Şimdi Ara

Tabletin ekranı çatladı .

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
3
Cevap
0
Favori
727
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • arkadaşlar tabletin ekranı çatladı. Renklerde ve dokunmatikte hiçbir sorun yok ne yapmam gerek
    < Bu mesaj bir yönetici tarafından değiştirilmiştir >

• Ekranda sıkıntı yoksa dokunmatik panel sipariş edip değiştirebilirsin. Çinden sipariş ettiysen 1 yıl garanti veriyor çoğu satıcı. 1 yıl geçmediyse satın almanızın üzerinden bu seçeneği de deneyebilirsiniz. Ama dokunmatik panel alıp, bir telefoncuya değiştirtmekte fayda var. Ancak dikkat edin seri kod sıkıntısı felan çıkabiliyormuş(Değişik versiyonlar varmış sanırım). O yüzden uyumlu almaya dikkat edin.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Grace

Ekranda sıkıntı yoksa dokunmatik panel sipariş edip değiştirebilirsin. Çinden sipariş ettiysen 1 yıl garanti veriyor çoğu satıcı. 1 yıl geçmediyse satın almanızın üzerinden bu seçeneği de deneyebilirsiniz. Ama dokunmatik panel alıp, bir telefoncuya değiştirtmekte fayda var. Ancak dikkat edin seri kod sıkıntısı felan çıkabiliyormuş(Değişik versiyonlar varmış sanırım). O yüzden uyumlu almaya dikkat edin.

Dostum çok teşekkür ediyorum. Bu seri numarası işini öğrendiğim iyi oldu. Bi yerde ilan gördüm 86 liraya yapıyoruz yazmış yarın onu da değerlendiricem.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.