Şimdi Ara

SX1 ciler SX! im kilitleniyo yardımedin lütfen...!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
27
Cevap
0
Favori
806
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar SX1 im kilitlenip duruyor sonra kendi kendine Siemens mobile yazısı çıkıyor ve baştan başlıyor bunu çözemedim yardımcı olurmusunuz buarada FW14 i yükledim aynı problem devam ediyor. Şüphelendiğim tek bir nokta 256 mb MMC nin neden olup olmadığı hadi SX1 ciler bi yardımcı olun gözünüzü seviimm...

• Telefonun kendi hafızası dolduğunda buna benzer şeyler bende yaşıyorum. Verileri yedekledikten sonra kapa telefonu * basılı tut # basılı tutup telefonunu aç format atıyo bilmiyorum denedinmi?
  • onceden bu problem varmıydı. ??
  • quote:

Orijinalden alıntı: tanak

onceden bu problem varmıydı. ??
    ewt vardı kardeş.. Fw13 yüklü aldım telefonu garantili.. Fw14 yükledim bende ilkbaşlarda tel hafızasından olsa gerek die düşündüm.. boşalttım neredeyse C: de hiçbişey kalmadı ve artık yapmıyordu bigün tekrar yaptı ve şimdi de devamlı yapıyo aynı haline döndü yani arkadaşlar anlayamadım bi yazılım problemi var ama NE çözemedim.. umarım fw15 te düzeltirler

Sizde olmuyor mu bu arada arkadaşlar? FW downgrade mi yapıyım olmuyosa..?
  • quote:

Orijinalden alıntı: gurst23432

ewt vardı kardeş.. Fw13 yüklü aldım telefonu garantili.. Fw14 yükledim bende ilkbaşlarda tel hafızasından olsa gerek die düşündüm.. boşalttım neredeyse C: de hiçbişey kalmadı ve artık yapmıyordu bigün tekrar yaptı ve şimdi de devamlı yapıyo aynı haline döndü yani arkadaşlar anlayamadım bi yazılım problemi var ama NE çözemedim.. umarım fw15 te düzeltirler

Sizde olmuyor mu bu arada arkadaşlar? FW downgrade mi yapıyım olmuyosa..?

Alıntıları Göster
    belki de karttan suphelenmen dogrudur. kartı cıkarınca da yapıyo mu?

• quote:

Alıntıları Göster
    Bak onu yapmadım kardeş, çünkü mp3 ve bütün programlar kartta kafayı yicem ama artık çıkartıcam kartı dayanamıyom markası kingston falan değil bende karttan şüpheleniyom. En kötüsü de mesaj yazarken gidiyo bazen böle çıldırası geliyo insanın çok kötü bişey ya arkadaşlar..
  • quote:

Alıntıları Göster
    durup dururken mi resetleniyor? yoksa bi programi calistirirkenmi?
  • quote:

Orijinalden alıntı: berkserk

Alıntıları Göster
    alex bi de kartsız denesene. ya da bi arkadastan baska bi kart alıp denesene.
  • quote:

Orijinalden alıntı: berkserk

Alıntıları Göster
    Bir kere gördüm mü onuda hatırlıyamıyorum, genelde yani açıkçası kullanırken oluyor önce telefon kilitleniyor ne tuşuna basarsam basayım faydası yok... sonra bekliyorum siemens mobile yazısının gelmesini.. Birde şey var bazen kilitlendiğinde direk mmc yi çıkartıyorum sonra uyarı geliyor mmc yi çıkartmayın diye ve telefon kendine geliyo ama her kilitlendiğinde bu işlem işe yaramıyo çözemedim ya. Hani fw14 ü yüklemesem telde bi fiziksel sorun var diyesim geliyo ama ?? Sizce var mı?

• quote:

Bir kere gördüm mü onuda hatırlıyamıyorum, genelde yani açıkçası kullanırken oluyor önce telefon kilitleniyor ne tuşuna basarsam basayım faydası yok... sonra bekliyorum siemens mobile yazısının gelmesini.. Birde şey var bazen kilitlendiğinde direk mmc yi çıkartıyorum sonra uyarı geliyor mmc yi çıkartmayın diye ve telefon kendine geliyo ama her kilitlendiğinde bu işlem işe yaramıyo çözemedim ya. Hani fw14 ü yüklemesem telde bi fiziksel sorun var diyesim geliyo ama ?? Sizce var mı?

Alıntıları Göster
    Sağol tanak bak bu iyi fikir niye aklıma gelmedi yaw.. Olmadı çıkartcam kartı. 3gün içerisinde en az 1 kere yapıyo bu restartı yani var bişey..

• quote:

Alıntıları Göster
    dediğim gibi once karttan kaynaklanmadığını kanıtla. ondan sonra başka seyler dusun.
    bence en mantıklı hareket bu olacak.

• quote:

dediğim gibi once karttan kaynaklanmadığını kanıtla. ondan sonra başka seyler dusun.
    bence en mantıklı hareket bu olacak.

Alıntıları Göster
    ok çıkarttım. :) Walla çok sağolun arkadaşlar bu formu bu yüzden seviyorum.. şimdi 1 hafta bekliyecem kiltlenmezse mmc den dir dicem çünkü hiç bir haftada kilitlenmediği olmadı..
  • quote:

ok çıkarttım. :) Walla çok sağolun arkadaşlar bu formu bu yüzden seviyorum.. şimdi 1 hafta bekliyecem kiltlenmezse mmc den dir dicem çünkü hiç bir haftada kilitlenmediği olmadı..

Alıntıları Göster
    alex umarım sorunun duzelir.
  • quote:

alex umarım sorunun duzelir.

Alıntıları Göster
    markası neydi kartın
  • quote:

Orijinalden alıntı: arctic

markası neydi kartın

Alıntıları Göster
    dur yazayım
  • quote:

dur yazayım

Alıntıları Göster
    belki de kartın sabıkalıdır. dur bakalım ben de merak ettim şimdi.
  • quote:

dur yazayım

Alıntıları Göster
    256mb xtreme die bi kart aldığıma da pişman oldum zaten kingstonda aynı fiyata imiş kadıköyde bilgiasayarcılarda..
  • quote:

256mb xtreme die bi kart aldığıma da pişman oldum zaten kingstonda aynı fiyata imiş kadıköyde bilgiasayarcılarda..

Alıntıları Göster
    ne diyosunuz?
    Sabıka ne iş tanak bahsetsene kısaca..
  • quote:

ne diyosunuz?
    Sabıka ne iş tanak bahsetsene kısaca..

Alıntıları Göster
    belki arctic in bilgisi vardır bu kartla ilgili ondan sormuş. ama bazen bazı kartlarla donanım ya da yazılım uyumsuzluk gosterebiliyor.

ya bi de su sx1 forumunda bu kartla ilgili soru sorsana alex kardeş.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tanak -- 7 Aralık 2004, 19:50:34 >
  • quote:

belki arctic in bilgisi vardır bu kartla ilgili ondan sormuş. ama bazen bazı kartlarla donanım ya da yazılım uyumsuzluk gosterebiliyor.

ya bi de su sx1 forumunda bu kartla ilgili soru sorsana alex kardeş.

Alıntıları Göster
    ewt ya olabilir bende öle düşünüyorum.

SX1 formunu bilmiyorum, SX1 i yeni aldımda maruz grün adresini verirmisin
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.