Şimdi Ara

Symbol 1.5 dcı expression alınır mı ?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
18
Cevap
0
Favori
7.744
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Selam arkadaşlar siteyi uzun zamandır takip etmekteyim. Fakat aranıza yeni katıldım.
    2009 2012 arası düşük km li yeni kasa symbol 1.5 dcı expression almayı düşünüyorum. Fiyatlar 28 bin 29 binden aşağı değil temizleri. Sizce almalımıyım yoksa başka bi araç tavsiye edebilirmisiniz. Teşekkürler

• sadece az yaksın cok kacsın diyorsan , cok kılometre yapıyorsan öyle konforluda olmasın işimi görsün diyorsan al derim :)
    tabi ne amaclı kullanıcaksın bilmediğimizden
    ben olsam o paraya misal :

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-bmw-satilik-on-numara-bmw-3-18i-90586789/detay
    http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-subaru-2009-impreza-1-5-awd-4x4-tiptronik-vites-hatasiz-full-full-90579033/detay
    http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-honda-masrafsiz-bir-arac-88314734/detay

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi skkalkan -- 17 Haziran 2012; 2:59:58 >

• Evet bu paraya çok iyi arabalar alınır aslında ama ben en fazla 2-3 yaşında olsun az yaksın istiyorum senedede ortalama 20.000 km falan yaparım. Sanırım en mantıklısı symbol gibi...
  • 28-29bin tl araligina linea bakmalisiniz bence

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Linea ve accent erayı da çok düşündüm ama ben aracın dış görünümüne çok önem veriyorum ve içlerinde gözüme en hoş gelen nedense symbol
  • Bütün amaç az yaksın genç olsun ise alınır. Şahsen o araca o parayı verır mıyım? vermem.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Aziz Kancar

28-29bin tl araligina linea bakmalisiniz bence

+1
  • Daha once de cok tartısmıstık. Mazda 6, Honda Jazz gibi araclar onermiştim. Sıfır alınacaksa Jazz olması konusunda Symbol kullananlar bile hak vermişlerdi bana. Forumda biraz arastırma yaparsanız cok tartısmalarımız var bu konularda. Jazz guvenlik, garanti, yol tutusu, fren mesafesi, motor vs. her turlu konuda daha ustun. Bir de LPG taktırınca daha da ekonomik
  • Symbol almayın bana kalırsa. Güvenligin g si yok ilk basta. Linea bakabilirsiniz. Begenmediyseniz de biraz daha eski ama daha saglam bir araca yönelin derim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • symbol yerine megane 2 düşünmezmiydin ?

En boş megane 2 bile en dolu symbolden doludur. Daha güvenli, daha konforlu.
  • Symbol almayın. Aveo ya da Linea alın.
  • BENDE EXPRESSİON DİZEL VAR KONFORUNDAN YAKITINDAN PERFORMANSINDAN KISACASI HER ŞEYİNDEN MEMLUNUM RAHATLIKLA ALABİLİRSİN
  • tüketime laf yokta hangi konfor :D
  • o para sümbüle verilmez.
    focus megane c4 corolla gibi modellere bakılır,alınır.
  • quote:

Orijinalden alıntı: @hmet43

BENDE EXPRESSİON DİZEL VAR KONFORUNDAN YAKITINDAN PERFORMANSINDAN KISACASI HER ŞEYİNDEN MEMLUNUM RAHATLIKLA ALABİLİRSİN

Dostum imzan kural dışı resim çok büyük , uyarı puanı almadan değiştir bence .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi |Mustafa| -- 25 Haziran 2012; 19:24:39 >
  • Büyük konuşmak gibi olmasın da sanırım kesinlikle almayacağım arabaların başında gelir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: plectrum

Daha once de cok tartısmıstık. Mazda 6, Honda Jazz gibi araclar onermiştim. Sıfır alınacaksa Jazz olması konusunda Symbol kullananlar bile hak vermişlerdi bana. Forumda biraz arastırma yaparsanız cok tartısmalarımız var bu konularda. Jazz guvenlik, garanti, yol tutusu, fren mesafesi, motor vs. her turlu konuda daha ustun. Bir de LPG taktırınca daha da ekonomik

Sayın @ plectrum:
    Bende ilk arabam olması nedeniyle hb modellerine bakıyorum. Fiesta ve Corsa'nın bagaj hacimlerine bakınca şok oldum resmen çok dar gerçekten en azından benim beklentilerim açısından.
    Jazz'ın bagaj hacmi zaten düşük birde lpg takılırsa sanırım bir bebek arabası bile koyacak yer kalmaz. Lpg kitlerinde darlık oluşturmaması için farklı çözümler var mı? Ve bu çözümler genel anlamda sorun yaratır mı?
    Benim bu konuda bildiğim tek çözüm simit depo ama bununla hem istetmenizden oluyorsunuz hemde sürekli petrollere uğramak gerekiyor.
    Bildğiniz başka çözümler varsa paylaşırsanız sevinirim.

Tüplü Jazz kullanan arkadaşlardan özellikle cevap bekliyorum bagajda yeterli yer kalıyor mu?
    Edit: Jazz'ın bagajını görmediğimide belirteyim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi rockclimber -- 25 Haziran 2012; 20:10:24 >

• quote:

Orijinalden alıntı: Aziz Kancar

28-29bin tl araligina linea bakmalisiniz bence

KArdeşim,Linea sınıfının en kötü fren mesafesine sahip araç.
    Bence uzak durun
    :)
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.