Şimdi Ara

tablet pc lerde foruma özel indirim (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
64
Cevap
0
Favori
3.378
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: aragorn01

quote:

Orijinalden alıntı: tabletpark

quote:

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: emre901

quote:

quote:

325 e n11 kampanyası bitmeden koyarsanız hemen siyah bi tane alabilirim link i isterseniz özel mesajdanda atabilirsiniz

325 den istiyor herkes ama 325 in bir özel durumumu var anlayamadım? 349 olunca bir limit falanmı geçiliyor acaba ?

Bilmem 325 ideal fiyat gibi gelir galiba herkeze bende yukarıda 325 e satın alan bi kaç kişi var diye yazdım

325 den satış açamıyorum pazartesi ancak onay alabilirim bu fiyat için. o zamanda sizler için bir anlamı kalmıyor. artık bir dahaki indirime diyelim.

hocam onay aldınız mı 325tl için

haftasonu geçtiği için danışmadım. istiyorsanız yarın için danışırım ama dün alsaydınız daha karlı olacaktı zaten ?

hocam dün 349 tl link vermiştiniz ben bu tableti düşünüyorum fakat siz 325tl olsun diyen arkadaşlara danışmam gerekiyor diyince bende beklemeye karar verdim bu arada araştırmalarıma devam ediyorum
    şimdi dün 349tl alsaydım siz bugün yarın 325tl düşseydiniz ayıp olmazmıydı birde bu tablet için kılıf var mı diye sormuştum bir önceki mesajımda

dün %11 indirim vardı n11 de yani 349 a alınsaydı 314 ödenecekti belki 11tl lik yeni üyelik kuponu ilede birleşiyordur 303 falan denk gelebilirdi. dün alınsaydı daha ucuza geliyordu.

• quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

325 e n11 kampanyası bitmeden koyarsanız hemen siyah bi tane alabilirim link i isterseniz özel mesajdanda atabilirsiniz

325 den istiyor herkes ama 325 in bir özel durumumu var anlayamadım? 349 olunca bir limit falanmı geçiliyor acaba ?

Bilmem 325 ideal fiyat gibi gelir galiba herkeze bende yukarıda 325 e satın alan bi kaç kişi var diye yazdım

325 den satış açamıyorum pazartesi ancak onay alabilirim bu fiyat için. o zamanda sizler için bir anlamı kalmıyor. artık bir dahaki indirime diyelim.

haftasonu geçtiği için danışmadım. istiyorsanız yarın için danışırım ama dün alsaydınız daha karlı olacaktı zaten ?

hocam dün 349 tl link vermiştiniz ben bu tableti düşünüyorum fakat siz 325tl olsun diyen arkadaşlara danışmam gerekiyor diyince bende beklemeye karar verdim bu arada araştırmalarıma devam ediyorum
    şimdi dün 349tl alsaydım siz bugün yarın 325tl düşseydiniz ayıp olmazmıydı birde bu tablet için kılıf var mı diye sormuştum bir önceki mesajımda

dün %11 indirim vardı n11 de yani 349 a alınsaydı 314 ödenecekti belki 11tl lik yeni üyelik kuponu ilede birleşiyordur 303 falan denk gelebilirdi. dün alınsaydı daha ucuza geliyordu.

anladım indirimden haberim yoktu sağlık olsun kılıf konusunda birşey demediniz uyan bir kılıf var mı? birde tabletin hangi renkleri var elinizde sanırım bu cihaz beyaz siyah ve gri olarak üretilmiş.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-0785A3856 -- 21 Ekim 2014; 1:21:32 >

• quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

anladım indirimden haberim yoktu sağlık olsun kılıf konusunda birşey demediniz uyan bir kılıf var mı? birde tabletin hangi renkleri var elinizde sanırım bu cihaz beyaz siyah ve gri olarak üretilmiş.

bizde kılıf yok fakat piyasadan temin edip kamera ve hoparlör yerleri için kemer delici ile delik açtırabilirsiniz.

