Şimdi Ara

Superonline Taahhüt Bitince Telefonu Kapattırma

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
342
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaslar taahhütüm bu ay doluyor fakat bulunduğum yerde 6 ay daha kalacağım yeni taahhüt yapmadan taahhütsüz devam etmeyi düşünüyorum. İnternet ilk bağlanırken ses hizmeti yani telefon alınca 20 tl indirim olarak verildi bize normalde fatura 85 tl 20 tl indirimle 65 tl oluyor. Bu 65 tl nin 5 tl si ses hizmeti 60 tl si internet. Şimdi taahhüt bitince fatura 85 olacak ve ses hizmeti kampanyası da geçerliliğini yitireceği için ben bu ses hizmetini kapattırsam 5 tl lik indirim yaparlar mı bana? Daha önce yaptıran oldu mu

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• TeKNoYDN kullanıcısına yanıt
    Ses hizmetini kapattırdığınızda 5 lira olan sabit ücretinden kurtulursunuz sonuçta bütün fiyatlar kampanyasız olacak.
  • taahhüt dolunca müşteri hizmetlerini arayacağım inş sorun çıkarmazlar
  • TeKNoYDN kullanıcısına yanıt
    Konu dışında soruyorum Süperonline nasıl ilgisi memnuniyeti daha önce hangisindeydiniz
  • quote:

Orijinalden alıntı: carso

Konu dışında soruyorum Süperonline nasıl ilgisi memnuniyeti daha önce hangisindeydiniz

Daha önce başka sağlayıcı kullanmadım. Hızı ve müşteri memnuniyeti bence gayet iyi. Belki benim şansımadır bilmiyorum ama çok az hız kesilme gibi bir sorun yaşadım. Tavsiye ederim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.