Şimdi Ara

Support Nidale antipatisi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
103
Cevap
1
Favori
4.757
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • adc oynadığım zamanlarda en sevmediğim şey supportumun nidale olması.Sebepleri kısaca:
    -W ile alan wardladığı düşüncesi ile ward almaması
    -soraka,ali,sona ile kıyaslayınca healinin yetersiz kalması
    -pasif ya da aktif bir bonusu yok
    -Nidale oyuncuları genel itibari ile ap'den ödün vermemek adına olmazsa olmaz support itemleri almıyorlar(süheyla,aegis ve frozen heart da olabilir.)
    -kill çalmayan bir nidale hatırlamıyorum.
    -En önemlisi hiç cc skili olmayışı,gank yediğimiz anda yapabildiği tek şey kaçmak.Karşıda leona,ali,taric,sona gibi cc bir support varsa adc'nin kurtulma ihitimali çok düşük
    tüm bu eksiler beni kule altı oynamaya itiyor ve sonuç ister istemez kötü farm.

Lütfen bu eksileri göz önünde bulundurup support tercihi yaparken yalnızca kendimizi değil adc yi düşünelim.Oyunu taşıyacak olan support değil adc'dir.

• hoş ben de sevmem supp nidalee'yi ama "heal"ını ALISTAR ile kıyasladın, farkındasındır umarım
  • quote:

Orijinalden alıntı: ekalfwons

hoş ben de sevmem supp nidalee'yi ama "heal"ını ALISTAR ile kıyasladın, farkındasındır umarım
    aynen katılıyorum. Yapabildiği sadece mızrak sallamak oluyor. Latede takıma katkısı zaten sıfır diğer supportlara göre.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Entropi Canavarı

aynen katılıyorum. Yapabildiği sadece mızrak sallamak oluyor. Latede takıma katkısı zaten sıfır diğer supportlara göre.

Alıntıları Göster
    Katılıyorum. Support oynamak istemeyipte eli mahkum olanların aldığı bi karakter gibi geliyor bana. Zaten mızrak atıyorum ayağına Cs çaldığı gibi mızrağı fulleyip , support namına tek işe yarayan heal/e skillini 1 levelde tutuyor. O zamanda verdiği heal vermesede olur derecesine iniyor. Hele bazıları var ki , W skilline güvenerek ward almıyor sonra vay efendim bu adam nasıl arkamızdan çıktı. Karşıda support nidalee varsa seviniyorum açıkcası. Jarvan oyna daha iyi en azından kill aldırabilitesi yüksek + attack speed bonusu var.

• quote:

Orijinalden alıntı: Vadocz

Katılıyorum. Support oynamak istemeyipte eli mahkum olanların aldığı bi karakter gibi geliyor bana. Zaten mızrak atıyorum ayağına Cs çaldığı gibi mızrağı fulleyip , support namına tek işe yarayan heal/e skillini 1 levelde tutuyor. O zamanda verdiği heal vermesede olur derecesine iniyor. Hele bazıları var ki , W skilline güvenerek ward almıyor sonra vay efendim bu adam nasıl arkamızdan çıktı. Karşıda support nidalee varsa seviniyorum açıkcası. Jarvan oyna daha iyi en azından kill aldırabilitesi yüksek + attack speed bonusu var.

Alıntıları Göster
    Mid Nidalee deneyiniz.

• bende nefret ediyorum.Takima katkisi olmuyor lanede iyi olsakta.Alistara da isinamadim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: In Nox

Mid Nidalee deneyiniz.

Ona laf yok zaten
  • quote:

Orijinalden alıntı: In Nox

Mid Nidalee deneyiniz.

Alıntıları Göster
    Doğru fakat support nidalee zevkli oluyor özellikle atılan mızrak karşı takımda bulunan rakip ad carry veya yanında bulunan yardımcı şampiyona isabet ettirildiği zaman.Ama yinede bir soraka vaziyeti görmüyor.Teşekkürler güzel konuya değinmişsiniz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: * KıL

Doğru fakat support nidalee zevkli oluyor özellikle atılan mızrak karşı takımda bulunan rakip ad carry veya yanında bulunan yardımcı şampiyona isabet ettirildiği zaman.Ama yinede bir soraka vaziyeti görmüyor.Teşekkürler güzel konuya değinmişsiniz.

Alıntıları Göster
    low eloda zorla support oynatınca nidalee alıyordum kolay oluyordu
  • quote:

Orijinalden alıntı: LLoncept

OMG Süp carried
  • quote:

Orijinalden alıntı: illfeel

bende nefret ediyorum.Takima katkisi olmuyor lanede iyi olsakta.Alistara da isinamadim.

