Şimdi Ara

Süvari Slim Fit Takım elbise + Slim Fit Gömlek + Kravat=150 TL (Parası çok olanlar için değil) (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
69
Cevap
0
Favori
20.874
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Damat'tan 560 liraya %100 polyester aldim, her goren gelip takimin markasina bakti. Ayni fiyatlara (100 lira fazlasina) Network %100 yunde alabiliyordum ama takimin kesimi, durusu cok onemli. Ustunuze yakisani giydikten sonra kumasa takilmayin derim,

zaten ucuz takimin kesimi de kotu oluyor. Gidip deneyin yakisirsa cok dusunmeyin..
  • süvariyenen 50-60 liralık elbiseleri kıyaslıyosan ben bişi demiyom üstünde damat yazsa naylon olsa balıklama atlarsınız sırf süvari diye eleştiriyonuz

quote:

Orijinalden alıntı: yedikeresekiz

ne olduğu belli değil. kumaş ne. kalite ne. 150 lirayı bırak 50 60 liraya takım elbise alınıyor önmeli lan bu değil, kalitesi
  • helal olsun giyimden anlayan biri çıktı teprik ederim bilen bilmeyen konuşuyo yok naylonmuş bilmemne ya kardeşim yün olupta sararmış damatmış çuval gibi elbise alacam bide çok para vereceme ucuza şekilli cilet gibi elbise alırım daha iyi bi elbise de kesim gösterir adamı gerisi hikaye

quote:

Orijinalden alıntı: emtue

Polyestere on yargili olmayin,

Damat'tan 560 liraya %100 polyester aldim, her goren gelip takimin markasina bakti. Ayni fiyatlara (100 lira fazlasina) Network %100 yunde alabiliyordum ama takimin kesimi, durusu cok onemli. Ustunuze yakisani giydikten sonra kumasa takilmayin derim,

zaten ucuz takimin kesimi de kotu oluyor. Gidip deneyin yakisirsa cok dusunmeyin..
  • yaw dostlar slim fit var slim fat var. sabri özel' in slim fit' i efor' un slim fit' inin yanında bol kalıyor.

bu nedenle "slim fit aldım, çok güzel oturdu" diyen arkadaşlar lütfen vücud bilgilerini yazabilir mi?

ben 1,70 ve 59 kiloyum. alıyorum bir slim fit gömlek, hiçte slim gelmiyor. bu nedenle gerçekten slim fit diyorsanız lütfen bedeninizi yazın, ona göre gidip alalım. (gömleklerde deneme şansı hiçbiryerde yok bildiğim kadarıyla. kapalı sürpriz kutu alıyoruz resmen)

teşekkürler.
  • Süvari'deki fiyat aslında 149,90 gibi bir şey. Türkcell'in kampanyası ile (sanıyorum 2222'ye avantaj yazıp gönderiyorsunuz, gelen kodu kasiyere veriyorsunuz) 150 TL'ye kadar 1 kravat, 150 TL'den fazla alışveriş için ise 1 gömlek hediye alıyorsunuz. Ben; slim fit takım elbise + 2 slim fit gömlek + kravat + 4 çorap=159 TL'ye aldım. Türkcell'i olmayanlar, tanıdığı bir türkcelli'nin hattından gelen kod ile de işlem yapabilir.

NOT: Türkcell kullanmıyorum, ben b seçeneğini kullandım..
  • quote:

Orijinalden alıntı: TWiST_oF_FaCe
    yaw dostlar slim fit var slim fat var. sabri özel' in slim fit' i efor' un slim fit' inin yanında bol kalıyor.

bu nedenle "slim fit aldım, çok güzel oturdu" diyen arkadaşlar lütfen vücud bilgilerini yazabilir mi?

ben 1,70 ve 59 kiloyum. alıyorum bir slim fit gömlek, hiçte slim gelmiyor. bu nedenle gerçekten slim fit diyorsanız lütfen bedeninizi yazın, ona göre gidip alalım. (gömleklerde deneme şansı hiçbiryerde yok bildiğim kadarıyla. kapalı sürpriz kutu alıyoruz resmen)

teşekkürler.

SÜVARİden gömlek almıştım, denememe izin vermişlerdi. (hatay mağazası)
  • Konya Kulesite mağazasından 3 gömlek 49 tl ye, 1 tek ceket 80 tl ye aldım . Gerçekten çok güzel ve sorunsuz. Tavsiye edebilirim..
    İnternet mağazası da var:http://www.suvarionline.com/default.aspx?lang=tr-TR

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sayfam -- 23 Şubat 2011; 11:18:01 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: TWiST_oF_FaCe

yaw dostlar slim fit var slim fat var. sabri özel' in slim fit' i efor' un slim fit' inin yanında bol kalıyor.

teşekkürler.

slim fit gömlek cuk diye oturdu diyenlerdenim. Bilgilerim, 1,78 boy, 80 kg, aldığım gömlekler Süravi M beden
  • 8 drop var mı bunlarda arkadaşlar
  • gömlekleride iyi slim fit bile bol geliyo diyenler için ekstra slim fit var ondan alsınlar tam gelir
  • quote:

