Şimdi Ara

Sürgün İtemleri İçin Yardım

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
11.350
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar 3400 ve üstü kadar ep alıyorum bu ay içinde sürgüne kasılmaya girmek için Hangi itemler Gereklidir Hangi efsunlar gerçekten düzgün bilgisi olanlar yazsın tahmini yorum yapmayın arkadaşlar önemli

Not:+6 35 ortlu full taşlı hayvan 4 ölümsüz 6 +4 full taşlı silah iş görür mü +9 atarsam sürgünde

• Güncel

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • hocam iyi orrlu bir zehir + saman en ccok ihtiyac duycagn seyler

ha simdi slotlari kolay kesmek icin efsun bonuslarni sayayim

slotlar bize fazla vurdugu icin
    sersem ile zehir bize yardmci olur bide slotlar seytan olduhu icin seytanlara karsi ve oka karsi savunma oklardan degil bakn hocam oka oklara dizersen skill becerilerini azaltr oklara dizersen duz ok vuruslarni azaltr slotlar duz vurdu icin oka efsunu yani bu konuda bize deri cizme yardmci olacak

bide slotlar sersem attigi icin blok ve sersem getirin slotlar fazla.can aldigi icin seri olup kisa surede kesmeniz gerekmekte yeterince seri degilseniz yesil pot size surgun macerasinda mutlaka.arkadaslik etsin :)

• Eywllh hocam yani oklara dayanıklılık gelecek deme hocam oklara karşı dayanıklılık değil yanlış anlamadım deme

• oka dayanlıklıkda yarıyor oklardan koruma da yarıyor dayanıklık aldığım zararı azaltır ok korumada miss vurmasını sağlar yani 2 efsunda yaramakta
  • Eywllh hocam çok sağol şuan g.bedeni p yapıyorum G9 oldu

• Arkadaşlar yazmış gerçi ama ok efsunları işe yarar. Zihinsel isen ortalaması yüksek silahla beraber bolca yeşil pot kullan slotları seri kesmek gerek. Seautou slotlarına şeytanlara karşı güç efsunu daha fazla vurmanı sağlar bu da aklında bulunsun.Okla beraber şeytan diz. Sersemletme çok işine yarar. Fakat zehirlemen için slotlardan en az 5 level düşük olman lazım 75 levelde isen zehir pek işine yaramaz.
    En önemlisi ise tabiki şaman. Şaman yoksa katta şamanı 75 yapmadan sürgüne girme. Sadece zaman kaybı olur ..
    Bu arada buz cadısı falan kesmeye niyetlenirsen,mistik ölümsüz vs. gibi efsunlar işe yarar diye şehir efsaneleri var. İnanma onlara sadece zehir,sersem ve ortalamalı silah işe yarar.
    Kolay gelsin.
  • Sura için aslan +6 veya +9 en az 4 şeytanli +30 ortlu zehir veya aslan.

Zirha ok sav getir. Taşlara oklara karşı savunma koy.

Saman bul 2 tane pli. Biri iyilestirmeci öbürü ise ejder gücü

• en önemli yapcan şeyleri bir kez daha söyliyeyim

blok - sersem bağışıklılığı
    mistik-şeytan efsunları
    sersemletme şansı
    şaman
    ortlu silah
    ok ve oka karsı sav
    yeşil pot
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.