Şimdi Ara

Superonline HG255s modem sorunu

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
500
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

Yaklaşık 3 aydır 15 mbit fiber internete geçtim. Oğlum Eba için ben de işim gereği evden çalışıyorum wi-fi bağlantısı ile bağlıyız ancak bağlantının sürekli gidip geliyor. Superonline'ı birkaç kere aradım ancak yeniden yapılandırıyoruz diyorlar ancak sorun düzelmiyor bir türlü.

Bugün modem arayüzüne girdim şu şekilde log kayıtları var. Çok da anlamıyorum ama bir sıkıntı ovar sanki. Bununla ilgili ne yapabilirim. Destek olabilecek biri var mı?

• En hızlı çözüm eğer imkanınız varsa modem ile bilgisayar arasında ethernet kablosuyla bağlantı kurun. Modeminizin wireless bağlantısı sorunlu gözüküyor.

Eğer illa kablosuz bağlantı yapacaksanız, bu modemin wifi bağlantısını kapatıp, harici bir dağıtıcı router-ap gibi cihaz ile wireless dağıtımı yapın.

SOL ile modem değişikliğini görüşebilirsiniz ancak pek sıcak bakmıyorlar.

• Aslında şu cihazı da kullanıyorum ama sorunumu çözmedi. Router dediğiniz farklı bir şey mi. Önerebileceğiniz bir cihaz var mıdır?

https://www.hepsiburada.com/xiaomi-mi-wifi-pro-sinyal-yakinlastirici-guclendirici-300-mbps-p-hbv00000aqjxo

• 5Ghz açıksa kapat sorunun ana sebebi o...

• Dün sabah SOL aradım 1 saat sonra servis geldi HG255s modemin yerine ZTE modem kurdu. Sorunum halloldu. 1 gündür sorunsuz kopmasız internetin tadını çıkartıyorum.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.