• Değerli arkadaşlar diğer konunun neden silindiğini söylüyeyim? Defalarca şikayetlerimizi bildirdiğimiz halde geri dönüş yapılmadı. Birçok kişinin bu şekilde. Teknik destek istiyorsunuz diyorki adam şurda anlatımı var oradan çöz. Servise yolluycam diyosun kargo parası senden ve ben şuana kadar servise yollayıp sorunun kendilerinden olup çözdüklerini görmedim. Hep para istiyorlar hep para mh olmayan bir firma.
  • Mathematician0 kullanıcısına yanıt
    Merhabalar,

Konuları ben sildim çünkü yeni konu açıldığı için eski konuların varlığına gerek kalmadı...

Hakaret etmeden ve üslubunuzu bozmadan istediğiniz her türlü şikayeti tabiiki yazabilirsiniz.

Lütfen şikayetinize dair bir Ticket Number ve/veya Ekran Görüntüsü varsa konuya ekleyiniz.
    Böylece şikayetinizi de kanıtlamış olursunuz.

İyi forumlar,
  • quote:

Orijinalden alıntı: DENIZCISERKAN

Merhabalar,

Konuları ben sildim çünkü yeni konu açıldığı için eski konuların varlığına gerek kalmadı...

Hakaret etmeden ve üslubunuzu bozmadan istediğiniz her türlü şikayeti tabiiki yazabilirsiniz.

Lütfen şikayetinize dair bir Ticket Number ve/veya Ekran Görüntüsü varsa konuya ekleyiniz.
    Böylece şikayetinizi de kanıtlamış olursunuz.

İyi forumlar,

evet de asıl silmeniz gereken bu konuydu. diğer konulardan daha yüksek fiyatla açılıyor ayın ürünler bu konuda. bunun neresi sıcak fırsat oluyor.
  • yedikeresekiz Y kullanıcısına yanıt
    Eğer aynı ürünler aynı yada daha ucuz fiyata başka bir yerde satılıyorsa linklerini konuya ekleyin lütfen...

Gerekiryorsa konuyu İkinci El bölümüne taşırız.
  • .......

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-0785A3856 -- 22 Ekim 2014; 19:34:49 >
  • quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

dün n11 300 tl üzeri yüzde 11 en fazla 77 tl indirim vermişti akşama doğru 500tl üzeri en fazla 55 tl olarak değiştirdi beklemede kalacağız anlaşılan

• ürünlerin alırken garantisinin olmadığını teknik destek desteği olmadığını, tüketici hakem heyetinde soluğu alacağınızı bilerek alın

daha detaylı bilgi için

http://forum.donanimhaber.com/fb.asp?m=97630720
  • Fiyatları diğer konularınızdaki seviyeye çekerseniz bence satışlarınızda artış yaşanacaktır.
  • MOMO19HD IPS RETİNA 4 ÇEKİRDEK 2GB RAM > 349 TL

bu modelde asuslarda olduğu gibi reading mode yani kitap okuma modu var mı acaba
  • quote:

MOMO19HD IPS RETİNA 4 ÇEKİRDEK 2GB RAM > 349 TL

bu modelde asuslarda olduğu gibi reading mode yani kitap okuma modu var mı acaba

öyle bir mod yok malesef.
  • Ölü piksel çıkarsa garantiye sokmazlar
    Ürünü değişim için gönderirsin bir sürü sorun çıkartırlar
    Sürekli site üzerinden yazışma istenir karşınızda derdinizi anlatacağınız birisi telefonla arayamazsınız
    İzmirden 1 günde İstanbula giden ürün İstanbul içinde ana merkezden servis bölümüne 4 günde gider
    Yaptığınız her gönderim için kargo ücretini siz ödersiniz
    Kutuda olmayan parçanın ücreti istenir
    Sinir krizine girmek istiyorsunuz şansınızı deneyin derim

Yada gidin bilinen markaları alın en azından telefonla dahi olsa karşınızda derdinizi anlatabileceğiniz birini bulursunuz
  • uzak kalsın benden. ilginç olan bu kadar şikayet varken ve piyasada başka bir sürü alternatif varken hala insanların bu satıcıya tamah etmesi. belki bana bişey olmaz mantığı. ilginç bir milletiz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: sinangin

uzak kalsın benden. ilginç olan bu kadar şikayet varken ve piyasada başka bir sürü alternatif varken hala insanların bu satıcıya tamah etmesi. belki bana bişey olmaz mantığı. ilginç bir milletiz.

bu kadar şikayet dediğiniz hep aynı kişiler. bir taneside hakem heyetine gitmiyor. zaten amaç bu konuyu kirletmek.
  • quote:

quote:

uzak kalsın benden. ilginç olan bu kadar şikayet varken ve piyasada başka bir sürü alternatif varken hala insanların bu satıcıya tamah etmesi. belki bana bişey olmaz mantığı. ilginç bir milletiz.

bu kadar şikayet dediğiniz hep aynı kişiler. bir taneside hakem heyetine gitmiyor. zaten amaç bu konuyu kirletmek.

