Şimdi Ara

Sürekli Besleme Sistemli Canon E514 184,90(Ücretsiz kargo, usb kablo ve foto kağıdı hediye) (8. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
1.683
Cevap
53
Favori
103.317
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: yazicidoktoru

quote:

Orijinalden alıntı: pisfizikci

Selam, fiyat farkınız sabitmidir?
    yani her hangi bir canon ürünü söylesek mx serisinden misal wifili ve adf, yine aynı farkla montaj ve hediyeleri falan verecekmisiniz yoksa modele göre değişim gösterecekmidir?
    almaya niyetim var ama eski düzen yazıcılardan ziyade wifi ve adf özelliği şart benim için...

hazır tablet almışken öğrencilerin vize finallerini dahi tabletten okumayı düşünüyorum o sebeple adf şart..
    her zaman kablo ile bağlanamam o sebeplede wiffi şarttır.

fiyat teklifleri verebilirsienizde sevinirim.
    bu arada cihaz+depo sistemi olarak fiyat vermeniz ricadır.
    zira piyasadaki cihaz fiyatları ile karşılaştırıp gerçekte alınan ücreti görmek isterim.

iyi çalışmalar.

Size talepleriniz doğrultusunda pm atıyorum.

pm ve ilginiz için teşekkür ediyorum sayın yazicidoktoru

• merhaba

CANON MX 375 modelli olan fiyatını öğrenebilir miyim ?
  • quote:

quote:

yani her hangi bir canon ürünü söylesek mx serisinden misal wifili ve adf, yine aynı farkla montaj ve hediyeleri falan verecekmisiniz yoksa modele göre değişim gösterecekmidir?
    almaya niyetim var ama eski düzen yazıcılardan ziyade wifi ve adf özelliği şart benim için...

hazır tablet almışken öğrencilerin vize finallerini dahi tabletten okumayı düşünüyorum o sebeple adf şart..

zira piyasadaki cihaz fiyatları ile karşılaştırıp gerçekte alınan ücreti görmek isterim.

iyi çalışmalar.

Hocam pm atacağınıza forumda paylaşırsanız fiyatları ona göre insanlar fikir sahibi olur

• xerox phaser 6000 modeli hakkında bilgi istemiştim ama dikkatinizden kaçtı sanırım bu model için bir surekli sistem varsa soyleyebilir misiniz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi yucak -- 17 Ocak 2013; 21:34:32 >
  • mp210 var bende kartuşları kendim doldurup kullanıyordum ama artık kartuş boş değiştirin uyarısı veriyor. Bunu resetlemenin bi yolu varmıdır ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: sayfam

wifi ve çift taraflı baskı yapabilen bir model için fiyat verebilir misiniz? faxa gerek yok..

Size pm attım, müsait olduğunuzda inceler misiniz?

Teşekkürler...
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: sayfam

wifi ve çift taraflı baskı yapabilen bir model için fiyat verebilir misiniz? faxa gerek yok..

Size pm attım, müsait olduğunuzda inceler misiniz?

Teşekkürler...

pm gelmedi ama?*
  • quote:

quote:

quote:

iyi çalışmalar.

pm ve ilginiz için teşekkür ediyorum sayın yazicidoktoru

Ben de teşekkür ederim, eksik olmayın...

Tekrar görüşmek üzere...

• quote:

Orijinalden alıntı: Endimiyon

merhaba

CANON MX 375 modelli olan fiyatını öğrenebilir miyim ?

Merhaba,

Pm attım, rica etsem kontrol eder misiniz?
  • quote:

Orijinalden alıntı: helsloot

quote:

quote:

iyi çalışmalar.

Hocam pm atacağınıza forumda paylaşırsanız fiyatları ona göre insanlar fikir sahibi olur

Yorumunuz için teşekkürler. O şekilde olunca fiyat listesi yapıyormuş gibi bir durum teşkil ediyor. Ben sonuçta konuyu Canon MP230 için açtım, farklı alternatifleri gelen taleplere göre cevaplıyorum. Ondan dolayı böyle mesaj ile çözülmesini daha uygun görüyorum.

• quote:

Orijinalden alıntı: yucak

Bende xerox phaser 6000 modeli mevcut bu cihaz icin surekli besleme sistemi gibi birsey soz konusu mudur ?

Kusura bakmayın, gözden kaçırmışım. Cevap vermediğim başka mesajlar da olabileceğini varsayarak zaten hafta sonu eski postları tekrardan inceleyeceğim.

Xerox 6000 ile ilgili size pm atıyorum, görüşmek üzere...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi yazicidoktoru -- 17 Ocak 2013; 23:00:02 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: chatlaxs

mp210 var bende kartuşları kendim doldurup kullanıyordum ama artık kartuş boş değiştirin uyarısı veriyor. Bunu resetlemenin bi yolu varmıdır ?

Kusura bakmayın, anca cevap verebildim.

Evet, resetlemenin bir yolu var.

