Şimdi Ara

Sürücü Güncellerken Pc donuyor yardım

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
570
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar bende lenovo z500 notebook var. Nvidia driver güncelleyecektim fakat güncelleme yüklenirken 5-10 dk sonra pc'den ''bip'' sesleri geliyor ve pc donuyor korkudan bilgisayarı kapatıyorum direk. ne yapmalıyım lütfen yardım edin

• countrr C kullanıcısına yanıt
    Kapatma zaten bi sorun olursa kendi kapanır sonucu bekle.
  • Kardeşim bittim ben [sm=s20.gif dediğin gibi bekledimhttps://www.youtube.com/watch?v=aDgmg_OFWR4&feature=youtu.be şu ses çıkmaya devam etti sonra pc dondu usb taktım algılamadı mavi ekran verdi pc daha da açılmadı kardeşim ne yapacağım ben Allah rızası için yardım et bios'tan bişeyler yaptım sadece internet açılıyor yardım et akşama babam gelirse öldürür beni

• doğru driveri indirip kurduğundan emin misin ekran kartı modeli söyle bakalım birde işletim sistemini pc hiç mi açılmıyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi myo_1433 -- 30 Haziran 2014; 14:54:51 >
  • myo_1433 M kullanıcısına yanıt
    işletim sistemi windows 8 ekran kartı nvidia geforce 740 m
  • Selam kardeşim ilk önce intel grafik ekran kartını kurun bilgisayarı yeniden başlatın daha sonra nvidia ekran artını kurun
  • countrr C kullanıcısına yanıt
    Hocam bence olanları söyleyin sizinle alakalı değil gerekirse servise verirsiniz çünkü garanti dahilinde.Problemi de anlayamadım o yüzden pek yardımcı olamıyorum.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.