Şimdi Ara

suv önerisi lütfen

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
63
Cevap
0
Favori
1.674
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Ustalarımın yorumları bizler için değerli bende aşağıdaki arabalardan birisi için yardım istiyorum hangisi doğru secenek olur .

suzuki vitara

suzuki s cross

peugeot 2008

opel mokka

renault austral (bu son seceneğimiz çünkü paramız cıkmayabilir)

bunların dısında 1.500 seviyesinde önerisinde bulunabilirseniz çok sevinirim.

• Yok mu Tucson o fiyata bir bakın bence. Bunlar içinde ben 2008alırdım
  • Metufkcr kullanıcısına yanıt

en ucuzu 1700 malesef :(

• Bunlar içinde en mantıklısı 2008 gibi. Suzukilerin piyasası az, satmak isterseniz sıkıntı olabilir gibi, tabii yine de siz bilirsiniz.

• Citroen C4 /C4X bakılabilir. Safkan bir SUV olmasa da SUV niteliginde bir araç ve hem donanım hem kredi avantajı var. Onun haricinde 2008 tercih ederdim ben de...
  • Araziye girecekse s cross
    Girmeyecekse C4 x
  • Son olaylardan sonra umursamaz Suzuki veya B-Suv 2008 alınacağına C-Suv Tiggo 7 alınabilir. Hatta Tiggo 8 bile olabilir.

• SW4RTHY kullanıcısına yanıt

cevabınız için teşekkür ederim .son olaylar nedir birde biraz bakınmıştım buraya konu acmadan önce tiggo 7 cok yakıyor diye aklımda kalmış

• orionca O kullanıcısına yanıt

İstanbuldaysanız şehir içi ortalama 9-10L diye hesap edebilirsiniz. Farklı bir şehirdeyseniz direk 7-9 olarak düşünün bence. Şehir dışı zaten 6-8 arası.

• Sadece 0 mi bakiyorsun 2.el dusunursen tavsiye verebilirim
  • Bunlar suv değil 2.el x-trail alın, kodiaq alın,

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi azaz06 -- 27 Mart 2024; 11:42:15 >
  • SW4RTHY kullanıcısına yanıt

1.2 Puretech C4X kullanıyorum, henüz 200 km de ama Ankara ş.içi 18 km/h ort. hız ile şu anlık tüketim 9,5 lt. gösteriyor. Aynı şartlarda 1.6 atmosferik Egea'da 1 lt fazla olarak 10,5 lt tüketiyordu.

Ben hiç bir markanın katalog verilerine inanmıyorum, piyasadaki (absürt büyük hacimli motorlu, çok ağır kütleli araçlar hariç) hemen hemen tüm araçlar benzer koşullarda ve normal kullanım senaryolarında benzer tüketimlere sahipler. C4X yerine şu an Chery kullanıyor olsam, onun da bundan farklı bir tüketim sergileyeceğini düşünmüyorum.

• MÜŞAVİR kullanıcısına yanıt
    Katılıyorum , araca geçtiğimde ortalama tüketimi de atarım. Maalesef bu forumda chery e karşı bir düşmanlık olduğu için yakıt tüketimini asla kabullenmiyorlar. Diğer tüm araçlarla aynı aslında
  • Suv öneriyorum
  • illa sıfır tercihi yoksa
    Tiguan güzel bir tercih olabilir. 2018-2019
  • Mg hs luxury o fiyatlara veriyorlar. Bence o paralara alınacak en iyi suv araç. Tiggo 7 kaça veriyorlar bilmiyorum ama ikisinden birini alırdım.
  • commandx C kullanıcısına yanıt

Mg hs luxury 1 Ay önce bacanak aldı .Çokta memnun değiller

• Aléister Crowley kullanıcısına yanıt

sıfır bakıyorum .

• orionca O kullanıcısına yanıt

Neyinden memnun değiller mesela

• commandx C kullanıcısına yanıt

arabanın altından ses geliyormus aynı zamanda sunroof olduğu yerden su almış.

• 
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.