Şimdi Ara

T50mi SPmi? (Sp'ye karar verdim) (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
79
Cevap
0
Favori
839
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    bir kaç gün öncesine kadar t50 düşünüyodum ama oyun performansı berbat ben oyun oynarım. gta sa le gameloft un bilmem ne 5 diye bi savaş oyununu oynadılar gta sa kasmaktan öldü diğeride kasmadı ama kalite düşüktü.
  • Kalitenin düşük olmasının sebebi tft ekran olmasıdır aslında sony'nin amacı gerçekçiliktir

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi destinati0n -- 9 Eylül 2014; 9:43:34 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: MUBalıkçı

quote:

Orijinalden alıntı: berkem01

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: stevejones

quote:

quote:

quote:

soğolun cevaplarınız için.

ama bir incelemede okudum. spnin 8gb hafızasındaki verileri sd karta akktarabilmek için rootlamak falan gerekiyomuş.

O t50 dede oyle xperia. Dede oyle htc m7 de yani androidin surumunun ozelligi spye hs bir sey degil.

doğrudur ama zaten t50 de arttıralabir haafıza yok

O yuzden ivir zivir resim mp3 video gibi seyleri sd karta atma imkani yok tamamen dahili hafizaya mahkumsun bu anlamda

haklısın ama zaten bana 16gb yeter müzik falan dinlemem ama olur. sd cart pahalı bişey değil bi tane 8gb alıp içine şarkılarını falan koyarsın doğru söylüyosun.

ama t50nin görünüşü sp den daha güzel bide android sürümü eski bide t50nin neti daha iyi. onlar benim kafamı karıştırıyor.

herkes sp daha güçlü diyo ama özelliklere bakarsak t50 daha iyi gibi geldi bana

SP daha güçlü,T50 kamera ve ekran iyi,daha güncel. Bence Zenfone 5 ve Moto G de bak.

sağol. aslında moto g yenilendi ama onun türkiyeye gelmesini falan beklicek sabrım yok. zaten moto g nin işlemcisi t50'nin kiyle aynı.

Moto G Türkiye de var zaten, ben kullanıyorum Hepsi burada ve Media Markt'da var

• Bence Kesinlikle sp al.
  • quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

soğolun cevaplarınız için.

ama bir incelemede okudum. spnin 8gb hafızasındaki verileri sd karta akktarabilmek için rootlamak falan gerekiyomuş.

O t50 dede oyle xperia. Dede oyle htc m7 de yani androidin surumunun ozelligi spye hs bir sey degil.

doğrudur ama zaten t50 de arttıralabir haafıza yok

O yuzden ivir zivir resim mp3 video gibi seyleri sd karta atma imkani yok tamamen dahili hafizaya mahkumsun bu anlamda

haklısın ama zaten bana 16gb yeter müzik falan dinlemem ama olur. sd cart pahalı bişey değil bi tane 8gb alıp içine şarkılarını falan koyarsın doğru söylüyosun.

ama t50nin görünüşü sp den daha güzel bide android sürümü eski bide t50nin neti daha iyi. onlar benim kafamı karıştırıyor.

herkes sp daha güçlü diyo ama özelliklere bakarsak t50 daha iyi gibi geldi bana

SP daha güçlü,T50 kamera ve ekran iyi,daha güncel. Bence Zenfone 5 ve Moto G de bak.

sağol. aslında moto g yenilendi ama onun türkiyeye gelmesini falan beklicek sabrım yok. zaten moto g nin işlemcisi t50'nin kiyle aynı.

Moto G Türkiye de var zaten, ben kullanıyorum Hepsi burada ve Media Markt'da var

yenilenmiş hali mi?

http://www.chip.com.tr/haber/yeni-moto-g-ve-moto-x-tanitildi_49408.html
    http://shiftdelete.net/motorola-moto-g-resmen-yenilendi-54588

• arkadaşlar öncelikle hepinize ilginizden dolayı teşekkürler.

ama emin misiniz? T50 almaktan büyük ölçüde vazgeçtim. (İzlediğim oyun performansı videosundan sonra)

ön kamerası VGA ve ekranın 4,6'' olması biraz düşündürdü.

ve gta sa, fifa 14, real racing3, asphalt 8... vb. oyunları kasmadan yüksek kalitelerde oynayabilir miyim?????

