Şimdi Ara

Takımımıza Support Aranıyor.

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
22
Cevap
1
Favori
516
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Merhaba arkadaşlar.başıklıktada belirtmiş olduğum gibi takımımıza support oyuncusu aramaktayız.Aradığımız özelliklerden biraz bahsetmek istiyorum;

- 16 yaş ve üzeri
    - TS3 ve mikrofon bulunması
    - En az gold liginde olmalı
    - Bütün Support şampiyonlara sahip olmalı
    - Support için Rün sayfasına sahip olmalı
    - En az 5 şampiyona çok iyi hakim olmalı
    - Online süresinin yüksek olması
    - Takıma uyum sağlayabilmeli
    - Olgun ve ciddi bir kişiliğe sahip olmalı

Not:Şuunuda özel olarak belirtmek istedim Her hafta sonu Go4LoL ve CGT'lere (yerine göre kafe turnuvasıda olabilir) katılıp bir başarı elde etmeye çalışacağız bu yüzden bizim için ciddiyet önemli ve sık antrenman.

Birazda bizden bahsetmek istiyorum.Yaşlarımız 18 hepimiz aynı şehirde yaşıyoruz.şuan 4 kişiyiz bir tek support oyuncumuz eksik olduğu için buraya konu açma gereği duydum.Takımdaki oyuncular gold ve plat ağırlıklı.Her gün düzenli olarak oyun oynamaktayız.Sezon 2'nin başından beri bu oyunu oynamaktayız.Aşağıya bilgilerimi bıraktım eğer kendinizi uygun görüyorsanız 1-2 oyun ile birbirimizi denemiş oluruz. (sadece bizim beğenmemiz yeterli değil sizinde bizi beğenmeniz gerekiyor sonuçta takım oyunu :) )

İletişim için: John Kramer // TR Sunucusu

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SleepyPanda -- 12 Aralık 2013; 15:39:10 >

• Yas 16 Annie Shyvana Syndra Cait ve Lee Sin oynayabiliyorum supp olarak.İletisim icin ekle: epaxoy

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • konu ağır trollenmiş
  • Rastgele

• kardeşim ben 15 yaşındayım ama her şeyin farkındayım tüm supportlar yok fakat çok iyi oynuyorum arkadaşlarım arasında 1.'yim supportta en iyi oynadığım supportlar Lux,Nidalee,Caitlyn(farm almam kill alırım),Ziggs ve Ezreal
  • bronz 5im ama ruhum çelincır olur mu?
  • profesyonel olarak support oynuyorum. mainim sup fakat okul nedeniyle sadece haftasonları oynayabiliyorum. bu sene mezun oluyorum inşallah yalova fen lisesinden. seneye gelebilirim. yatılılık çok kötü be kank.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ilgincbisey

profesyonel olarak support oynuyorum. mainim sup fakat okul nedeniyle sadece haftasonları oynayabiliyorum. bu sene mezun oluyorum inşallah yalova fen lisesinden. seneye gelebilirim. yatılılık çok kötü be kank.

Yalova üniversitesinden selamlar
  • Cevaplara öldüm yok 2 liralık oynamak, cait support , 28 im proyum

• quote:

profesyonel olarak support oynuyorum. mainim sup fakat okul nedeniyle sadece haftasonları oynayabiliyorum. bu sene mezun oluyorum inşallah yalova fen lisesinden. seneye gelebilirim. yatılılık çok kötü be kank.

Zor be fen lisesi :-)

• Trolleyenler komik olmamış

• quote:

Orijinalden alıntı: ValidatePro

quote:

Zor be fen lisesi :-)

başa gelen çekilir hocam :d

• quote:

Orijinalden alıntı: Advancensar

quote:

aleyküm selam hocam. yalova'dan mısınız yoksa dışardan mı?

• quote:

quote:

quote:

Dışarıdanım bu sene geldim

• quote:

quote:

quote:

quote:

Dışarıdanım bu sene geldim

ben de karamürsel'denim. dört yıldır çekiyoruz yalovanın derdini :/ kafe turnuvalarına geliyor musunuz hiç mekan cafeye filan?

• İlk turnuva biz burada değilken oldu ikincisine ise katılacaktık ama işlerimiz çıktı.
  • 17 yasindayim gumus 1 im, butun support sampiyonlarim var thresh lulu sona ve jannada favori supportlarim ama gold olmamaktan gitti :(

• quote:

İlk turnuva biz burada değilken oldu ikincisine ise katılacaktık ama işlerimiz çıktı.

ilkine biz de katılamadık. ikincisinde de dördüncü olduk bizi yenenler şampiyon oldu. ikidir bursalılar gelip turnuvayı domine ediyorlar. hocam sizin lig neydi?

• 8 yaşındayım herşeyin farkındayım
    8 kere sekiz 64
    8 tane şampiyonum var
    8 tane şampiyonun 8 iizizylede süportluk yaparım
    8 liralık otururum kafeden girerim
    8elamın aleyküm
  • nidalee sup yaparım çok iyi yeter mi ama farm alırım biraz ona göre kafede sürem biterse söylerim size paypaldan bana 2-3lira atarsınız öyle devam ederim yoksa çıkarım kabulse geleyim
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.