Şimdi Ara

takaslı 108 level 5 işçili 10th köy

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4
Cevap
0
Favori
617
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • resimlerde görünen köyümü oyundan sıkıldığım için birine devretmek istiyorum. bu oyunu bırakıp playstation 3 e saracamdan dolayı ps3 oyunlarıyla takas teklif eden olursa güzel olur.. derdim satmak para kazanmak değil sadece benim pek ilgilenmediğim köyümü birine vermek ve kendisindende varsa ilgilenmediği ps3 oyunlarını takaslamak amaçlı ilan açtım... nakit tekliflerini pm den yapabilirsiniz ama ölücüler mümkünse yazmasın.... sonuç tabi seneyi aşkın bi süredir verilmiş bi emek var... takas ve nakit tekliflerinizi pm den bekliyorum..herkese iyi günler dostlar
     takaslı 108 level 5 işçili 10th köy takaslı 108 level 5 işçili 10th köy takaslı 108 level 5 işçili 10th köy takaslı 108 level 5 işçili 10th köy

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ilkaya1966 -- 16 Şubat 2015; 9:07:47 >

• Lol hesabım var verebileceğim :( bide wow hesabım son patch e kadar alınık halde seçim senin söleyim dedim :D
  • Teklif icin sagol dostum ama online oyunlardan sıkıldığım için bu köyüde vermeyi düşünüyorum zaten...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Güncel

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.