyor.48 Ay.En boş Corsa 1.2 benzin.Otomatiki 920 falandı.
  • b segment ve baz donanım, benzinli, düz vites gibi özellikleri bulunan bir araca paranız yetecek yani şuan almayı düşünmeyin
  • i30'lar hoşuma gidiyor güzel Ödeme seçenekleri olursa ilk tercihim olacak sanırım. Geçenlerde birisinin aylık 900 tl taksitle aldığını duymuştum. Çok fazla peşinat istemezlerse 1. sırada şuan
  • Hocam peşinatınız ne kadar. Bana göre 20.000 çoktur, size göre azdır. Ona göre değerlendirme olabilir.

Yıl sonuna doğru güzel kampanyalar başlar. Sıfır faizlilere pek güvenmeyin. Sıfır faizli dediği, ödeyeceğiniz faizi, arabada indirim yapmadan peşin olarak alıyor zaten.

B sınıfı, küçük araçlara bakmalısınız bence de.

Polo 1.2 TSI Manuel, 20.000 peşinat + 893TLx48 ay.

Yani 20.000 peşinatla yaklaşık 50.000 civarı araç bakabilirsiniz. VW Grupta VDF, yaklaşık %70 civarına aracın kredi çıkartıyor. Çoğu bankada da tanıdığınız yok veya efsanevi bir kredi notunuz yoksa %60'ı civarı kredi çıkartıyor.
  • Tüm varınız ve yoğunuzla araç almaya zorlarsanız sonra ödeme ve yaşam zorluğu çekersiniz, muhakkak cebinizde üç beş kuruş kalsın, daha kasko benzin sigorta vs masrafınız olacak, hep daha iyisi vardır ama en iyisi cebinizi en az yorandır
    Renoda sıfır faiz kampanyası oluyor genelde takip edin derim.

• cridor C kullanıcısına yanıt
    Efsanevi bi kredi notuna sahip olabilirim sanırım :) Bi boy büyük araçlara yönelmek istiyorum polo vs boyutları ve araç kullanım tarzım itibari ile pek uygun değiller sanırım :) Yıl sonunu Beklemedeyiz :)
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.