Şimdi Ara

Superonline fibere geçtim pişmanım. (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
28
Cevap
2
Favori
2.698
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Bende problem var sandım. Tamamen kendi kişisel sorunlarını yazmışsın ^^
    Verdikleri HG253s modem de gerek görünüşü gerek wifi çekim gücü N desteği olsun piyasada dağıtılan en iyi modemlerden. Ayrıca saatlerce ayar yapmayı denemek yerine müşteri hizmetlerini arayıp "modeme güncelleme gönderirmisiniz" deseydin keşke. Bunu yaptığın zaman hem modem firmwaresi varsa güncelini gönderiyorlar hemde tüm ayarları, şifreni uzaktan yönetim ile modemine gönderiliyor.

Torrente sorun yok. Bir kaç ufak ayarı atlamışsın muhtemelen. 50mbit sol fiber var ve her zaman 5.0mb/sn görüyorum.

Tracker: zamunda
    protocol outgoing encryp: forced

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi shockwave error -- 31 Temmuz 2014; 22:24:06 >
  • oncelikle saglam bir hort ve bunlar hangi hakla ve mantikla insana sifre vermiyorlar bu nasil bir kafa vodafone supernet kullaniyorum forumda bir arkadas sayesinde vodafone un kendi sitesinden kolayca aldim ben olsam sirf bu yuzden baglantiyi iptal ettirirdim sozlesme varsa da hemen bitince iptal ettirirdim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi xtreme4495 -- 5 Ekim 2018; 13:33:40 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • varsayılan ayarla tabiki beğenmezsin... HG255s vermediklerine şükret...
  •  Superonline fibere geçtim pişmanım.
  •  Superonline fibere geçtim pişmanım.
  • xtreme4495 X kullanıcısına yanıt
    tüm iss ler için: ipv6 aktif edilmediği sürece internetten bir cacık olmaz daha sonrada akk kalkıp down yarısı kadar up vermedikçe sansürde cabası ip bazlı filitrememe canına okuyor internetin.

şifre biraz uğraşla alınıyor sorun olmuyor. asıl mesele cng ip vdf de cngip den çıkılamıyor çıkılıyorsa nasıl çıkılıyor bir anlatın bizde bilelim ortak ip üzerinden tanımadığım kişilerle nete aynı ipden gireceksem cng ip yüzünden birton sorun yaşayacaksam kalsın. turba indir turbo yükle de yok vdfde port yönlendirmede yok bir bilgisarcıya yaptırın yanıtı veriyor vdf cng ip yüzünden port yön çalışmaz.

aradada gaza gelip akk fialn dinlemeden güzellikte yapıyor
    genel olarak
     Superonline fibere geçtim pişmanım.

çok nadir (bende çoooook pişmanım hdd de yer kalmadı temilik uraştırıyor yeni hdd ler kazık fiyat)
     Superonline fibere geçtim pişmanım.

sol ile ilgili sıkıntıda bu konuda var.https://forum.donanimhaber.com/superonline-indirme-hizi-problemi--131417108-3

birde router problemi meşhur.https://forum.donanimhaber.com/huawei-hg255s-wifi-errors-slow-throughput--131523340

iss leri route modem zorunlu vermeleri satın aldığımız hizmetin şifresini vermemeleri dandik sorunlu cihazları için kira zorunluluğu olması bunları ancak herkesin şikayet edip mahkemeye temsil kararı çıkartımak lazım yoksa öpülmeye devam.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi zaq999 -- 6 Ekim 2018; 0:7:40 >

• quote:

Orijinalden alıntı: zaq999

tüm iss ler için: ipv6 aktif edilmediği sürece internetten bir cacık olmaz daha sonrada akk kalkıp down yarısı kadar up vermedikçe sansürde cabası ip bazlı filitrememe canına okuyor internetin.

şifre biraz uğraşla alınıyor sorun olmuyor. asıl mesele cng ip vdf de cngip den çıkılamıyor çıkılıyorsa nasıl çıkılıyor bir anlatın bizde bilelim ortak ip üzerinden tanımadığım kişilerle nete aynı ipden gireceksem cng ip yüzünden birton sorun yaşayacaksam kalsın. turba indir turbo yükle de yok vdfde port yönlendirmede yok bir bilgisarcıya yaptırın yanıtı veriyor vdf cng ip yüzünden port yön çalışmaz.

aradada gaza gelip akk fialn dinlemeden güzellikte yapıyor
    genel olarak

çok nadir (bende çoooook pişmanım hdd de yer kalmadı temilik uraştırıyor yeni hdd ler kazık fiyat)

sol ile ilgili sıkıntıda bu konuda var.https://forum.donanimhaber.com/superonline-indirme-hizi-problemi--131417108-3

birde router problemi meşhur.https://forum.donanimhaber.com/huawei-hg255s-wifi-errors-slow-throughput--131523340

iss leri route modem zorunlu vermeleri satın aldığımız hizmetin şifresini vermemeleri dandik sorunlu cihazları için kira zorunluluğu olması bunları ancak herkesin şikayet edip mahkemeye temsil kararı çıkartımak lazım yoksa öpülmeye devam.
    Ben Vodafone supernet de hangi siteye girmeye kalkarsam karşıma mahkeme yazısı geliyor telekom kullanirken bu kadar site engelli degildi sanki ilginc bir durum acaba sansur daha mi saglam uygulaniyor (teknik acidan) telekom disindaki isplerde?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• xtreme4495 X kullanıcısına yanıt
    dns ne? 1.1.1.1, 1.0.0.1 ile bak...
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.