Merak etmeyin gerekli olursa sitenizle olan yazışmaları buraya koyarız konu içindeki tüm arkadaşlar faydalanır bu yazışmalardan.
    Kimsenin sizin konunuzu kirlettiği yok eleştirilmek işinize gelmediği için insanları bu şekilde yargılayamazsınız... Burada insanlar firmanızla yaşadığı sorunlardan bahsediyor
    Hakem heyeti demişsiniz ben zaten iademi zor da olsa yaptım gerekseydi hakem heyetine de giderdim...

• quote:

Orijinalden alıntı: mgzgn

quote:

quote:

Merak etmeyin gerekli olursa sitenizle olan yazışmaları buraya koyarız konu içindeki tüm arkadaşlar faydalanır bu yazışmalardan.
    Kimsenin sizin konunuzu kirlettiği yok eleştirilmek işinize gelmediği için insanları bu şekilde yargılayamazsınız... Burada insanlar firmanızla yaşadığı sorunlardan bahsediyor
    Hakem heyeti demişsiniz ben zaten iademi zor da olsa yaptım gerekseydi hakem heyetine de giderdim...

iadeniz 5 günde yapılmış. internetten aldığınız bir ürünün tarafınızdan gönderilmesi kontrolü iadenin yapılması 5 gün gayet makul. zaten evvela yanlış adrese gitmiş ürün. 5 gün çok normal. ambalajı ve aksesuarları ekran filmini ürün jelatinlerini her firma geri ister tabiki bunları iade edemiyorsanız ücretini ödeyeceksiniz. size sıfır ürünle değişim önerilmiş kabul etmemişsiniz. amaç çamur atmak. her konuya gelip aynı şeyleri yazıyorsunuz. sanki sürekli yeni bir sorun varmış gibi amacınız bunu sağlamak zaten. bunu sanırım 10 kere yazdınız farklı konularımıza. zorda olsa iade ettim demişsiniz hangi zorluksa bu ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tabletpark -- 29 Ekim 2014; 20:21:55 >

• quote:

quote:

quote:

quote:

iadeniz 5 günde yapılmış. internetten aldığınız bir ürünün tarafınızdan gönderilmesi kontrolü iadenin yapılması 5 gün gayet makul. zaten evvela yanlış adrese gitmiş ürün. 5 gün çok normal. ambalajı ve aksesuarları ekran filmini ürün jelatinlerini her firma geri ister tabiki bunları iade edemiyorsanız ücretini ödeyeceksiniz. size sıfır ürünle değişim önerilmiş kabul etmemişsiniz. amaç çamur atmak. her konuya gelip aynı şeyleri yazıyorsunuz. sanki sürekli yeni bir sorun varmış gibi amacınız bunu sağlamak zaten. bunu sanırım 10 kere yazdınız farklı konularımıza. zorda olsa iade ettim demişsiniz hangi zorluksa bu ?

Detaylara gerek yok gerekirse zaten paylaşırım.

Sadece kutu içeriğinde olmayan arka koruyucu parası istemenin bana mantıklı bir açıklamasını yapın. Deforme olmuş malzemenin parasını tabiki isteme hakkınız var olmasıda gerekli zaten. Ama kutunun içinde olmayan bir şeyin parasıda istenmez sayın yetkili.

Kanunda ve gerekli her yerde belirtilmesine rağmen iade değişim için kargo ücreti istemek sadece size özgü bir durum. BU tür durumlarda kargo ücreti satıcıya aittir. Bunu sizde çok iyi biliyorsunuz ama işinize gelmiyor.

Yanlış adrese gitmiş demişsiniz ben adresi sizden alıp gönderdim aynı il içinde firmanın diğer yerine bir ürün 5 günde gidemiyorsa bu müşterinin değil firmanın ayıbıdır.

