Şimdi Ara

SUV için yardım ve öneri

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
1.174
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba arkadaşlar. Ailemiz genişledi Focus umu aldığımda 2 kişiydik ve 4 kişi olduk. Dolayısıyla zaten dar olan Focus artık bize yetmez oldu. Kayseri de yaşıyorum ve ortalama günde şimdilik maksimum 25 km yol yapıyorum. Bu en geç 1 yıl içerisinde 5-8 km ye düşecek. D suv olarak aklımda Chevrolet Captiva ve Ssangyong Kyron var. Birazda bütçe meslesi. Fucus u satıp fazla bütçeyi zorlamadan bir araç almak amacım. Düşündüğüm model yılı her ikisinde de 2011. Araç olarak ikisinin de kendine has özellikleri var. Bu durumda sizce hangisi olmalı. Yardımlarınız için şimdiden teşekkür ederim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi shogunsama -- 28 Ocak 2020; 15:56:13 >

• Kyron f/p aracıdır uzun süre kullanacaksanız kesinlikle ama kısa süre biner satarım diyorsanız Captiva, birde Captiva biraz daha fazla yakar diye biliyorum, ikisininde temizini düşük kmlisini nasıl bulursunuz bilmiyorum işiniz kolay değil.
  • Cevabınız için teşekkür ederim. sık araba değiştiren biri değilim. çok uzun olmasa da az 3-4 yıl kullanma planım var. Temizini bulmak önemli.
  • yardım bekliyorum ........
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.