Sürekli Besleme Sistemli Canon E514 184,90(Ücretsiz kargo, usb kablo ve foto kağıdı hediye)

Fotoğrafta görmüş olduğunuz sağ alt köşedeki kırmızı ters üçgen şeklindeki tuşa 15-20 saniye basılı tutunuz. Bu şekilde kartuşlarınız resetlenecektir. Ama kartuşların içindeki sünger artık kullanılamaz hale geldiyse, resetlemeyi yapar ama çıktı kalitenizde düşüş olur. Böyle bir durumda eğer arzu ederseniz biz kartuş satışını piyasanın oldukça altında yapabiliyoruz. Bilginiz olsun...

• quote:

Orijinalden alıntı: adnanmadnan

http://www.gold.com.tr/U209534/Canon-MP230-Yazici

bilginize

bu modeller tanklı olan modelmi yoksa normal eski sistem içindek kartuş biten sonra değiştirilen yada doldurulan modelmi.Her sayfada bunu görüyorumda anlayamıyorum.Neyi kıyaslıyoruz burada acaba?
  • quote:

Orijinalden alıntı: adnanmadnan

http://www.gold.com.tr/U209534/Canon-MP230-Yazici

bilginize

Doğrudur, yazıcı bu fiyata ama biz Sürekli Besleme Sistemi takarak yazıcıyı satıyoruz. Ondan dolayı fiyatı daha yüksektir.

Aldığınız bu yazıcıdan çıkan kartuşlarla maksimum 20-30 civarı A4 tam sayfa fotoğraf baskısı alabilirsiniz. Bizim montajını yaptığımız sistemde bu rakam 400'dür ve kalitesi orijinal kartuştan daha iyidir. Ondan dolayı arada böyle bir fark var.

Paylaşımınız için teşekkürler...

• ürün fiyatı oldukça iyi, konuyu da baştan sona ilgiyle okudum.bu ayki bütçemde bi boşluk bulursam mutlaka alacağım. ancak benim de aklıma takılan birkaç soru oldu, cevap verirseniz sevinirim:

1. Firmanızın bir adı, websitesi var mı? konu
    2. Cihaz sıfır sanırım, cihazın orjinal kartuşlarını söküyor musunuz, yoksa önce onlar bitiyor sonra tanka geçiyor gibi bir sistem mi var? (bu depo sistemler hakkında tamamen bilgisizim)
  • quote:

Orijinalden alıntı: Cihan9999

ürün fiyatı oldukça iyi, konuyu da baştan sona ilgiyle okudum.bu ayki bütçemde bi boşluk bulursam mutlaka alacağım. ancak benim de aklıma takılan birkaç soru oldu, cevap verirseniz sevinirim:

1. Firmanızın bir adı, websitesi var mı? konu
    2. Cihaz sıfır sanırım, cihazın orjinal kartuşlarını söküyor musunuz, yoksa önce onlar bitiyor sonra tanka geçiyor gibi bir sistem mi var? (bu depo sistemler hakkında tamamen bilgisizim)

Yorumunuz için çok teşekkür ederim...

1- Firmamızın web sitesi yapım aşamasında. Adını burada söylersem, burayı takip eden son kullanıcılar ya da bayilerim bana tepki gösterirler. Çünkü bu fiyat piyasada bulabileceğiniz en düşük rakam. Hakkımızda bilgi almak isterseniz, dilediğiniz zaman telefon numaramı verebilirim. Aklınıza bir şüphe oluşmasın, Bursa'nın köklü firmalarının başında geliyoruz. Burada satış yapmamızdaki tek neden; bu işten gerçekten anlayan kullanıcıların takip etmesidir. Buradaki ürün sattığımız her kişi ile sohbet etmek, onlarla iletişim kurmak bizim için büyük keyiftir. Bunu tüm samimiyetimle söylüyorum. Günün birinde kısmet olur da tanışırsak, bunu daha da iyi anlarsınız.
    2- Cihazın orijinal kartuşlarına, tanklardan gelen hortumun montajını yapıyoruz. Yan kısma monte ettiğimiz tanklar, kartuşlara mürekkep pompalıyor. Sistemin çalışma prensibi bu şekilde.

Umarım sizin için yeterli olan bilgiyi verebilmişimdir...

• banada
    1-wi-fi'li
    2-A3 baski yapabilen
    3-wifi'li ve A3 baski yapabilen
    seklinde 3 farkli urun ve fiyat soyler misiniz, tesekkurler.

ayrica arkadaslar suan aktif olarak kullanan dhci var mi?
  • quote:

Orijinalden alıntı: sairce

banada
    1-wi-fi'li
    2-A3 baski yapabilen
    3-wifi'li ve A3 baski yapabilen
    seklinde 3 farkli urun ve fiyat soyler misiniz, tesekkurler.

ayrica arkadaslar suan aktif olarak kullanan dhci var mi?

Size pm attım, görüşmek üzere...
  • Çok ilgili bilgili bir arkadaş. Kendisinden 1 adet mx435 aldım. Geldiğinde daha ayrıntılı yorum yaparım ürünü henüz görmedim ama fiyatı gayet iyi ürünlerin

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.