Şimdi Ara

Süperonline 1000 mbps farklı modem kullanmak (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
36
Cevap
3
Favori
1.878
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
    Teşekkür ederim bağlantı geldi 😊

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • Wanatess kullanıcısına yanıt
    Rica ederim 😊

• Selim010 kullanıcısına yanıt

Merhaba,

Modemim ZXHN H3600 ve gpon terminal ikilisi ile bağlantım sağlandı bugün. 1000mbit.

Bende de asus rt-ax82u var.

Nasıl işlem yapmalıyım asus u tek kullanmak için? Kullanıcı adı ve şifremi de bilmiyorum henüz?

Teşekkkürler

• ocean72 kullanıcısına yanıt

Merhaba, pppoe şifrenizi, sanal makine kurarak önce temin edin, forumda şifrenizi nasıl öğreneceğiz hakkında konular mevcut, daha sonra da kurulum için asus modemin wan ayarlarına kullanıcı adı ve şifrenizi girerek kendi routerınızı kullanabilirsiniz.

Günaydın

Daha önce başka bir modemde bu işlemi yapmıştım. Ama bu H3600 ile nasıl yapılıyor anlayamadım.

Hangi döküman, sayfadan yardım alabilirim?

Bu modemde kablosuz bağlantı çok değişken, hiç stabil değil. 100 - 150 mbit olurken hız aynı odada iken, kanalı auto dan 44 e alıyorum mesela, hız 600-700 mbit lere çıkıyor hemen.

Asus daha stabil olacaktır ama yapamadım henüz.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Wanatess kullanıcısına yanıt

Merhaba

Bu modelde wan şifresini nasıl öğrendiniz?

Teşekkürler

https://forum.donanimhaber.com/mesaj/yonlen/137906040

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Selim010 -- 1 Nisan 2023; 12:51:15 >

Teşekkürler.

Aşağıdaki linkteki yolla yaptım. Aldım bilgileri ve Asus rt-ax82u ile bağlandım. 1000 Mbit, özellikle de wifi bakımından anlam kazandı... zte h3600 ün wifi bağlantısı çok sorunlu geldi bana. Bu verilen modemlerle 1000mbit kullanmak hiç adil değil. Yazık.

Rehber: Superonline HG255s Fiber şifresi öğrenme (technopat.net)

Merhaba

Bir sorum daha var.

MH ile konuştuğumda adresimde ipv6 nın verildiğini söyledi.

Asus RT-AX82U da sol kenardan ipv6 yı aktif ettiğimde (native) bağlantı gelmedi, telefonda wifi kısmında " izin verilmedi" tarzında bir ifade de yer alıyordu.

Siz ipv6 yı aktif ettiniz mi asus router da?

Teşekkürler

Merhaba,

Benim IPv6 aktif olmadığı için soruna cevap veremeyeceğim ama birde passthrough olarak deneyebilir misin?

Arabirim diye bir seçenek çıkıyor hemen devamında.

PPP

yada

Ethernet

Bu ikisinden hangisini seçmek lazım?

Gpon terminal - wan girişinden Asus rt-ax82u için

ppoe ıle @superonline yazan kullanıcı adı ve şifren ile giris yapman gerek

• bende 1000mbıt kullanıyorum huaweı nin wifi6 routherı var dahılı ont lı onda sıfreyı kolayca bulabılıyorsun ama bı kod cozmen gerekıyor onuda nasıl yapıldıgını bılmıyorum ben suan bı ont cıhazı temın edıp huawei nın ax3 dual modelınden ıkı tane var onunla bırlıkte kablolu mesh sıstemı kurdum ıkı routher arasında cat6 kablo cektım evın her yerınde wıfı6 ya baglanabılıyorum 160 m2 evde 2.4ghz bandını telefonuma kayıt bıle etmedım modemle telefon arasındakı baglantı odadan odaya degısmekle bırlıkte 1.2-2.4 gbit arasında değişiyor zam gelmeden once ax3 onerırdım ama suan 1400 tl olmus ben 400 tl ye almıstım

• frk61ylmz F kullanıcısına yanıt

Gerek yok hocam, sanal makine ile alabilmeniz lazım PPoE şifresini.

• Merhaba,

Zte x3600 wifi router ın mac adresini asus ax-82u daki wan sayfasında mac yerine kopyalamak istiyorum ama bir şeye takıldım. zte nin arkasındaki etikette wan mac adresinin son ikilisi , zte h3600 ana sayfasındaki mac adresinden 1 rakam farklı.

Hangisini kabul edip almalıyım? Etikettekini mi yoksa modem arayüzünde yazan değeri mi?

Teşekkürler

• 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.