Şimdi Ara

system mechanic 7 sorunu...

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
876
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

System Mechanic 7 programinda, lisans anahtarinin (license key) harddiskte nereye kaydedildigini bilen varmi? yani programi kurup anahtari girdikten sonra o bilgiyi nerde sakliyor program? registryde aradim taradim bulamadim bir turlu. degistirmek istiorum anahtari ancak eskisini silemiyorum sistemden, programi uninstall etmek de yaramadi. format atmak disinda bi caresi yok mu bu anahtari silmenin?

tesekkurler...

• Herkes onu merak ediyo Kimse bilmio
  • Sen en iyisi System Mechanic değilde TuneUp Utilities 2006 kullan,hem onun register key'ini bulmak da kolay
  • cok ilginc ya nasi buyuk bir sir bu boyle, registryde bir yerde olmali.. ama nerde???
  • buyrun bakalım

sm7 için verdim , o değeri istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz , tabi hangi isim-soyada hangi key geleceğini araştırmanız gerekiyor. 6 için de böyledir sanırım

system mechanic 7 sorunu...
  • @ kamikazeden

bu gosterilen entryi silersem registryden, silinecek mi serial ve ID bilgisi de... yani bunu silip SM7yi yeniden yukledigimde girebilecek miyim sifirdan yeni bir sifre ve ID?
  • quote:

Orjinalden alıntı: aydahm

@ kamikazeden

bu gosterilen entryi silersem registryden, silinecek mi serial ve ID bilgisi de... yani bunu silip SM7yi yeniden yukledigimde girebilecek miyim sifirdan yeni bir sifre ve ID?

zaten programı tamamen kaldırırsan yeni kurulum yaptığında istediğin keyi girebilirsin , garanti olsun diye registry cleaner tarzı bi programla kurulum öncesi bi temizlik yaparsın en fazla ,ama o bile gerekmez sanırım...

bu arada key generator varsa sende benim pm'yi bi yokla istersen
  • Programi uninstall ediorum, sonra tekrar yukleyince yeni key giremiorum cunku eskisini bi sekilde tutuyor. sorun burda zaten bunu nasil cozebilirim?

quote:

Orjinalden alıntı: kamikazeden

quote:

Orjinalden alıntı: aydahm

@ kamikazeden

zaten programı tamamen kaldırırsan yeni kurulum yaptığında istediğin keyi girebilirsin , garanti olsun diye registry cleaner tarzı bi programla kurulum öncesi bi temizlik yaparsın en fazla ,ama o bile gerekmez sanırım...

bu arada key generator varsa sende benim pm'yi bi yokla istersen

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.