Şimdi Ara

Tabletim kötü mü ??

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
1
Favori
752
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar Yeni Şafak gazetesinden tablet aldm ama iyi mi kötü mü olduğu konusunda sizlerin de görüşünü almak istiyorum.Tablet;http://www.skypadturkiye.com/skypad-a702-android-tablet-pc.html

• Bence kötü değil oyun oynamak için düşük hafıza ve ram var.Ama yinede android marketteki küçük çaplı oyunları kaldırır.Film izlerseniz batarya ömrü kısa olur.2500 miliamper pili var sonuçta,nette gezerim,ara sıra küçük oyunlar oynarım diyorsanız alınası bir tablet.Tabi fiyat performans ürünümü birşey diyemem.Çünkü fiyatını yazmamışsınız.

Edit:İmla

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi NoTingMan -- 25 Temmuz 2013; 16:23:43 >
  • Fazla iyi sayılmaz. Özellikleri düşük. Düşük olduğu içinde normal işlerini görür fazlasını görmez.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kaptan-ı Kronik

Bence kötü değil oyun oynamak için düşük hafıza ve ram var.Ama yinede android marketteki küçük çaplı oyunları kaldırır.Film izlerseniz batarya ömrü kısa olur.2500 miliamper pili var sonuçta,nette gezerim,ara sıra küçük oyunlar oynarım diyorsanız alınası bir tablet.Tabi fiyat performans ürünümü birşey diyemem.Çünkü fiyatını yazmamışsınız.

Edit:İmla

230 tl düşüncnzde haklısnız ama ben bu tabletle real racing 3 pes 12gibi oyunlar oymadm hakkını vermek lazm

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sekerinsan -- 27 Temmuz 2013; 2:44:04 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Oyunlari acar mi bilmem ama cozunurlugu kotu. Ayrica 2500 mha kotu seni 2 saat anca goturur sonra sarzi biter

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.