Şimdi Ara

Swiss military hanowa hk

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4
Cevap
0
Favori
491
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

Dün Konyalısaat'in web adresin de aşağıdaki saati 130 TL civarı bir fiyatta satıldığını gördüm.

http://www.konyalisaat.com.tr/urun/swiss-military-06-4170-04-001-07-1/

Saati almak istediğim de ise fiyatın arttığını gördüm. Hem mail yolu ile hem de telefon ile müşteri temsilcine durumu bildirdim.
    Bana verilen cevap fiyatın yanlış girildiği. Gerçek fiyatının 206 TL olduğu söylendi. peki bu fiyattan (130 TL civarı) alan oldu mu diye sorduğumda maalesef evet alan olduğunu, kanunen alanlara yapacak bir şeylerinin olmadıklarını belirtti.
    Bana da bu Fiyat'tan verin dediğim de, imkansız zaten satılanlar hatalı fiyattan verildi diye söylendi.

Bugün sabah firmayı tekrar aradım, fiyat ı öğrenmek için bana sitelerinin saldırı altında olduğunu, alışveriş yapmamamı, hesabını çalınabileceğini ve/veya iki katı çekim yapılabileceği gibi sorunların oluşabilceğini söylediler. Saatin fiyatın sorduğumda 249 TL olduğunu ve herhangi bir indirimin olmadığını söylediler.

Sizce bu firma doğru mu söylüyor? Bu firmadan alışveriş yapanlar memnun mu? Bu saat alınır mı?

Değerli yorumlarını paylaşmanızı rica ediyorum

Teşekkürler

• sırf o haç işareti için almam. ne özelliği fiyatı ne olursa olsun.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ben de düşünmedim değil...
    Ama günlük hayatta bile çoğu kez o işareti kullanıyorsun. Niyet önemli bence....

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Piyasası 350 tl civarıdır bir yanlışlık olduğu belli.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.