Şimdi Ara

Suzuki Alto 0.8 gl

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
2.933
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

İnternette en az yakan araba diye bakarken aşağıdaki linkteki arabayı gördüm. Soruların şu şekildedir, yardımcı olacak arkadaşlara şimdiden gerçekten çok teşekkür ediyorum. Araba işinden hiç anlamam. Eğer sizlerden güzel yorumlar gelirse bu aracı almayı düşünüyorum.

1- Suzuki alto 0.8 gl bu modeller nasıldır? Yani arıza çok çıkarırmı?

2- yakıt harcayışı gerçekten ilanda belirtildiği kadarmı bu modellerin acaba?

3- ilandaki aracta baya modifiye var galiba orjinal olanlarına baktım ama çok farklı. gerçi çok şık görülüyor ama iyi olmuşmu ne düşünüyosunuz?

İlan linki aşağıda arkadaşlar yorumlarınız benim için gerçekten çok önemli, iyi forumlar.

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-suzuki-acill-satilik-2016-muayeneli-ve-sifir-lpg-161978344/detay/

• quote:

Orijinalden alıntı: rotasiz_45

Arkadaşlar merhaba,

İnternette en az yakan araba diye bakarken aşağıdaki linkteki arabayı gördüm. Soruların şu şekildedir, yardımcı olacak arkadaşlara şimdiden gerçekten çok teşekkür ediyorum. Araba işinden hiç anlamam. Eğer sizlerden güzel yorumlar gelirse bu aracı almayı düşünüyorum.

1- Suzuki alto 0.8 gl bu modeller nasıldır? Yani arıza çok çıkarırmı?

2- yakıt harcayışı gerçekten ilanda belirtildiği kadarmı bu modellerin acaba?

3- ilandaki aracta baya modifiye var galiba orjinal olanlarına baktım ama çok farklı. gerçi çok şık görülüyor ama iyi olmuşmu ne düşünüyosunuz?

İlan linki aşağıda arkadaşlar yorumlarınız benim için gerçekten çok önemli, iyi forumlar.

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-suzuki-acill-satilik-2016-muayeneli-ve-sifir-lpg-161978344/detay/

bu fiyat aralığında iyi gibi duruyor ama masraf çıkartır mı bilemiyorum biraz eski bir araba

• Evet panjur vs komple degistirmis eleman.Arac alcaginiz zaman modifiye yapilmaya calisilmis arabalardan uzak durun.Gelelim altoya canavar bi arac yakiti mukemmel park sorunu yok direksiyonu bana hidrolik gibi geliyordu.Performans olarak birsey beklemeyin.Bide yolda giderken yanindan hizli bir arac yada buyuk bi arac gectiginde savruluyor.Hele ki viyaduklerde sıkı tutman lazim direksiyonu.Bakimli arac masraf cikarmaz oyle kronik sorununu gormedim.Lpg de vardi benim aracimda 13 kurus civari yakiyordu tabi bundan 2 yil once

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Viole ustam merhaba,

Bu araç modifiye yapılmaya çalışılmış görülüyor. Uzak dur diyosun yani?

Peki niçin acaba? Yanlış anlamayın sakın araçlardan hiç anlamadığımdan soruyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: rotasiz_45

Viole ustam merhaba,

Bu araç modifiye yapılmaya çalışılmış görülüyor. Uzak dur diyosun yani?

Peki niçin acaba? Yanlış anlamayın sakın araçlardan hiç anlamadığımdan soruyorum.

Hocam genelde bu modifiye edilmis araclari hor kullaniyorlar.Tabi hepsi.icin degil.ama en azindan bu arac icin oyle oldugunu dusunuyorum.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bende Zengin Kız Fakir Oğlan dizisinde Nurhanın Kullandığı araba var satıyorum. Suzuki Alto 0.8 gl
    [simage][/simage][simage][/simage]
  • Arkadaşlar benze TRT1 de yayaınlanan Zengin Kız Fakir Oğlan Dizisinde kullanılan daha sonra diziden çıkarılan kırmızı suzuki alto var satılıktır.
    Küçük araba bana göre değil.Biraz da masrafı var tabikide..
    ilgilenen olursa satarım
  • quote:

Orijinalden alıntı: turabkorkmaz

Arkadaşlar benze TRT1 de yayaınlanan Zengin Kız Fakir Oğlan Dizisinde kullanılan daha sonra diziden çıkarılan kırmızı suzuki alto var satılıktır.
    Küçük araba bana göre değil.Biraz da masrafı var tabikide..
    ilgilenen olursa satarım

O arabaysa çok sorun çıkarıyor
    Şaka bir yana ikinci el Bölümü'ne konu açtınızmı

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • turabkorkmaz T kullanıcısına yanıt
    Bi işlan linki yokmu:? Resim filan?
  • Biraz geç oldu ama Ben o arabayı sattım 5000 TL ye.Geç cevap verdiğim için özür dilerim.Saygılarımla
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.