Şimdi Ara

System Warning : Warning : 'A problem with the cooling system has been detected. please turn off t

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
2
Cevap
0
Favori
776
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • bilgisayarımı garantide anakart onarımı yaptılar garntiden geldiltenn sonra System Warning :

Warning : 'A problem with the cooling system has been detected. please turn off the computer immediately , and return it for service'

hatası alıyorum ayrıca pc min fanı çok hızlı çalıyor sıcaklık değerleri de pc boşta 55-60 bilisayarı bu hatsyla tekrar garantiye verdim fan temizliğ yaptılar ve bide nyazılımsal sorun var dediler bnde ücret istedkleri için fan ı kabul ettım kendim format attım bir şey değişmedi toshıba satllite c855 İNTEL CORE İ5 6gb ram 1 gb ekran kartı lütfen yardım edin

yaklaşık 2 yıldır kullnıyorum önceden hiç ısınma falen yapmazdı fanı sesli çalışıyor YARDIMNMM

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mstfertp -- 31 Temmuz 2014; 20:30:56 >

• Iyide bu garantiden geldikten sonra olmadimi yani kendi halatari para almamalari lazim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Sleep-_- -- 1 Ağustos 2014; 10:50:25 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.