Orijinalden alıntı: A380

gömlekleride iyi slim fit bile bol geliyo diyenler için ekstra slim fit var ondan alsınlar tam gelir

süvaride mi ekstra slim fit var?
  • evet ekstra slim fit var ben ondan aldım hem ucuz hem güzel o fiyata dar kesim gömlek başka marka da bulamazsınız
  • quote:

süvariyenen 50-60 liralık elbiseleri kıyaslıyosan ben bişi demiyom üstünde damat yazsa naylon olsa balıklama atlarsınız sırf süvari diye eleştiriyonuz

quote:

ne olduğu belli değil. kumaş ne. kalite ne. 150 lirayı bırak 50 60 liraya takım elbise alınıyor önmeli lan bu değil, kalitesi

ister süvari olsun ister yeniçeri ister atlı ne fark eder. sen aldığın takım elbisedeki malzemeyi söyle önce. etkette yazar. % kaçı yün. tutup da şimdi yün olması ne fark eder diyeceksen hiç tartışmayalım. şöyle örnek veriim. bi ayakkabının suni deri veya gerçek deri olması arasındaki farkı düşün ona göre karar ver

• Şubat tatilinde denk gelseydi alırdım. Tokat'ta mağaza yok. Öğretmeniz zaten. Hatem saykı'dan aldığım %100 yün takımı giyemiyorum kıyıp da...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bende345 -- 24 Şubat 2011; 11:07:13 >
  • ne çok elit zengin adam varmış forumda hayret doğrusu mübarek sanki yün olupta ne olacak memur öğretmen adam mecburiyetten elbise giyiyo çabuk eskiyo bide yün alıpta adam aldığı maaşı orayamı versin işadamı deyil manken deyil bunu giyecek adam memur öğretmen orta halli insan giyecek yok olmaz illaki yün olacak sarar sarmaz kiğılı kiğısız damat gelin nişanlı sözlü olacak 500-600 tl verilecek rahatlanacak herkesin bi bütçesi var parası var bim hakiki deri ayakkabıyı 30 tl den saattı kemal tanca 300 tlden sattı ama olmaz bim olunca çamur atmak lazım ucuzsa vardır bi üçkağat demek lazım süvari olunca çamur atmak lazım çünkü adam ucuz satıyo çamur at izi kalsın
  • Sonbaharda bana da takım elbise lazım olacak ..Şimdiden alacak kadar sıcak bir fırsat mı değil mi acaba
    Yoksa yaz bitiminde de kampanya olur mu yine
  • bana da sms yoluyla bu haber gelmişti şimdi sıcak fırsatlar deyince aklıma bu geldi paylaşacaktım ama paylaşlmış bile..tavsiye ederim..
  • quote:

ne çok elit zengin adam varmış forumda hayret doğrusu mübarek sanki yün olupta ne olacak memur öğretmen adam mecburiyetten elbise giyiyo çabuk eskiyo bide yün alıpta adam aldığı maaşı orayamı versin işadamı deyil manken deyil bunu giyecek adam memur öğretmen orta halli insan giyecek yok olmaz illaki yün olacak sarar sarmaz kiğılı kiğısız damat gelin nişanlı sözlü olacak 500-600 tl verilecek rahatlanacak herkesin bi bütçesi var parası var bim hakiki deri ayakkabıyı 30 tl den saattı kemal tanca 300 tlden sattı ama olmaz bim olunca çamur atmak lazım ucuzsa vardır bi üçkağat demek lazım süvari olunca çamur atmak lazım çünkü adam ucuz satıyo çamur at izi kalsın

ya hocam çamur attığımız yok sadece etiketinde ne yazıyor onu söyle yeter. eğer polyester se 150 ira çok onu demeye çalışıyoruz. istersen 150tl ye %100 yün de denk getirirsin. ama nereye ne zaman bakacağını bileceksin. ben kiğılıdan 99 a %100 yün takım aldım. yan mağazada 99 a polyester leri ucuz diye satıyorlardı.

• quote:

quote:

ne çok elit zengin adam varmış forumda hayret doğrusu mübarek sanki yün olupta ne olacak memur öğretmen adam mecburiyetten elbise giyiyo çabuk eskiyo bide yün alıpta adam aldığı maaşı orayamı versin işadamı deyil manken deyil bunu giyecek adam memur öğretmen orta halli insan giyecek yok olmaz illaki yün olacak sarar sarmaz kiğılı kiğısız damat gelin nişanlı sözlü olacak 500-600 tl verilecek rahatlanacak herkesin bi bütçesi var parası var bim hakiki deri ayakkabıyı 30 tl den saattı kemal tanca 300 tlden sattı ama olmaz bim olunca çamur atmak lazım ucuzsa vardır bi üçkağat demek lazım süvari olunca çamur atmak lazım çünkü adam ucuz satıyo çamur at izi kalsın

ya hocam çamur attığımız yok sadece etiketinde ne yazıyor onu söyle yeter. eğer polyester se 150 ira çok onu demeye çalışıyoruz. istersen 150tl ye %100 yün de denk getirirsin. ama nereye ne zaman bakacağını bileceksin. ben kiğılıdan 99 a %100 yün takım aldım. yan mağazada 99 a polyester leri ucuz diye satıyorlardı.

+1

• Ben panaora boyner'den %96 yün, %4 likra kumaşlı beymen aldım. Fiyatı 300 TL. Takım gerçekten burdayım diyor. 300 TL değer mi? Sonuna kadar değer. Süvariden 150 TL'ye %65 polyester takım+gömlek+kravat alacağıma 300 TL'ye beymen alırım çok daha iyi...

Gömlek olayına gelince; boyum 1,75 kilo 70. KİP'in medium, slim fit gömlekleri çok şık ve üzerime oturuyor. KİP'in gömleklerini herkese tavsiye ederim. Adamlar gerçekten özenerek üretiyor. Ben 55 TL'ye aldım, cepa mağazasından.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi coupant -- 27 Şubat 2011; 10:12:04 >
  • 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.