Şimdi Ara

Supernatural (2005-2020) | 15 Sezon (818. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
17.640
Cevap
69
Favori
603.370
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 816817818819820
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • İlk 5 sezondan sonra çıkan en iyi sezon

Barda şarkı söylüyor diye adamı eleştiriyorlar da şarkı sözlerini dinleyen oldu mu arkadaş merak ettim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bir foruma gireyim dedim girmez olaydım enteresan enteresan eleştiriler almış dizi neyse bana göre 4. ve 5. sezondan bu sezon geliyor. Sizin keyfinize göre mi ayarlanacak
    tanrı ?
  • Castiel hakkında
    beyler diziye uzun ara vermiştim şimdi güncele yetiştim metatron castielin özünü almıştı şimdi castiel geri aldı ancak yine uçamıyor kanatları yok kanatlarını başka bir şekildemi kaybetmişti ben mi hatırlamıyorum varmı hatırlatacak biri ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Daniel Faraday

Castiel hakkında
    beyler diziye uzun ara vermiştim şimdi güncele yetiştim metatron castielin özünü almıştı şimdi castiel geri aldı ancak yine uçamıyor kanatları yok kanatlarını başka bir şekildemi kaybetmişti ben mi hatırlamıyorum varmı hatırlatacak biri ?

Hatırladığım kadarıyla melekler cennetten düştükten sonra kanatlarını kaybettiler.
  • erdm6 kullanıcısına yanıt
    sanırım öyle bir şey olmuştu yinede emin olan bir arkadaş hatırlatırsa iyi olacak
  • Daniel Faraday kullanıcısına yanıt

Castiel yalan oldu başka arkadaş var.
  • AMC A kullanıcısına yanıt

şimdiden bahsetmiyorum özünü geri aldıktan sonrada kanatları yok muhabbeti geçmişti ondan bahsediyorum şu an bedeninde
  • eskisi gibi değil. senaryoya uyucaz diye çok tutarsızlık var. tanrı bence oyun oynuyor halen.
  • artık bitsin sıktı gerçekten.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Revion

artık bitsin sıktı gerçekten.

izleme?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Revion

artık bitsin sıktı gerçekten.

Bence artık siz bitin sıktınız gerçekten

• God noob.

Sezon finalinde sağlamından bi sürpriz bekliyorum ki yaparlar zaten.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Katakulate -- 19 Mayıs 2016; 11:41:04 >
  • HOOOAYYYYDAAAAAAAAA BU NASIL BÖLÜM

• Arkadaş ne amaraymış koskoca tanrının gücü yetmiyor mantıken saçma aslında.

• Tanrıya laf atanlar Lucifer in tanrı hakkındaki sözlerini hatırlasın. God is a master strategist.
    Ayrıca final bölümünün trailerinda haal var gözüküyor bence hala oyun oynuyor herşey planının bir parçası

• WTF diyorum başka bir şey demiyorum bu neeeee Bildiğin her şey boka sardı. Üstteki arkadaş haklı lucifer ama güçlü ama tanrı kadar tecrübeli değil demişti. Bence asıl plan bu değildi Dean ve sam in bile yaptığı planlar daha akla mantığa uygn oluyor Ama yine de gg olmuş olabilir sonuçta amara bu gücünün sınırlarını bilmiyoruz. Eğer finali Deane bırakırlarsa kesin orda bi bokluk olur önümüzdeki sezon Deani kurtarmaya çalışırlar bu da belli oldu böylece.
  • quote:

Orijinalden alıntı: AMC

Arkadaş ne amaraymış koskoca tanrının gücü yetmiyor mantıken saçma aslında.

Hocam dizide geçen şekline göre her şey mantıklı. Diziye dizinin senaryosu dışında bakarsanız zaten izleyemezsiniz bu diziyle çoğu kişinin sorunu bu. Şöyle düşünün birisi ışık birisi karanlık birisi varlık birisi hiçlik birisi yaratmak üzerine uzmanlaşmış diğeri yok etmek üzerine böyle düşündüğünüzde Amaranın tüm gücü yok etmek üzerine bodoslama girdi zaten mekana mesut komser gibi ama yine diğer yorumda da dediğim gibi muhtemelen plan bizim izlediğimiz değildi bu kadar basit olamaz muhtemelen fake attı tanrı
  • Esas bomba Crowley'di.
    Abd seçimlerine Trump'ın kampanya sözünee gönderme yapmış. "Together we can make Hell great again" Güzel bölümdü. zaten bu sezon bomba gibiler fakat bu bölüm aslında sezon finali gibi olmuştu. Gelecek bölüm bu bölümün biraz altında kalabilir. Bölümün sonunda Rowena'nın bulunduğu ortamın rengi değişiyordu sanki ya dünya güneşe yaklaşıyor ya da göktaşı geliyor dünyaya gibi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: delton

Esas bomba Crowley'di.
    Abd seçimlerine Trump'ın kampanya sözünee gönderme yapmış. "Together we can make Hell great again" Güzel bölümdü. zaten bu sezon bomba gibiler fakat bu bölüm aslında sezon finali gibi olmuştu. Gelecek bölüm bu bölümün biraz altında kalabilir. Bölümün sonunda Rowena'nın bulunduğu ortamın rengi değişiyordu sanki ya dünya güneşe yaklaşıyor ya da göktaşı geliyor dünyaya gibi.

Hocam muhtemelen yancaklar güneşten ben de öyle bir çıkarım yaptım. O göndermeyi bilmiyordum iyiymiş
  • 
Sayfa: önceki 816817818819820
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.