TEŞEKKÜRLER @stevejones @thediskavrici @Thomas A. Anderson @mursan99 @berkem01 @destinati0n @yanzi @Karizma42
  • quote:

bir kaç gün öncesine kadar t50 düşünüyodum ama oyun performansı berbat ben oyun oynarım. gta sa le gameloft un bilmem ne 5 diye bi savaş oyununu oynadılar gta sa kasmaktan öldü diğeride kasmadı ama kalite düşüktü.

Yani en basindan soyluyorum amac alabilecegin e iyi oyun performansini almak ise sp birvyana diger adreno 305gpu lu t50 moto g xperia L L90 falan bir yana..yenilenmis moto g daha gecen hafta tanıtıldı onunburaya gelmesi ekim ayini bulacaktir suanki moto g o moto g degil.ama t50 dense bende moto g alirim acikcasi ikisi aasinda

• sp tavsiye ederim
  • Tabiki SP
    türkcellin cihazları bildiğin fason çin malı üretimi cihazlar. Bulaşmayın aman
  • sp

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • bir yerde okudum modemin yakınından bile internet iyi çekmiyormuş çıldırtıyomuş kullananız varsa cevaplayabilir misiniz?

@Thomas A. Anderson @mursan99 @berkem01 @destinati0n @yanzi @Karizma42 @Master_Evil @Mocle @ßenle100les @
    BerkhanBalta

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Brave_Hurt -- 9 Eylül 2014; 14:55:50 >
  • quote:

cevavbın için sağol öncelikle benim fotoğrafla pek işim olmaz. oyun oynarım batarya çok sorun etmem çünkü dışarı çok çıkmam ama ekran büyük olsun isterim. kağıt üstünde özellikleri t50nin daha iyi gibi ama dediğin gibi belli olmaz.

Sp.
  • quote:

bir yerde okudum modemin yakınından bile internet iyi çekmiyormuş çıldırtıyomuş kullananız varsa cevaplayabilir misiniz?

@Thomas A. Anderson @mursan99 @berkem01 @destinati0n @yanzi @Karizma42 @Master_Evil @Mocle @ßenle100les @
    BerkhanBalta

O telefonun donanımı sorunludur öyle şey olur mu hocam

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: Thomas A. Anderson

quote:

bir yerde okudum modemin yakınından bile internet iyi çekmiyormuş çıldırtıyomuş kullananız varsa cevaplayabilir misiniz?

BerkhanBalta

O telefonun donanımı sorunludur öyle şey olur mu hocam

iyi o zaman. zaten öyle bişey olsa diğer incelemelerdede denirdi. kaygılarımı azalttığın için sağol.

• quote:

BerkhanBalta

Moto G den bahsediyosan alakası yok.

• quote:

quote:

BerkhanBalta

sp

• quote:

quote:

quote:

BerkhanBalta

sp

Sp ilk geldigi hafta aldim,oyle birsey yok..

Sadece menzili kisaydi,ki oda s3ile adim adim.olctum ayniydi,dahabsonra mart ayindaki guncelleme ile hal oldu eski yorum inceleme.videolarina aldanma ustune kac tane guncelleme.aldi sp

• quote:

quote:

quote:

quote:

BerkhanBalta

sp

Sp ilk geldigi hafta aldim,oyle birsey yok..

Sadece menzili kisaydi,ki oda s3ile adim adim.olctum ayniydi,dahabsonra mart ayindaki guncelleme ile hal oldu eski yorum inceleme.videolarina aldanma ustune kac tane guncelleme.aldi sp

sağol

hocam senide bıktırdım artık kaç kez bana cevap verdin sağol ama bu konularda pek bilgim yok ve emin olmak istiyorum o yüzden kusuruma bakmayın.

• Arkadaşlar SP almayı düşünüyorum. İstanbul bilişim gibi yerlerde ucuz ama pralel ithalat. onlardan alınır mı? birde hepsi burada da 900e inmiş 2 gün kalmış o Sony Eurasia garantili midir.????

SAğolun.

@stevejones @thediskavrici @Thomas A. Anderson @mursan99 @berkem01 @destinati0n @yanzi @Karizma42 @Master_Evil @Mocle @ßenle100les @BerkhanBalta

• Ikiside paralel farketmiyor yani ist bilisimden al bence

• 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.