Şimdi Ara

Takımı Level Attırtıcak 3 Oyumcu

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
49
Cevap
0
Favori
1.450
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Öncelikle skor taraftarı degilim.Takimimizin oynadigi 3 maci da izledim ve memnun kalmadim.Birseyler eksik gibi..

Bizim takimda bireysel yetenekli kanat oyuncusu yok.Eger bu 3 futbolcu transfer edilirse gercekten takım maca cikarken kafamiz rahat olur. Bu haftalarda takimima tam guvenemiyorum. Hani şu maçı kesinnn aliriz diyebildigim bi mac yok.Bu oyuncular ;

1.Nani
    2.Arda
    3.Carlinhos

Siz ne düşünüyorsunuz ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• O dediğin futbolcuların hiçbiri alınmayacak bu sene . Bruma bir de gelirse Coentrao gelebilir bence .
  • Ne Carlinhosmus ama
  • Bu sene olmaz ancak seneye takımın tamamen baştan yapılanması lazım. Bunun için de takviye yapılacak ilk bölge kesinlikle santrafor olmalıdır. Adam gibi, avrupa standartlarında sırtı dönük oynayan, bulduğunu atan, çalım atan.. bu tarz adamı ucuza kapatmak zor ama başarı istiyorsak alınmalı. Ayrıca ek olarak sol bek şart zaten.

Ve alınacak kanatlar içeriye kat eden podolski, arda gibi oyuncular değil. Alacak çalım atacak çizgiye inecek, orta yapacak, arada şut çekecek. Yani çizgi kanat alınmalı. Nani, Farfan, Bruma tarzı adamlardan en az bir tane alınmalı. Diğer kanadı gerekirse amrabat idare eder.

Bir de orta sahanın göbeğine de alternatif yedek adamlar lazım.

Tabi bunlar bir transfer sezonunda olmaz. Adım adım olmalı. Mesela bu sene bir kanat alarak bu işi başlatmalıyız. Devre arasında bir göbek veya sol bek alırız. Seneye de iyi bir santraforla coşarız

• quote:

Orijinalden alıntı: ForJusticE**

O dediğin futbolcuların hiçbiri alınmayacak bu sene . Bruma bir de gelirse Coentrao gelebilir bence .

Aslinda carlinhos u pek izlemedim ofansif anlamda iyi dedikleri icin onu yazmistim yerine coentrao gelse daha iyi olur. Hem daha genç. Takimin iskeletine yerlestirebilirsek uzun sure yararlanirdik.

Bruma yi izlemedigim icin uorum yapamiyorum.ama 13 milyon euro lar konusuluyor.Bence cok yuksek bir meblağ..

• Sorunun bu yazdığın oyuncuların mevkilerindeki eksiklik olduğunu herkes biliyor da, yabancı kontenjanı varken nasıl alacaksın bu adamları? Arda'nın da bonservisi yüksek ayrıca kulübü bırakmıyor. Yönetimin eli kolu bağlı. AB pasaportu olayını kabul ettirebilirsek devre arasında nani yi alabiliriz, carlinhos un da sözleşmesi bitecek sanırım kulübü devre arasında bırakabilir. Ocak ayına kadar bu kadroyla gitmekten başka çare yok. Dua edelim hamit amrabat ve engin form tutsun. @CiNDeRMooN_35
  • Şu an takıma gelecek herhangi bir kanat oyuncusu direkt level atlattırır, Krasic bile olur()
  • quote:

Orijinalden alıntı: egemena

Sorunun bu yazdığın oyuncuların mevkilerindeki eksiklik olduğunu herkes biliyor da, yabancı kontenjanı varken nasıl alacaksın bu adamları? Arda'nın da bonservisi yüksek ayrıca kulübü bırakmıyor. Yönetimin eli kolu bağlı. AB pasaportu olayını kabul ettirebilirsek devre arasında nani yi alabiliriz, carlinhos un da sözleşmesi bitecek sanırım kulübü devre arasında bırakabilir. Ocak ayına kadar bu kadroyla gitmekten başka çare yok. Dua edelim hamit amrabat ve engin form tutsun. @CiNDeRMooN_35

Suanda 1 oyuncu alma hakkimiz var onunla nani alinir. Riera gonderklip carlinhos veya coentrao alinir. Arda zaten Türk

• Coentrao gelsin yeter.
  • quote:

Orijinalden alıntı: CiNDeRMooN_35

Öncelikle skor taraftarı degilim.Takimimizin oynadigi 3 maci da izledim ve memnun kalmadim.Birseyler eksik gibi..

