Şimdi Ara

Surface Phone için iddialı özellikler (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
27
Cevap
0
Favori
435
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: zurrani

Şu blog yazısının üzerine yazacak şok bişey yok aslında:

http://www.enpedi.com/2016/03/andersenden-masallar-windows-phone.html?m=1

Microsoft %2'lerdeki pazar payını nasıl %0.7'ye düşürdü, onu araştırsın önce.

Kime satacak? ellerinde bir pazar pastası olsa satsınlar.
    Windows 7 kullanıcılarını harcadılar, windows 8 kullanıcılarını harcadılar, W10 kullanıcılarını da harcarlar :)

Windows anca 500 liralık android telefonlarla yarışıyordu, bundan sonra onu dahi yapması zor görünüyor.

Reklamı bile bıraktılar. Adamlar telefon yapmak istemiyor, telefon satmak istemiyor, kullanıcı nasıl alsın?

Lumia internet explorer dan okunamıyor

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• Harrow35 kullanıcısına yanıt
    hacı madem antipatin var Windows a Mikisoftuna ?
    Peki ne işin var burada ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: erhanercan

hacı madem antipatin var Windows a Mikisoftuna ?
    Peki ne işin var burada ?

Doğruları duyurmaya çalışıyorum.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Harrow35 kullanıcısına yanıt
    kardeşim iyide bize ne senin veya başkalarının doğrularından git baslık aç sahsi fikirlerini yaz benim doğrularım bu de yaz çiz. bu başlığın amacı bu mu ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: erhanercan

kardeşim iyide bize ne senin veya başkalarının doğrularından git baslık aç sahsi fikirlerini yaz benim doğrularım bu de yaz çiz. bu başlığın amacı bu mu ?

Neymiş başlığın amacı? Donanımla bu işin çözülemeyeceği mi? Sende haklısın. Çok konu açtım şikayet edip kapattırıyor bazı arkadaşlar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Harrow35 -- 25 Mayıs 2016; 22:02:45 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: simbolmina

Bir ezberdir gidiyor; market boş. Değil arkadaşlar, işletim sistemi yeterince iyi değil. Telefon güzel olsa satar, insanlar da uygulama çıkarırlar. İşletim sistemi güvenilir değil, yarı yolda bırakıyor, tarayıcı bazen iş görmüyor vs. Windows 10 sözü de yerine getirilmedi, eksik ve çok geç çıktı. Hala eksikleri var, kullanıcılar insider olmak zorunda kalıyor.

Eksik uygulama yeri geliyor Android ve ios için de geçerli bir eleştiri oluyor. Bir çırpıda sayılacak eksik uygulama sayısı 3-5 bile değil. Onların da muadili var, kimisi daha güzel iş çıkarıyor. Google servislerinin çoğuna ihtiyaç duyulmuyor zaten, kendi servisleri iyi iş çıkarıyor.

market boş değil bu doğru ama kilit uygulamar yok, keşke boş olsa da kilit uygulamalar mağazada olsa. ayrıca bir telefon düşünün ki 6 sene sonra telefonlarına gömülü kronometre getirmiş olsun [6 sene sonra!] .. mağazan indiriyorsun kronometreyi hoş ama reklamlı kronometre olacak iş değil. utanmasalar saat uygulamasında falan da reklam olacak

• uygulama geliştiricilerine para vermeyip store'u dolduramadıkca bi mok olmaz.

• 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.