Şimdi Ara

swordum kayboldu

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
0
Favori
374
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • pazar kurmuştum bir gün +3 swordum vardı satmadın inventroyde duruyordu. birgün sonra bir baktım silah yok. sadeces ilah diğer herşey tam. neden olbilir. biri keyloggerdı heralde ondan yerleştirmişse nasıl silecez. evden oynuyorum cafeden diğil.

• pc ye format atcan ama sanmam yani seni soyacak adam herseyi alır o kendi kaybolmuştur da nası kaybolcak çelişkili walla ama sen pc ye format at en iyisi belki sword da geri gelir
  • ben düşünüyom adam swordu almış ve kasmamı bekliyor yüksek lvlde toptan hacklicek
  • Bence İnventory e falan bi yerden bi yere taşırken dışarıya tıkladın öle yere düşmüş olabilir. Yada satmışsındır ucuz bi fiyata gittiği için farkında diilsindir. Yada storageye ödemediğin Depozit yuzunden Haciz gelmiştir kılıcı almışlardır
  • bende bugun aynısı oldu bazen oldugunde inventory'inde olan item dusuyor gitti gul gibi 3 int 2 str itemim.O yuzden inventıry'de item bekletmemek lazım salaklık yaptım satarım diye inventory'imde gezdiriyordum
  • ölunce item dusme sansı cok az da olsa var ya ole olmustur ya yere atmıssındır yada belki npc satmıssındır.
  • benimde bir kere 50 tane medıum pot um düşmüştü.Nasıl düştü anlamıyorum hala ne katildim,ne de ölmüştüm.Durduk yere oynarken düşmüş
  • ben invertory de sos +6 item tasıyorum.Dusuk lvl oldugu icin degisiklik olsun diye alıyorum elime belki 1 aydır bu sekilde devam ediyorum.Ve o item hala oldugu yerde duruyo..Mutlaka bi acıklaması vardır.Ama durup dururken silinen item olmaz..
  • bnım de cok oldu oyle elımde 24+2 lık sword vardı olmemıstım bı baktım gıtmıs neymıs yanımızda ıtem tasımıycakmısız dımı
  • bende çantamda 2 çeşit elbise yani kıyfet taşıyorum pvp de ve trade de garment canavar keserkenede armor giyiyorum heç biride daha yere düşmedi
  • onu bi araştırmak lazım geçende yolda bi trader görmüştüm ölmüştü yanında medium pot vardı 1 tane diyye aldım 35 tane medium çıktı
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.