Şimdi Ara

Taksicileri Boykot Edelim, Haziran Ayı Boyunca Taksiye Binmeyelim #ozgurlugumedokunma

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
1
Favori
240
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

Geçtiğimiz günlerde hepimizin severek kullandığı, çocuklarımızı eşimizi emanet ettiğimiz Uber yasaklandı. Büyük bir çoğunluğumuz verilen kararın hatalı olduğunu savunduk ama kimse önemsemedi.

Bu duruma karşı tavrımızı göstermek için Haziran ayı boyunca taksi kullanmayalım. İşlerimize giderken ya kendi özel araçlarımızı, ya da otobüs minibüs vs kullanalım.

Eğer gücümüzü birleştirip, Haziran ayı boyunca ses getirebilirsek işte o zaman gerçek gücümüzü kanıtlayabiliriz.

Ben elimden geldigi kadar kullanmamaya özen göstereceğim. Lütfen sizler de buna destek olarak Uber’in tekrar faaliyete geçmesi için destek olun.

Son olarak ekşi vs hesabı olanlar paylaşım yaparak daha fazla insana ulaşmamızı sağlarsa çok sevinirim.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >

• Kardeş cidden taksiye binebiliyonuzmu yani paranız varmı ben 2 senedir taksiye binmeyi geç düşünmedim bile

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Benim de destek olacağım bir karar.

• Kardeşim Uber varken kupon falan iyi kötü biniyorduk, onu da engellediler

• Sandıkta 2 oy fazla alacaklar diye milletin seçim hakkını elinden alıyorlar
  • Sub-Comandante Marcos kullanıcısına yanıt
    Aynen, cözüm olarakta d ve e sınıfı araclarla yenileceklermis. Bizim derdimiz araclardan daha cok soforlerde. Kısa mesefa almaz, trafik varsa almaz. Aracta sigara icer. Aracta kufur eder. Trafikte kurallara uymaz. Bilmiyorsan dolandırır.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.