Şimdi Ara

Sync ederken rehber gitti.. ne yapabilirim ..ACIL..

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
1.536
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • merhaba arkadaslar iphone 2g 1.1.4 kullanicisiyim artik bende 2.1 e gecmeye karar verdim ve uygulamaya basladim.. ama bilgisayarima yeni format attigim icin itunes vs herseyi yeniden yukledim.. bilgisayar sifir durumda.. neyse itunes u yukledim sync ederken rehberi windows address book a bi baktim bisey yok.. allah allah dedim bidaha sync ettim yine yok sonra rehbere baktim ki rehber silinmis gitmiss.... hic birsey yok..

format attigim icinde eski back up dosyalarida yok.. simdi ne yapabilirim rehberi geri getirmek icin?? fotograflar mesajlar hersey duruyor ama rehber uctu gitti.. biraz benim hatam oldu sanirim ama simdi bunu acil olarak geri getirmem lazim..
    tesekkurler simdiden herkese...

• kimsenin bilgisi yokmu arkadaslar acil acillll off
  • Geçmiş olsun demekten başka bir çözüm yok.. Dosya kurtarma programı henüz yapılmadığından ötürü tel defterini geri getiremeyeceksin..
  • neyse sindirmeye basladim olayi :) suyumuda ictim.. bari 2.1 yapiyim aleti boyle olmusken nasi olsa kaybetcek birseyim yok...
  • Unformat
  • telefonun doluyken bacup oluşturmalıydın..
    bendede oldu bacup yaptım tüm bilgiler döndü..
  • back up yapiyordum hep.. ama formatta back uplar gitti.. bende tekrar yedekliyim diye bagladim ama gitti.. neyse saglik olsun...
  • Arada bir /var/mobile/Library/AddressBook klasörünün içindekileri yedekle...Kendi yedeğini kendin al bu teknolojiye güven olmaz
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.