Şimdi Ara

taksime arap baskını

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
4
Cevap
0
Favori
472
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Geçenlerde taksime gittim türklerden çok arap vardı arabistanda gibi hissettim kendimi çok rahat tavırlarla geziyorlardı ayrıca mağzalarda hep arapça yazılar vardı en son 3 sene önce gitmiştim taksime , ayrıca bahçelievlerde kafelerde alışveriş merkezlerinde birsürü arap görüyorum neden istanbulda bu kadar çok arap var ?

• Kültür Başkenti. Bu arada araplar esnafların yüzünü güldürüyorlar o yüzden gelmeleri iyi oluyor.
  • altın kaplama 3310u o kerizlere 1000 liradan bile çakabilirsiniz okadar lüks düşkünüdür onlar paraya daha çok taparlar katar kuveyt arabistan burlara gittiğinizde bi kadının kulağına numaranızı fısıldarsanız o numaranın özelliğine göre değişir mesela 100 diye numara bile var bunlar özel numara 1000 1500 lira gibi bi para bunu bilen kadınlar tabi hemen üstünüze atlıyorlar numara nekadar özel olursa okadar fiyatı artar tabi hatun talepleride

biliyorum kjonuyla alakası yok ama durum bu onlara bşy satmak için gösterişli ve pahalı olması yeter gelsinler tabi bizim gariban esnafta gülsün biraz fiş falan yok komple kâr

• Haha araplarin pahali olan her seye saldirmalari dogru. Amerika'da full Calvin Klein, Tommy Hilfiger falan satin aliyorlar. Hani turklerde de var ama bunlar cosuyor. Burkayla dolasmasinlar ortalikta yeter. Cok rahat hareket edenlere de soyle rahat dur bakisi atilabilir hahaha
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.