Sizinle defalarca yazıştım kimse karşıma çıkmadı konuşmak için belki karşımda konuşacak bir olsaydı daha kolay çözülürdü herşey. 5 gün boyunca bunlarla uğraşmaktan bıktığım için değişim yerine iadeyi ben istedim.

Kanunen belirtilmesine rağmen Ölü Piksel hatasını kabul etmeyip garanti dışı demekte sadece size özgü bir durum sanırım.

Ben çamur atmıyorum bu konuda sizin firmanızla yaşadıklarımı yazıyorum. Yazıyorumki herkes öğrensin firmanın yapacaklarını. Yine aynı konu açılsın yine bunları yazarım amaç firmanızla olan yaşananları herkesin bilmesi. Gereksiz yere çamur atmam merak etmeyin.

Merak etmeyin internet üzerinden ilk defa alışveriş yapmıyorum yaklaşık 10 yıldır internet üzerinden alışveriş yaparım. İnternet üzerinden yapılan alışverişlerde geçerli olan prosedürleri bilirim.

• quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

Detaylara gerek yok gerekirse zaten paylaşırım.

Sadece kutu içeriğinde olmayan arka koruyucu parası istemenin bana mantıklı bir açıklamasını yapın. Deforme olmuş malzemenin parasını tabiki isteme hakkınız var olmasıda gerekli zaten. Ama kutunun içinde olmayan bir şeyin parasıda istenmez sayın yetkili.

Kanunda ve gerekli her yerde belirtilmesine rağmen iade değişim için kargo ücreti istemek sadece size özgü bir durum. BU tür durumlarda kargo ücreti satıcıya aittir. Bunu sizde çok iyi biliyorsunuz ama işinize gelmiyor.

Yanlış adrese gitmiş demişsiniz ben adresi sizden alıp gönderdim aynı il içinde firmanın diğer yerine bir ürün 5 günde gidemiyorsa bu müşterinin değil firmanın ayıbıdır.

Sizinle defalarca yazıştım kimse karşıma çıkmadı konuşmak için belki karşımda konuşacak bir olsaydı daha kolay çözülürdü herşey. 5 gün boyunca bunlarla uğraşmaktan bıktığım için değişim yerine iadeyi ben istedim.

Kanunen belirtilmesine rağmen Ölü Piksel hatasını kabul etmeyip garanti dışı demekte sadece size özgü bir durum sanırım.

Ben çamur atmıyorum bu konuda sizin firmanızla yaşadıklarımı yazıyorum. Yazıyorumki herkes öğrensin firmanın yapacaklarını. Yine aynı konu açılsın yine bunları yazarım amaç firmanızla olan yaşananları herkesin bilmesi. Gereksiz yere çamur atmam merak etmeyin.

Merak etmeyin internet üzerinden ilk defa alışveriş yapmıyorum yaklaşık 10 yıldır internet üzerinden alışveriş yaparım. İnternet üzerinden yapılan alışverişlerde geçerli olan prosedürleri bilirim.

ölü piksel için servise gönderdiniz. aynı il içindeydiniz sanırım o yüzden kargo ödediniz. iade değil servis gönderim olduğu için ödediniz. lafları hep çarpıtıyorsunuz çünkü amacınız belli. ölü pikselde garanti durumu belli yinede size değişim önerildi ama siz iadeyi seçtiniz.
    ölü piksel için servise göndereceğiniz ürünü hiç alakası olmayan ofise gönderiyorsunuz, oraya normalde ürün gelmediğinden gelen paketteki üründen kimsenin haberi olmaz siz yanlış yere gönderirseniz o ürün oraya niye gelmiş niçin gelmiş beklersiniz öyle bir yazıyorsunuzki sanki iade almamak için vs sizi aylarca bekletmişiz, hepsi toplam 5 gün zaten oda sizin yanlış adrese göndermenizden kaynaklı, hatta size yardımcı olmak için ürünü ofisdeki arkadaşlar kontrol etti servise bile gelmedi ürün. amacınız çarpıtmak olduğundan herşeyi yalan yanlış yazıyorsunuz. ayrıca defalarca yazmanın anlamı nedir ? aynı konuya bile tekrar tekrar yazıyorsunuz.

• 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.