Şimdi Ara

Surr@20'nin kullandığı Fotoğraflar

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
507
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba arkadaşlar, Surr@20 sitesini çoğunuz biliyordur, site PBE'den görseller paylaşıyor fakat henüz PBE'ye gelmeyen kostümlerin fotoğraflarını en azından yüeysel bir fotoğrafını paylaşıyor ( örnek:http://4.bp.blogspot.com/-2FGvxpI9xVA/VlNu0JWBx0I/AAAAAAAA1EM/ttNbgx4oau0/s640/bard.jpg )
    bu fotoğrafları muhtemelen PBE dosyalarından buluyorlar. bende baya kurcaladım fakat bulamadım, bu konuda yardımcı olabilecek bir arkadaş var mı ?

• hee gösterelim de site kurup sur20 den türkçeye çevirip reklam yapasın
  • site zaten var benim değil içerik giriyorum sadece, almak istesem zaten ordan direk fotoğrafları bilgisayara kayıt eder sonra tekrar upload ederim.

meraktan sordum sadece zorla da tutmuyorum seni burda illa söyle diye bi şey yok.
  • quote:

Orijinalden alıntı: -Reikokuna

hee gösterelim de site kurup sur20 den türkçeye çevirip reklam yapasın

Senin beynini yıkamışlar

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • kanka patchleri önceden yüklüyorlar dosyalarını ama aktif etmiyorlar adamlar o dosyaları çözümleyip sana sunuyor. Tabi o sundukları şey çıkmayada bilir çıkada bilir ritonun bileceği şey bu.
  • "çözümleme" dediğin olayı nasıl yapıyolar aslında merak ettiğim buydu. bazı data dosyalarından notepad'le şampiyon buff/nerf'lerini görebiliyorum ama fotoğrafları bulmayı çözemedim halan :(
  • quote:

Orijinalden alıntı: ertsbals

"çözümleme" dediğin olayı nasıl yapıyolar aslında merak ettiğim buydu. bazı data dosyalarından notepad'le şampiyon buff/nerf'lerini görebiliyorum ama fotoğrafları bulmayı çözemedim halan :(

o kadarını bilemicem softwarecı arkadaşın varsa sor kanka.
  • Stay With Me kullanıcısına yanıt
    Eyvallah kardeşim ingilizce olarak araştırdım biraz bi şeyler buldum galiba.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.