Şimdi Ara

Suzuki Alto 0.8 gl

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
825
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

İnternette en az yakan araba diye bakarken aşağıdaki linkteki arabayı gördüm. Soruların şu şekildedir, yardımcı olacak arkadaşlara şimdiden gerçekten çok teşekkür ediyorum. Araba işinden hiç anlamam. Eğer sizlerden güzel yorumlar gelirse bu aracı almayı düşünüyorum.

1- Suzuki alto 0.8 gl bu modeller nasıldır? Yani arıza çok çıkarırmı?

2- yakıt harcayışı gerçekten ilanda belirtildiği kadarmı bu modellerin acaba?

3- ilandaki aracta baya modifiye var galiba orjinal olanlarına baktım ama çok farklı. gerçi çok şık görülüyor ama iyi olmuşmu ne düşünüyosunuz?

İlan linki aşağıda arkadaşlar yorumlarınız benim için gerçekten çok önemli, iyi forumlar.

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-suzuki-acill-satilik-2016-muayeneli-ve-sifir-lpg-161978344/detay/

• adam ilanda ne yazmış

quote:

favorisine ekleyen 102 arkadasa soyluyorum, neyi bekliyorsunuz bedavaya vermemi mi?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Transporter67

adam ilanda ne yazmış

quote:

favorisine ekleyen 102 arkadasa soyluyorum, neyi bekliyorsunuz bedavaya vermemi mi?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: Transporter67

adam ilanda ne yazmış

quote:

quote:

Bence adam haklı
  • Subaru Vivio öncesi Alto' lara bakmıştım.
    Dışı seni içi beni yakar misali 185cm boyum var ve arabanın içindeyken kafam tavana değiyordu.
    Hatta bir tanesine sunroof koymuşlardı kafamı açık olan sunrooftan dışarı çıkarıp önümü görebiliyordum

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Vivioların yedek parçaları çok pahalı hocam yaa. Gerçekten vivioları çok seviyorumda yedek parçaları fiyatları vazgeçiriyor insanı.

Ewet araç baya küçük a sınıfı sanırım ama benim için küçük oluşu önemli değil, her gün 40-50 km. işe gidicem bukadar. hız tutkum kesinlikle yok,

beni işe götürüp getirsin, en az yakıtı harcasın yeter, zaten 0.8 motor var artı birde lpg li.

yalnızca bana çok sorun çıkarırmı acaba?
  • rotasiz_45 R kullanıcısına yanıt
    Ben de senin gibi düşünerek aldım Vivio yu ama ama bu türvarabaların bas git olmadığını anladım.
    Araba yolda bırakmadı ama dediğin gibi parça maliyeti sorunu var

• Bu tur arabalarda bas git olmadigini anladim demişsin biraz acabilirmisin hocam?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: rotasiz_45

Bu tur arabalarda bas git olmadigini anladim demişsin biraz acabilirmisin hocam?

Bakım yapılmalı

• o bagajin hali ne oyle, igne atsan yere dusmez
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.