Şimdi Ara

Survivor All Star (5097. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
151.298
Cevap
279
Favori
3.034.442
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
212 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 50955096509750985099
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Merve aydin unluler takimina ihanet eden en buyuk yarismacidir. Anil uyuzu faydasizi dururken hakani yazmasi serenayi soylemesi cok buyuk bir hata. Anilin gitmesi unluler takimini duze cikartir ... hakani gondermek isteyen unluler daha hangi oyunu kazanmayi dusunuyorlar acaba ..

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Dişi aslana tam destek. Yedirmedik, yedirmeyiz.

• Ya Merve Aydın hep sonuncuydu nasıl birinci oldu diyorsunuz o haftalarda hep sonuncu olduğu için şu an birinci zaten. Hep dokunulmazdı o yüzden sonuncuydu. Biz ne kadar sevmesekte aşırı derecede fanı, destekleyeni var.

• merve aydın sonunda hakettiği 1.liği aldı olması gereken nihayet oldu....
  • Konu pert oldu

• ANTİ MERVE AYDINCILAR AĞLAMA AĞLAMAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA AĞLAMAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA

• BERNA GİTTİ BEYLER.

KESİN VE NET BİLGİ.

1-MERVE
    2-HAKAN
    3-SERENAY
    4-ANIL
    5-DOĞUKAN
    6-BERNA
  • Yarim saat reklam bekleyemem hayirli geceler herkese

• 4 gündür merve aydın birinci olcak diyordum bakın noldu

• Şu SMS harbi kurgu...

Ekstra olarak bugün çok az reklam girmedi mi ?

%10000000 BERNA
  • quote:

Orijinalden alıntı: 12 Angry Men

Hakan şok oldu, bende şok oldum. Merve ne alaka 1. Oluyor dogunun oylarda hakana kaymıştı acun maffettin yarışmayı ızlenmez artık.

Merveye 200den fazla oy atan rahat 100-120 kişi gördüm. Belliydi zaten 1. olacağı
  • Merve sürekli dokunulmaz olduğu için genelde 3 ya da 4. oluyordu. Dokunulmaz olanın isim söylediği hafta yine dokunulmaz olduğu için ve isim söyleyebildiği için fanları oyları biriktirdi ve Merve sonuncu oldu. Hem bunlar hemde Duygu Çetinkaya desteği Merve'yi 1. yaptı bugün. Millet saf saf konuşuyor sürekli sonuncuydu diye. Gerçek oy potansiyeli budur Merve'nin.
  • Şurada yazılanlara bakarak Merve'ye oy gelmez seveni çok az diyordum ama demekki anca vıdı vıdı edersiniz Merve öyle Merve böyle deyip durmaktan başka bişey yaptığınız yok. Resmen tam tersi çıktı daha 1 tane bile yorum okumama gerek yok. Hadi görüşmeyiz
  • Berna giderse ünlüler oyun alamadan bireysele döner.

• acun aday olmasına rağmen anılı konuşturmadı bir iş var bunda
  • Önce bütün yandaşları teker teker gitsin en sonda O gitsin

• Abi ne saçma şey 845485153 tane aday var.
  • Serenay elenmez, oyları çok yüksek.
  • quote:

Orijinalden alıntı: wolfisc96

merve aydının birinci olması komedidir. kesinlikle acun milletle alay ediyor artık %100 kanaat getirdim arkadaşlar bu herife güvenip oylarınızı atmayın. saçmalığa bak merve aydın nasıl birinci olur lan bu kadar karaktersiz mi bizim millet resmen alay lan bu daha izlemiyorum lan yarışmayı kimi kandırıyonuz o gudubet nereye birinci oluyor lan

Hocam öyke diyonuzda bu kızın sevenide çok, şimdiye kadar hep dokunulmazlık kolyesiyle geldiği için kimse oy kullanmadı, bu oylamada destekçileri çıktı açığa, bak ben bile 6 tl'me kıydım, + duyguda twitterdan destekledi baya, birinci olmasa şaşırırdım ben şahsen

• Hakan : Kafayı biz yedik oyları merve topladı? :S

• 
Sayfa: önceki 50955096509750985099
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.