Bizim takimda bireysel yetenekli kanat oyuncusu yok.Eger bu 3 futbolcu transfer edilirse gercekten takım maca cikarken kafamiz rahat olur. Bu haftalarda takimima tam guvenemiyorum. Hani şu maçı kesinnn aliriz diyebildigim bi mac yok.Bu oyuncular ;

1.Nani
    2.Arda
    3.Carlinhos

Siz ne düşünüyorsunuz ?

tamam bu adamları yerleştirelim yerlerine.

muslera
    eboue-semih-chedjou-carlinhos
    nani----melo----selçuk----arda
    sneijder
    drogba

bu kadroyla her maç 3-0 yenilirsin.

• quote:

Orijinalden alıntı: hashus1099

quote:

Öncelikle skor taraftarı degilim.Takimimizin oynadigi 3 maci da izledim ve memnun kalmadim.Birseyler eksik gibi..

1.Nani
    2.Arda
    3.Carlinhos

Siz ne düşünüyorsunuz ?

muslera
    sneijder
    drogba

Peste kadro yapip real lemi kapistirdin.Neye gore her mac yenilirsin diyorsun anlam veremedim

• bruma yı almaya çalışıyorlar şuan pazartesi bitircez diyor başgann :D eğer o olmassa başka transfer beklemeyin ya hiç alınmaz yada adı duyulmayan biri alınır.
  • quote:

quote:

quote:

1.Nani
    2.Arda
    3.Carlinhos

Siz ne düşünüyorsunuz ?

muslera
    sneijder
    drogba

Peste kadro yapip real lemi kapistirdin.Neye gore her mac yenilirsin diyorsun anlam veremedim

yabancı sınırını ihlalden hükmen 3-0.

• nereden aklına geldi renktaş bu isimler vallahi helal olsun

• quote:

quote:

quote:

quote:

1.Nani
    2.Arda
    3.Carlinhos

Siz ne düşünüyorsunuz ?

muslera
    sneijder
    drogba

yabancı sınırını ihlalden hükmen 3-0.

ilahi hocam ya.lig de 2 oyuncuyu yedeğe cekiceksin baska yolu yok orda hemfikiriz.şampiyonlar liginde bu kadroyu sursen gerçekten basari gelir hocam.Ben bu halimizle pek basarili olucagimizi zannetmiyorum.

• quote:

Orijinalden alıntı: hcno

nereden aklına geldi renktaş bu isimler vallahi helal olsun

Hocam ne anlamda soylediginizi anlamadim ama bireysel olarak yetenekli calim atabilen oyuncumuz yok

• quote:

1.Nani
    2.Arda
    3.Carlinhos

Siz ne düşünüyorsunuz ?

/>
  • Her ne kadar imkansızda olsa Angel Di Maria der giderim.

• quote:

Orijinalden alıntı: muvensa

Bu sene olmaz ancak seneye takımın tamamen baştan yapılanması lazım. Bunun için de takviye yapılacak ilk bölge kesinlikle santrafor olmalıdır. Adam gibi, avrupa standartlarında sırtı dönük oynayan, bulduğunu atan, çalım atan.. bu tarz adamı ucuza kapatmak zor ama başarı istiyorsak alınmalı. Ayrıca ek olarak sol bek şart zaten.

Ve alınacak kanatlar içeriye kat eden podolski, arda gibi oyuncular değil. Alacak çalım atacak çizgiye inecek, orta yapacak, arada şut çekecek. Yani çizgi kanat alınmalı. Nani, Farfan, Bruma tarzı adamlardan en az bir tane alınmalı. Diğer kanadı gerekirse amrabat idare eder.

Tabi bunlar bir transfer sezonunda olmaz. Adım adım olmalı. Mesela bu sene bir kanat alarak bu işi başlatmalıyız. Devre arasında bir göbek veya sol bek alırız. Seneye de iyi bir santraforla coşarız

Bunların hepsinden önce yabancı sınırının kalkması gerekmekte

• quote:

Orijinalden alıntı: DD11

quote:

Orijinalden alıntı: muvensa

Bu sene olmaz ancak seneye takımın tamamen baştan yapılanması lazım. Bunun için de takviye yapılacak ilk bölge kesinlikle santrafor olmalıdır. Adam gibi, avrupa standartlarında sırtı dönük oynayan, bulduğunu atan, çalım atan.. bu tarz adamı ucuza kapatmak zor ama başarı istiyorsak alınmalı. Ayrıca ek olarak sol bek şart zaten.

Bunların hepsinden önce yabancı sınırının kalkması gerekmekte

Seneye kalkar o

• 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.