Weste geç, premade girelim de ısınırsın Alistara
    Bu arada support Nidalee ile benim de başım belada bu aralar. Support diyip alıyorlar, Rabadon rushlıyorlar. Westte oluyor bunlar. W/L +50 hem de. EUNE'de oynarken en azından ''im not support kurwa da da davay'' falan diyorlardı girmeden, dodge atabiliyordum
  • quote:

Orijinalden alıntı: sir balık

quote:

bende nefret ediyorum.Takima katkisi olmuyor lanede iyi olsakta.Alistara da isinamadim.

Bu arada support Nidalee ile benim de başım belada bu aralar. Support diyip alıyorlar, Rabadon rushlıyorlar. Westte oluyor bunlar. W/L +50 hem de. EUNE'de oynarken en azından ''im not support kurwa da da davay'' falan diyorlardı girmeden, dodge atabiliyordum

su ara fakirim kac haftadir rp alamadim trde kalicam heralde.Belki smurf acarim euwde ama sinavlardan sonra.

• quote:

Orijinalden alıntı: LLoncept

Alıntıları Göster
    Ben çok çalıştım gayet nidayla botu domine ediyorum o mızrağı hep tutturmak diye bişey var üstelik last hit atmamak denilen bi deneyim var. Sen her supportu birbiriyle karşılaştırırsın işte en büyük hatayı burda yaparsın nida gayet mükemmel bi support sabredip çalışana!!! Takıma katkı sağlamakta sadece CC değildir. Tutturmuşsunuz bi CCCCCC harbi komiksiniz yenin şu tabularınızı! Şöyle diyim, tirinity force diye herşey veren bi item var işte o nidalee... Kalın sağlıcakla.

• quote:

quote:

quote:

su ara fakirim kac haftadir rp alamadim trde kalicam heralde.Belki smurf acarim euwde ama sinavlardan sonra.

Alıntıları Göster
    Takımına göre değişir o işler ama, low elo oyuncuları için Blitz ve Nida supp gayet iyi.
    Low elo'da dodge muhabbeti yok, ne gelse bekliyor rakip.

60-70 Civarı AP ile başlayan bir Nida low elo için ilk 5 dakikada karşıdaki bot lane'i direk oyundan düşürür.
    Late'de etkisiz falan diyenler olmuş, zaten late falan kalmıyor, sur@20.

Tabii yüksek elo için baya dandik bir supp, onda herkes hem fikir.

• quote:

quote:

quote:

Alıntıları Göster
    27 ap ile başlayıp, 500 ap ile oyunu bitirirler.

• quote:

Orijinalden alıntı: CeRMeDoN

Ben çok çalıştım gayet nidayla botu domine ediyorum o mızrağı hep tutturmak diye bişey var üstelik last hit atmamak denilen bi deneyim var. Sen her supportu birbiriyle karşılaştırırsın işte en büyük hatayı burda yaparsın nida gayet mükemmel bi support sabredip çalışana!!! Takıma katkı sağlamakta sadece CC değildir. Tutturmuşsunuz bi CCCCCC harbi komiksiniz yenin şu tabularınızı! Şöyle diyim, tirinity force diye herşey veren bi item var işte o nidalee... Kalın sağlıcakla.

Peki adamlar adc'nin üstüne atlayınca sen ne yapacaksın ? Mızrak mı atacaksın ? O CCCCCC bunun için lazım.
  • quote:

Xin adc'nin tepesine çöktüğü anlarda herşeyi veren trinity force'u tam olarak nasıl kullanıyorsun?Aydınlat bizleri.
  • Bence sevmem ama karşında ali varsa ezmen gerekir. Poke takımlarına karşı aşırı etkisiz bir karakter.Birde bugüne kadar en çok kill çalan support her zaman sona'dır.Sona olarak kalıcaktır.
  • quote:

Orijinalden alıntı: acanga71

quote:

Xin adc'nin tepesine çöktüğü anlarda herşeyi veren trinity force'u tam olarak nasıl kullanıyorsun?Aydınlat bizleri.

Ben bu kadar saçma birşey duymadım.Supportun görevi çok kırılgan olan adc yi korumaktır.Çünkü late gamede en çok damagei o verir.Eğerki gerçekten karşında çok çok iyi bir takım varsa support nidalee ile sana mızrak toplatırlar...

• Supp nida ve hatta ap nida useless. Tek skill Champ mı olur yav?!
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.